Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 11.784
€ 1.564,-
Nee
2015
2026-05-12
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Twingo met kenteken 8-ZVJ-96 is op kenteken gezet in 2015. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Renault was € 11.784. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 71 pk. Dit model beschikt over een 999 cc motor met 3 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 4.2 liter per 100 km. Een laag gewicht van 940 kg zorgt voor extra dynamiek. Sinds 12 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. Dit voertuig moet over 351 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden. Dit model heeft momenteel een dagwaarde van circa € 4.900.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 71 pk |
| Milieulabel | A |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 4.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 940 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1360 kg |
| Lengte | 3,60 m |
| Breedte | 1,65 m |
| Hoogte | 1,56 m |
| Wielbasis | 2,49 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-12 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2015-04-14 |
| Eerste toelating in Nederland | 2015-04-14 |
| APK vervaldatum | 2027-05-11 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Van deze auto zijn 3 verkoopprijzen en 3 kilometerstanden beschikbaar. Ook zijn er 4 historische advertenties beschikbaar
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Renault Twingo hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2015
€ 5.999 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 5.999 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Twingo
Eigenaar wijziging
3 jarenEigenaar wijziging
18 dagenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
8 dagenEigenaar wijziging
21 dagenEigenaar wijziging
11 dagenHuidige eigenaar
19 dagen3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50De buitenplaat van de motorkap, aan de voorzijde van de auto, is mogelijk onvoldoende bevestigd.
De buitenplaat van de motorkap kan losraken tijdens het rijden. Dit kan een gevaar opleveren voor de overige weggebruikers.
De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht z.s.m. contact op te nemen met de merkdealer. Deze zal de buitenplaat op de juiste manier bevestigen.
Buitenplaat van de achterspoiler is mogelijk onvoldoende bevestigd.
De achterspoiler kan losraken tijdens het rijden. Dit kan een gevaar opleveren voor de overige weggebruikers.
De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht z.s.m. contact op te nemen met de merkdealer. Deze zal de buitenplaat van de achterspoiler op de juiste manier bevestigen.
Indien de motorkap, aan de voorzijde, gesloten wordt bestaat de kans dat het slot niet goed vergrendelt.
De motorkap kan tijdens het rijden loskomen.
De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer. Deze zal een geleidesteun monteren zodat de motorkap correct vergrendelt.
De verankering van de rugleuning van de achterbank is onvoldoende sterk.
In het geval van een frontale aanrijding of bij plotseling remmen kan de rugleuning naar voren klappen. Hierdoor kan de bagage uit de kofferruimte onvoldoende worden tegengehouden en in het interieur terecht komen en geeft de achterbank onvoldoende bescherming aan de achterpassagiers.
De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht zo spoedig mogelijk contact op te nemen met de merkdealer. Deze zal versterkingen plaatsen over de bestaande bevestigingspunten van de rugleuning van de achterbank.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2015 | € 5.999,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2015 | 109.500 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2015 | 214 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 939 |
| Periode | 2014-07-03 - 2021-03-10 |
| Aantal geregistreerde auto's | 8884 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 73 |
| Aantal import auto's | 1284 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 73 |
| Import percentage | 14% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2014 | 2489 | 429 | € 12.963,- | € 788,- |
| 2014 | 2481 | 421 | € 12.962,- | € 787,- |
| 2015 | 62 | 18 | € 17.596,- | € 1.714,- |
| 2015 | 6088 | 811 | € 13.127,- | € 1.198,- |
| 2015 | 6084 | 807 | € 13.127,- | € 1.198,- |
| 2016 | 41 | 5 | € 17.849,- | € 2.149,- |
| 2016 | 301 | 42 | € 13.896,- | € 1.486,- |
| 2016 | 301 | 42 | € 13.896,- | € 1.486,- |
| 2017 | 4 | 1 | € 13.688,- | € 1.448,- |
| 2017 | 4 | 1 | € 13.688,- | € 1.448,- |
| 2021 | 2 | 1 | € 16.622,- | € 546,- |
| 2021 | 2 | 1 | € 16.622,- | € 546,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| HF-915-N | |||
| HG-731-V | |||
| 1-ZHB-87 | |||
| HS-601-F | |||
| K-165-TK | |||
| R-687-JG | |||
| T-520-BK | |||
| 8-ZFB-90 | |||
| HP-019-P | |||
| N-933-DX | |||
| 4-XNP-01 | |||
| HPL-53-T | |||
| 5-ZFN-23 | |||
| L-573-GZ | |||
| PV-036-R | |||
| 5-ZJT-90 | |||
| 5-XRF-77 | |||
| TX-984-J | |||
| GH-172-X | |||
| 4-XXV-42 | |||
| 1-XZZ-74 | |||
| HD-788-S | |||
| 2-XXJ-01 | |||
| HG-757-G | |||
| ZF-623-V | |||
| GL-188-K | |||
| HD-769-N | |||
| 3-ZGB-87 | |||
| 7-XST-58 | |||
| 6-ZGB-53 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 7-XKV-33 | 2026-05-21 | |||
| 7-ZRB-81 | 2026-05-20 | |||
| 7-XTD-30 | 2026-05-16 | |||
| HPB-64-N | 2026-05-19 | |||
| 8-ZFB-82 | 2026-05-19 | |||
| 6-ZJT-85 | 2026-05-13 | |||
| KGJ-92-K | 2026-05-14 | |||
| 5-ZKR-27 | 2026-05-11 | |||
| 9-XVR-79 | 2026-05-19 | |||
| 4-XZG-19 | 2026-05-16 | |||
| HG-429-V | 2026-05-13 | |||
| HF-923-N | 2026-05-12 | |||
| 9-XRB-42 | 2026-05-19 | |||
| 5-XZS-88 | 2026-05-08 | |||
| 2-XSK-92 | 2026-05-14 | |||
| P-852-SH | 2026-05-06 | |||
| 2-ZJT-16 | 2026-05-12 | |||
| T-287-DS | 2026-05-14 | |||
| GX-117-R | 2026-05-21 | |||
| GT-600-B | 2026-05-14 | |||
| JLN-52-V | 2026-05-03 | |||
| 4-XZN-35 | 2026-05-05 | |||
| 5-ZGB-35 | 2026-05-18 | |||
| 1-ZHB-98 | 2026-05-08 | |||
| 6-ZLJ-66 | 2026-05-03 | |||
| 7-ZBS-78 | 2026-05-01 | |||
| 9-ZJS-91 | 2026-05-01 | |||
| K-705-VF | 2026-05-13 | |||
| 3-ZGB-90 | 2026-05-01 | |||
| K-676-NT | 2026-05-01 |