Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 18.716
€ 4.121,-
Nee
2011
2024-05-17
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Kia Soul met kenteken 70-PDX-5 is afkomstig uit het bouwjaar 2011. De nieuwwaarde van deze Kia bedroeg € 18.716. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 126 pk. De motor heeft een inhoud van 1591 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.5 l/100 km. Dankzij 1.245 kg ligt deze auto stevig op de weg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 737 dagen in bezit. Dit voertuig moet over 349 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1591 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 127 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1329 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1680 kg |
| Lengte | 4,11 m |
| Breedte | 1,79 m |
| Hoogte | 1,66 m |
| Wielbasis | 2,55 m |
| Tenaamstelling | 2024-05-17 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2011-12-22 |
| Eerste toelating in Nederland | 2011-12-22 |
| APK vervaldatum | 2027-05-09 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Kia Soul MPV
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2011
€ 4.895 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 4.295 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Kia Soul
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
7 maandenEigenaar wijziging
9 maandenEigenaar wijziging
6 dagenEigenaar wijziging
4 maandenHuidige eigenaar
2 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2011 | € 4.895,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2011 | 196.238 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2011 | 12 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1219 |
| Periode | 2008-12-24 - 2011-12-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2410 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 4 |
| Aantal import auto's | 167 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 4 |
| Import percentage | 7% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2008 | 2 | 1 | € 2.854,- | |
| 2008 | 2 | 1 | € 2.854,- | |
| 2009 | 1260 | 94 | € 18.745,- | € 3.120,- |
| 2009 | 1259 | 93 | € 18.745,- | € 3.121,- |
| 2010 | 847 | 64 | € 18.960,- | € 3.434,- |
| 2010 | 847 | 64 | € 18.960,- | € 3.434,- |
| 2011 | 301 | 8 | € 18.130,- | € 3.613,- |
| 2011 | 301 | 8 | € 18.130,- | € 3.613,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 26-NLR-9 | |||
| 00-PDZ-2 | |||
| 05-NVS-4 | |||
| 67-NXB-9 | |||
| 94-LSX-3 | |||
| 92-NKF-6 | |||
| 83-PDR-1 | |||
| 2-KJV-68 | |||
| 18-JTF-9 | |||
| 35-HVG-6 | |||
| 06-KDF-9 | |||
| 52-HVG-6 | |||
| NF-619-S | |||
| 71-JPS-6 | |||
| 80-JJG-3 | |||
| 69-KZL-6 | |||
| KB-331-V | |||
| 15-JKL-6 | |||
| 11-LLJ-3 | |||
| 85-KRT-9 | |||
| XG-279-J | |||
| 17-KFR-5 | |||
| 22-KHS-5 | |||
| 93-KHB-2 | |||
| 85-NLL-3 | |||
| PB-833-F | |||
| 45-JSP-9 | |||
| K-053-DV | |||
| RH-348-R | |||
| 15-LVG-1 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 77-JJS-4 | 2026-04-26 | |||
| 48-KKZ-2 | 2026-05-20 | |||
| 50-JJL-1 | 2026-05-21 | |||
| 27-NND-9 | 2026-05-15 | |||
| 10-KLX-8 | 2026-05-13 | |||
| 27-JJZ-6 | 2026-05-08 | |||
| PV-456-D | 2026-05-07 | |||
| 42-LLN-1 | 2026-05-05 | |||
| 24-JRJ-8 | 2026-05-02 | |||
| 43-HNV-5 | 2026-05-01 | |||
| 54-NHZ-6 | 2026-05-02 | |||
| 89-LTJ-9 | 2026-04-30 | |||
| 64-JJS-4 | 2026-04-27 | |||
| 69-KHN-4 | 2026-04-25 | |||
| 33-LFR-5 | 2026-04-24 | |||
| 57-NXZ-6 | 2026-04-24 | |||
| 69-KBD-5 | 2026-04-23 | |||
| JDV-25-Z | 2026-04-21 | |||
| 64-NZF-9 | 2026-04-20 | |||
| GT-079-P | 2026-04-20 | |||
| 53-KZT-5 | 2026-04-18 | |||
| 09-JZF-5 | 2026-04-18 | |||
| 85-HSN-6 | 2026-04-18 | |||
| 67-PDR-1 | 2026-04-16 | |||
| 84-PDX-5 | 2026-04-16 | |||
| 28-JJV-5 | 2026-04-13 | |||
| 28-LVR-6 | 2026-05-21 | |||
| 20-HXL-2 | 2026-04-09 | |||
| 40-KKZ-2 | 2026-04-07 | |||
| 66-HNV-5 | 2026-04-06 |