Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 10.806,-
Ja, 2010
2007
2025-05-15
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Buerstner But710 met kenteken 77-LTK-4 is afkomstig uit het bouwjaar 2007. In juli 2010 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De motor levert een maximumvermogen van 158 pk. Dit model beschikt over een 2999 cc motor met 4 cilinders. Met 3.215 kg ligt deze auto stevig op de weg. In 2025 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. Dit voertuig moet over 84 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 5 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2999 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 158 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 3265 kg |
| Technische max. massa voertuig | 4000 kg |
| Lengte | 7,29 m |
| Breedte | 2,30 m |
| Hoogte | 2,85 m |
| Wielbasis | 4,04 m |
| Tenaamstelling | 2025-05-15 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2007-05-10 |
| Eerste toelating in Nederland | 2010-07-01 |
| APK vervaldatum | 2026-08-18 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
5 recente eigenaren
Eerste registratie
Buerstner But710
Geïmporteerd naar Nederland
Na 3 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
1 jaar| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2007 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1283 |
| Periode | 2007-05-10 - 2011-07-05 |
| Aantal geregistreerde auto's | 13 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 5 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 38% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2007 | 8 | 4 | € 10.806,- | |
| 2007 | 8 | 4 | € 10.806,- | |
| 2008 | 1 | 0 | € 12.985,- | |
| 2008 | 1 | 0 | € 12.985,- | |
| 2009 | 3 | 1 | € 9.957,- | |
| 2009 | 3 | 1 | € 9.957,- | |
| 2011 | 1 | 0 | € 11.271,- | |
| 2011 | 1 | 0 | € 11.271,- |