Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 23.382,-
Ja, 2013
1998
2025-08-27
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Jaguar XK8 met kenteken 7-STR-21 is op kenteken gezet in 1998. In december 2013 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 284 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 3996 cm³ en de auto heeft 8 cilinders. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.690 kg voor optimale prestaties. De huidige eigenaar heeft deze auto al 270 dagen in bezit. De volgende APK-keuring staat gepland voor 24-03-2026. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 3996 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 285 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
|---|---|
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1720 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2010 kg |
| Wielbasis | 2,59 m |
| Tenaamstelling | 2025-08-27 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1998-03-02 |
| Eerste toelating in Nederland | 2013-12-21 |
| APK vervaldatum | 2026-03-24 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Jaguar XK8 coupe
|
Nu te koop
3 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 1998
€ 9.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 12.750 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Jaguar XK8
Geïmporteerd naar Nederland
Na 15 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
8 maandenHuidige eigenaar
9 maanden4 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 1998 | € 9.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 1998 | 152.960 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1998 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1560 |
| Periode | 1996-09-23 - 1998-05-06 |
| Aantal geregistreerde auto's | 149 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 48 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 32% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1996 | 24 | 6 | € 23.466,- | |
| 1996 | 24 | 6 | € 23.466,- | |
| 1997 | 114 | 37 | € 23.757,- | |
| 1997 | 114 | 37 | € 23.757,- | |
| 1998 | 11 | 5 | € 19.637,- | |
| 1998 | 1 | 1 | € 23.253,- | |
| 1998 | 11 | 5 | € 19.637,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 36-LLN-4 | 2020-05-06 | |||
| TZ-RB-81 | 2025-12-08 | |||
| RR-FV-81 | 2022-07-29 | |||
| 8-ZPP-84 | 2020-10-01 | |||
| 23-DZ-VX | 2026-01-12 | |||
| 07-TG-KP | 2021-03-19 | |||
| SG-DJ-76 | 2021-02-11 | |||
| 14-SR-GB | 2021-05-11 | |||
| 10-ND-PH | 2021-01-29 | |||
| RS-JG-97 | 2023-08-08 | |||
| 40-ZP-LH | 2025-01-05 | |||
| RT-XB-96 | 2022-11-19 | |||
| RL-HJ-29 | 2024-11-08 | |||
| RH-NR-34 | 2022-10-06 | |||
| PV-TT-97 | 2023-04-07 | |||
| 70-ZXS-5 | 2024-08-26 | |||
| HT038L | 2020-08-07 | |||
| PR-GX-88 | 2023-06-30 | |||
| PT-RN-27 | 2025-12-20 | |||
| 31-RJ-RK | 2024-03-18 | |||
| RL-RJ-64 | 2025-05-06 | |||
| 51-XS-RS | 2021-10-05 | |||
| PRVR04 | 2020-12-03 | |||
| RN-TN-23 | 2021-01-06 | |||
| RG-GB-52 | 2024-02-27 | |||
| RB-PF-58 | 2025-07-26 | |||
| RG-HL-09 | 2021-11-12 | |||
| 58-XH-XT | 2022-03-23 | |||
| RG-VS-26 | 2024-05-22 | |||
| 86-HT-ZJ | 2024-09-29 |