Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 3.469,-
Nee
2004
2026-04-10
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze SEAT Ibiza met kenteken 75-NR-BN is afkomstig uit het bouwjaar 2004. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 101 pk. De motor heeft een inhoud van 1390 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.7 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.104 kg. Dit voertuig is al 44 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De APK is geldig tot 18-03-2027. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1390 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 101 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1205 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1543 kg |
| Lengte | 3,95 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,44 m |
| Wielbasis | 2,46 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-10 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-01-15 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-01-15 |
| APK vervaldatum | 2027-03-18 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
SEAT Ibiza hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 1.048 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.695 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
SEAT Ibiza
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 dagenEigenaar wijziging
21 dagenHuidige eigenaar
1 maand1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 1.048,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 271.119 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 7 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 886 |
| Periode | 2002-06-19 - 2008-04-03 |
| Aantal geregistreerde auto's | 3951 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 51 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 254 | 2 | € 3.505,- | |
| 2002 | 254 | 2 | € 3.505,- | |
| 2003 | 366 | 5 | € 3.555,- | |
| 2003 | 366 | 5 | € 3.555,- | |
| 2004 | 273 | 6 | € 18.680,- | € 3.553,- |
| 2004 | 273 | 6 | € 18.680,- | € 3.553,- |
| 2005 | 744 | 10 | € 3.425,- | |
| 2005 | 744 | 10 | € 3.425,- | |
| 2006 | 2079 | 19 | € 11.996,- | € 3.343,- |
| 2006 | 2079 | 19 | € 11.996,- | € 3.343,- |
| 2007 | 231 | 8 | € 3.468,- | |
| 2007 | 231 | 8 | € 3.468,- | |
| 2008 | 4 | 1 | € 16.000,- | € 3.150,- |
| 2008 | 4 | 1 | € 16.000,- | € 3.150,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 52-ST-LG | |||
| 66-SR-FT | |||
| 07-SH-BP | |||
| 59-SP-SV | |||
| 84-SH-JV | |||
| 43-TD-VD | |||
| 49-SR-TB | |||
| 94-NR-XZ | |||
| 09-TG-GR | |||
| 08-SJ-JD | |||
| 41-NN-KT | |||
| 26-SH-BN | |||
| 79-SH-BF | |||
| 57-SV-NR | |||
| 75-SR-HD | |||
| 86-SN-JV | |||
| 45-SJ-VV | |||
| 22-PN-BZ | |||
| 37-SX-TT | |||
| 55-RN-JJ | |||
| 67-SL-PH | |||
| 08-SR-VF | |||
| 68-SZ-TV | |||
| 99-SK-SP | |||
| 87-SP-SV | |||
| 81-TF-LJ | |||
| 64-SH-JZ | |||
| 92-RP-TN | |||
| 67-RN-JJ | |||
| 89-TG-DL |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 39-SF-HS | 2026-05-20 | |||
| 26-TF-FL | 2026-05-19 | |||
| 16-RP-HB | 2026-05-12 | |||
| 39-TH-KL | 2026-05-18 | |||
| 5-TZP-93 | 2026-05-14 | |||
| 65-SH-JT | 2026-05-10 | |||
| 36-RT-KX | 2026-05-09 | |||
| 19-SX-FD | 2026-05-08 | |||
| 47-RL-BH | 2026-05-14 | |||
| 32-RF-GZ | 2026-05-15 | |||
| 80-SH-BH | 2026-05-07 | |||
| 93-SF-ZG | 2026-05-08 | |||
| 20-SH-KB | 2026-05-07 | |||
| 55-SB-RV | 2026-05-06 | |||
| 72-LD-LJ | 2026-05-09 | |||
| 66-SH-ZB | 2026-05-04 | |||
| 54-TP-FX | 2026-05-04 | |||
| 07-SN-RV | 2026-05-06 | |||
| 42-SP-SV | 2026-04-29 | |||
| 47-TS-VB | 2026-04-25 | |||
| 08-LV-TG | 2026-04-28 | |||
| 48-SH-JV | 2026-04-28 | |||
| 99-SZ-XL | 2026-04-22 | |||
| 96-SX-RR | 2026-05-05 | |||
| 19-SV-HV | 2026-04-20 | |||
| 98-SX-VV | 2026-05-20 | |||
| 62-SV-KF | 2026-05-13 | |||
| 76-RL-BH | 2026-05-15 | |||
| 20-RH-JG | 2026-05-04 | |||
| 46-RP-XR | 2026-05-12 |