Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 2.791,-
Nee
2004
2026-04-14
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze SEAT Ibiza met kenteken 78-NX-ND is op kenteken gezet in 2004. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 75 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1390 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.5 l/100 km. Met een massa van 1.103 kg is deze auto solide gebouwd. Dit voertuig is al 40 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De APK is geldig tot 10-04-2027. Dit voertuig heeft 6 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1390 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 75 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1204 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1542 kg |
| Lengte | 3,95 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,44 m |
| Wielbasis | 2,46 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-14 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-03-23 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-03-23 |
| APK vervaldatum | 2027-04-10 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
SEAT Ibiza hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 1.699 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.299 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,506 recente eigenaren
Eerste registratie
SEAT Ibiza
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
3 dagenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
25 dagenEigenaar wijziging
1 jaar en 3 maandenEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
5 maandenEigenaar wijziging
5 dagenEigenaar wijziging
7 dagenHuidige eigenaar
1 maand1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 1.699,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 194.385 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 32 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 859 |
| Periode | 2002-03-18 - 2006-05-12 |
| Aantal geregistreerde auto's | 5264 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 112 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 79 | 3 | € 3.489,- | |
| 2002 | 1293 | 20 | € 2.986,- | |
| 2002 | 1293 | 20 | € 2.986,- | |
| 2003 | 197 | 3 | € 3.391,- | |
| 2003 | 2045 | 45 | € 15.014,- | € 2.940,- |
| 2003 | 2045 | 45 | € 15.014,- | € 2.940,- |
| 2004 | 107 | 5 | € 3.318,- | |
| 2004 | 1822 | 41 | € 16.245,- | € 2.878,- |
| 2004 | 1822 | 41 | € 16.245,- | € 2.878,- |
| 2005 | 5 | 1 | € 2.779,- | |
| 2005 | 103 | 6 | € 2.667,- | |
| 2005 | 103 | 6 | € 2.667,- | |
| 2006 | 1 | 0 | € 2.791,- | |
| 2006 | 1 | 0 | € 2.791,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 95-NP-XK | |||
| 73-PB-XR | |||
| 81-NJ-KS | |||
| 56PGDH | |||
| 52-PD-JD | |||
| 19-LD-ZK | |||
| 73-NS-VK | |||
| 15-NK-XJ | |||
| 65-NV-KS | |||
| 87-LZ-DT | |||
| 91-PJ-SH | |||
| 30-NZ-PR | |||
| 98-PH-KX | |||
| 12-PD-PR | |||
| 19NKXJ | |||
| 27-LN-SV | |||
| 14JSFJ | |||
| 26-PD-JD | |||
| 66-NR-JL | |||
| 21-PB-RJ | |||
| 33-NK-DR | |||
| 44-PD-JF | |||
| 97-LZ-XL | |||
| 08-PF-GZ | |||
| 42-PK-NH | |||
| 61-PJ-DV | |||
| 70-NP-XK | |||
| 99-NT-PS | |||
| 11-JP-HN | |||
| 02-JR-VV |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 23-ND-SJ | 2026-05-20 | |||
| 41-JH-JP | 2026-05-18 | |||
| 60-NL-PS | 2026-05-15 | |||
| 59-NN-NN | 2026-05-21 | |||
| 38-JN-FP | 2026-05-10 | |||
| 94-PL-KR | 2026-05-11 | |||
| 73-PV-RT | 2026-05-16 | |||
| 60-LP-DH | 2026-05-03 | |||
| 24-JP-TX | 2026-05-07 | |||
| 29-PK-RJ | 2026-04-28 | |||
| 13-NJ-LP | 2026-05-02 | |||
| 46-JV-PZ | 2026-05-02 | |||
| 26-LZ-KP | 2026-05-04 | |||
| 44-LV-HL | 2026-05-09 | |||
| 60-NL-VF | 2026-04-29 | |||
| 24-PF-GZ | 2026-05-01 | |||
| 47-PJ-DV | 2026-04-30 | |||
| 84-LS-XB | 2026-05-19 | |||
| 54-LD-DH | 2026-04-20 | |||
| 95-NL-VF | 2026-04-20 | |||
| 46-LR-LN | 2026-04-15 | |||
| 03-LG-PT | 2026-04-15 | |||
| 75-JT-HF | 2026-05-21 | |||
| 82-JN-ZX | 2026-05-16 | |||
| 88-NJ-BK | 2026-05-16 | |||
| 30-PH-JD | 2026-05-14 | |||
| 30-NP-DK | 2026-05-12 | |||
| 85-JZ-DR | 2026-05-06 | |||
| 07-JP-HN | 2026-05-05 | |||
| 42-KTZ-1 | 2026-04-30 |