Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Quattro Audi R8 met kenteken 73XHR1 is op kenteken gezet in 2007. Deze auto is 5 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. De cilinderinhoud bedraagt 4163 cm³ en de auto heeft 8 cilinders. Dankzij 1.640 kg ligt deze auto stevig op de weg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 2147 dagen in bezit. Dit voertuig moet over 2465 dagen opnieuw APK-gekeurd worden.
| Transmissie | Automaat |
|---|---|
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 4163 m3 |
| Milieulabel | G |
|---|
| Aantal zitplaatsen | 2 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1640 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1865 kg |
| Lengte | 4,43 m |
| Breedte | 1,90 m |
| Hoogte | 1,26 m |
| Wielbasis | 2,65 m |
| Tenaamstelling | 2020-07-07 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2007-10-30 |
| Eerste toelating in Nederland | 2012-06-12 |
| APK vervaldatum | 2019-08-24 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Quattro Audi R8 coupe
|
Nu te koop
13 auto’s |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Quattro Audi R8
Geïmporteerd naar Nederland
Na 4 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
5 jaren| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2007 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 1 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 509 |
| Periode | 2006-12-18 - 2008-09-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 8 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 7 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 88% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2006 | 1 | 1 | € 42.328,- | |
| 2007 | 3 | 3 | € 44.582,- | |
| 2007 | 1 | 1 | € 41.397,- | |
| 2007 | 1 | 1 | € 41.397,- | |
| 2008 | 4 | 3 | € 183.342,- | € 52.315,- |
| 2008 | 2 | 2 | € 42.870,- | |
| 2008 | 2 | 2 | € 42.870,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| ZR-261-F | 2026-05-19 | |||
| S-304-KN | 2026-05-07 | |||
| 18-KTF-8 | 2026-05-05 | |||
| 16-ZF-VZ | 2026-04-30 | |||
| P-692-PR | 2026-04-08 | |||
| GG-682-G | 2024-04-24 | |||
| JD-321-J | 2020-12-26 | |||
| 21-JDS-8 | 2022-02-25 | |||
| 15JTD1 | 2021-02-20 | |||
| 01NZP2 | 2020-12-26 | |||
| 05-SXD-9 | 2026-01-05 | |||
| GX-675-P | 2025-12-21 | |||
| 76-GKX-1 | 2025-10-31 | |||
| 95-XJ-RD | 2025-06-05 | |||
| 05-XK-LD | 2024-12-07 | |||
| 1-SBV-93 | 2024-12-02 | |||
| 34-SLR-7 | 2024-09-10 | |||
| N-768-LK | 2024-07-09 | |||
| NG-408-K | 2024-06-14 | |||
| 5-XTD-42 | 2024-05-10 | |||
| 57-KVL-3 | 2024-04-23 | |||
| L-880-KJ | 2024-03-01 | |||
| 10-ZR-LK | 2023-08-03 | |||
| 41-XJ-VL | 2023-05-12 | |||
| L-328-JR | 2023-04-03 | |||
| 57-XK-NZ | 2023-02-25 | |||
| HN-051-B | 2023-01-14 | |||
| 01-XP-LF | 2022-07-28 | |||
| PF-739-B | 2022-04-07 | |||
| PH-484-P | 2022-02-05 |