Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 2.951,-
Nee
2005
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Clio met kenteken 80-RB-VK is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2005. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 98 pk. De motor heeft een inhoud van 1390 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.7 liter per 100 km. Met 1.075 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De volgende APK-keuring staat gepland voor 24-02-2026. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1390 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 98 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1160 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1535 kg |
| Lengte | 3,81 m |
| Breedte | 1,67 m |
| Hoogte | 1,44 m |
| Wielbasis | 2,47 m |
| Eerste registratie | 2005-02-24 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2005-02-24 |
| APK vervaldatum | 2026-02-24 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
3 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Clio
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
15 dagenEigenaar wijziging
1 jaar en 12 maandenEigenaar wijziging
9 dagenEigenaar wijziging
5 dagenHuidige eigenaar
2 jaren| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2005 | € 2.550,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2005 | 183.105 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2005 | 4 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1041 |
| Periode | 2000-12-08 - 2006-04-25 |
| Aantal geregistreerde auto's | 849 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 18 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 5 | 0 | € 2.741,- | |
| 2000 | 5 | 0 | € 2.741,- | |
| 2001 | 99 | 5 | € 3.145,- | |
| 2001 | 119 | 7 | € 2.672,- | |
| 2001 | 119 | 7 | € 2.672,- | |
| 2002 | 6 | 3 | € 4.804,- | |
| 2002 | 6 | 3 | € 4.804,- | |
| 2003 | 10 | 3 | € 3.028,- | |
| 2003 | 10 | 3 | € 3.028,- | |
| 2004 | 2 | 1 | € 2.997,- | |
| 2004 | 402 | 4 | € 3.143,- | |
| 2004 | 402 | 4 | € 3.143,- | |
| 2005 | 303 | 1 | € 3.047,- | |
| 2005 | 303 | 1 | € 3.047,- | |
| 2006 | 4 | 0 | € 3.114,- | |
| 2006 | 4 | 0 | € 3.114,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 96-GR-GX | 2026-05-17 | |||
| 32-GR-FT | 2026-05-15 | |||
| 69-GP-ZV | 2026-05-13 | |||
| 10-NN-DV | 2026-05-11 | |||
| 48-RN-FR | 2026-05-08 | |||
| 73-PP-RB | 2026-05-05 | |||
| 33-GR-FT | 2026-05-05 | |||
| 55-RF-JL | 2026-04-08 | |||
| 69-RD-XV | 2026-04-08 | |||
| 70-GP-ZV | 2026-03-25 | |||
| 41-NZ-BP | 2026-03-18 | |||
| 03-NR-PG | 2026-03-18 | |||
| 76-RT-VL | 2026-03-17 | |||
| 87-GS-KD | 2026-03-07 | |||
| 03-RF-TF | 2026-02-27 | |||
| 04-RF-TF | 2026-02-09 | |||
| 52-RB-ZP | 2026-01-20 | |||
| 44-RG-ZR | 2026-01-20 | |||
| 01-RD-ZV | 2026-01-17 | |||
| 45-PZ-KH | 2026-01-14 | |||
| 47-RL-GB | 2025-12-30 | |||
| 60-RB-LG | 2025-12-16 | |||
| 64-RF-BV | 2025-12-15 | |||
| 34-RF-VD | 2025-11-21 | |||
| 30-RB-RV | 2025-11-03 | |||
| 68-RB-PX | 2025-10-21 | |||
| 35-RJ-TP | 2025-09-22 | |||
| 21-RD-LT | 2025-07-17 | |||
| 82-RR-PN | 2025-06-10 | |||
| 61-RB-LG | 2025-05-22 |