Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 5.903,-
Nee
2001
2020-11-06
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mercedes-Benz A-Klasse met kenteken 80-HP-PZ is op kenteken gezet in 2001. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 102 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1598 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.2 l/100 km. Met 1.145 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. In 2020 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De volgende APK-keuring staat gepland voor 06-10-2026. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 102 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1145 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1590 kg |
| Lengte | 3,84 m |
| Breedte | 1,72 m |
| Hoogte | 1,61 m |
| Wielbasis | 2,59 m |
| Tenaamstelling | 2020-11-06 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-10-04 |
| Eerste toelating in Nederland | 2001-10-04 |
| APK vervaldatum | 2026-10-06 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Mercedes-Benz A-Klasse stationwagen
|
Nu te koop
1 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 2.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Mercedes-Benz A-Klasse
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
16 dagenEigenaar wijziging
22 dagenHuidige eigenaar
5 jaren3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 2.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 207.037 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1026 |
| Periode | 2001-06-01 - 2003-06-02 |
| Aantal geregistreerde auto's | 162 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 11 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 7% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 68 | 3 | € 6.945,- | |
| 2001 | 108 | 4 | € 6.230,- | |
| 2001 | 108 | 4 | € 6.230,- | |
| 2002 | 14 | 2 | € 6.650,- | |
| 2002 | 47 | 5 | € 6.453,- | |
| 2002 | 47 | 5 | € 6.453,- | |
| 2003 | 3 | 1 | € 7.975,- | |
| 2003 | 7 | 2 | € 6.340,- | |
| 2003 | 7 | 2 | € 6.340,- | |
| 2004 | 2 | 1 | € 6.110,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 66-HH-PJ |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 62-HJ-JF | 2026-05-15 | |||
| 21JGGT | 2021-10-22 | |||
| 75-HL-VN | 2022-09-13 | |||
| 96HSDX | 2020-05-19 | |||
| 89HRKT | 2021-06-23 | |||
| 11-HZ-FH | 2021-09-03 | |||
| 72-LN-NP | 2026-02-02 | |||
| 54JFRR | 2021-04-10 | |||
| 45-HK-BN | 2021-12-23 | |||
| 61JFNK | 2020-12-25 | |||
| 98-JX-XG | 2020-11-06 | |||
| 41-JB-NH | 2023-08-11 | |||
| JK-222-F | 2025-03-22 | |||
| 71-JP-RL | 2026-02-14 | |||
| 20-JG-GT | 2021-02-03 | |||
| 90-HL-XP | 2024-02-09 | |||
| 61-HJ-JF | 2025-02-09 | |||
| 56-JB-DR | 2022-04-13 | |||
| 35HJTV | 2021-05-05 | |||
| 46HKBN | 2021-10-13 | |||
| 28-HP-FR | 2023-01-30 | |||
| 52-HK-KD | 2023-12-21 | |||
| 69HLJL | 2020-08-01 | |||
| 62HNFF | 2021-07-14 | |||
| 53-HK-VB | 2024-05-20 | |||
| 07-HP-BJ | 2020-06-24 | |||
| 16-JV-NS | 2025-03-24 | |||
| 49-PP-DP | 2020-05-17 | |||
| 98-HG-SF | 2025-12-19 | |||
| 61-HN-BV | 2023-08-15 |