Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 4.088,-
Nee
2003
2021-12-05
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Hyundai Matrix met kenteken 70-NL-KN is afkomstig uit het bouwjaar 2003. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 103 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1599 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8 l/100 km. Met een massa van 1.323 kg is deze auto solide gebouwd. Sinds 1638 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De APK is geldig tot 03-12-2026. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1599 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 104 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1402 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1800 kg |
| Lengte | 4,04 m |
| Breedte | 1,74 m |
| Hoogte | 1,69 m |
| Wielbasis | 2,60 m |
| Tenaamstelling | 2021-12-05 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2003-11-19 |
| Eerste toelating in Nederland | 2003-11-19 |
| APK vervaldatum | 2026-12-03 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Hyundai Matrix MPV
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2003
€ 1.450 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.499 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Hyundai Matrix
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
6 dagenEigenaar wijziging
25 dagenHuidige eigenaar
4 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2003 | € 1.450,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2003 | 209.458 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 6 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1281 |
| Periode | 2003-01-06 - 2007-07-18 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2581 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 1 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2003 | 14 | 0 | € 4.121,- | |
| 2003 | 708 | 0 | € 3.725,- | |
| 2003 | 708 | 0 | € 3.725,- | |
| 2004 | 31 | 0 | € 4.315,- | |
| 2004 | 1008 | 1 | € 3.666,- | |
| 2004 | 1008 | 1 | € 3.666,- | |
| 2005 | 60 | 0 | € 19.876,- | € 4.355,- |
| 2005 | 793 | 0 | € 17.475,- | € 3.699,- |
| 2005 | 793 | 0 | € 17.475,- | € 3.699,- |
| 2006 | 67 | 0 | € 17.815,- | € 3.797,- |
| 2006 | 67 | 0 | € 17.815,- | € 3.797,- |
| 2007 | 5 | 0 | € 18.169,- | € 3.988,- |
| 2007 | 5 | 0 | € 18.169,- | € 3.988,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 08-PJ-RP | |||
| 06-RB-HP | |||
| 16-TG-JD | |||
| 90-PP-BJ | |||
| 78-NX-VT | |||
| 04-RV-ZP | |||
| 99-SF-PK | |||
| 28-SH-DS | |||
| 88-PX-VK | |||
| 91-PZ-TP | |||
| 63-RH-HH | |||
| 16-NV-LS | |||
| 25-RH-TV | |||
| 48-LR-BS | |||
| 66-NX-KN | |||
| 61-PS-FN | |||
| 21-RV-DR | |||
| 51-RX-PX | |||
| 74-LS-HS | |||
| 34-LP-KG | |||
| 56-RD-XH | |||
| 13-NL-ZL | |||
| 92-PK-KH | |||
| 50-RL-ZX | |||
| 25-PD-VV | |||
| 54-RF-LP | |||
| 97-RX-KD | |||
| 82-NX-ZS | |||
| 62-RX-GJ | |||
| 80-RS-HX |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 81-RG-HN | 2026-05-21 | |||
| 68-RK-RX | 2026-05-19 | |||
| 90-LR-NL | 2026-05-11 | |||
| 21-RP-NF | 2026-05-20 | |||
| 75-RB-SL | 2026-04-22 | |||
| 36-SN-LZ | 2026-04-25 | |||
| 79-NG-TX | 2026-05-04 | |||
| 88-PZ-XZ | 2026-04-24 | |||
| 33-RD-DD | 2026-04-07 | |||
| 49-PF-LD | 2026-04-04 | |||
| 08-PF-RN | 2026-04-08 | |||
| 45-NG-VT | 2026-05-22 | |||
| 28-RG-VK | 2026-04-01 | |||
| 33-LX-ZX | 2026-03-30 | |||
| 83-PS-HF | 2026-03-28 | |||
| 08-NF-FF | 2026-05-12 | |||
| 59-RP-BJ | 2026-03-26 | |||
| 53-PX-JR | 2026-04-01 | |||
| 92-RL-VD | 2026-03-23 | |||
| 68-PB-BK | 2026-03-17 | |||
| 12-LX-HK | 2026-03-14 | |||
| 18-PF-XB | 2026-03-23 | |||
| 76-RL-HZ | 2026-03-13 | |||
| 51-RF-DP | 2026-03-10 | |||
| 39-LK-PB | 2026-03-10 | |||
| 32-PK-TG | 2026-03-10 | |||
| 72-NX-VT | 2024-11-25 | |||
| 57-NX-RG | 2022-06-18 | |||
| 54-PG-RG | 2023-12-19 | |||
| 11-PL-BS | 2023-01-30 |