Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 2.876,-
Nee
2008
2026-04-27
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Fiat Punto met kenteken 68-ZG-ZR is op kenteken gezet in 2008. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 78 pk. De motor heeft een inhoud van 1368 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 5.9 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.100 kg voor optimale prestaties. De auto wisselde in 2026 voor het laatst van eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 16-03-2027. Dit voertuig heeft 4 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1368 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 78 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1100 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1505 kg |
| Lengte | 4,03 m |
| Breedte | 1,69 m |
| Hoogte | 1,49 m |
| Wielbasis | 2,51 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-27 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2008-01-31 |
| Eerste toelating in Nederland | 2008-01-31 |
| APK vervaldatum | 2027-03-16 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Fiat Punto MPV
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2008
€ 1.700 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.844 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Fiat Punto
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 jarenHuidige eigenaar
1 maandEr is een belangrijke waarschuwing over het tellerrapport van deze auto bekend.
1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2008 | € 1.700,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2008 | 198.952 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2008 | 43 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 863 |
| Periode | 2005-09-30 - 2016-04-29 |
| Aantal geregistreerde auto's | 5494 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 4 |
| Aantal import auto's | 894 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 4 |
| Import percentage | 16% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2005 | 145 | 30 | € 14.340,- | € 2.893,- |
| 2005 | 145 | 30 | € 14.340,- | € 2.893,- |
| 2006 | 1315 | 107 | € 15.939,- | € 2.939,- |
| 2006 | 1315 | 107 | € 15.939,- | € 2.939,- |
| 2007 | 1099 | 98 | € 13.882,- | € 2.720,- |
| 2007 | 1099 | 98 | € 13.882,- | € 2.720,- |
| 2008 | 1197 | 150 | € 15.652,- | € 2.429,- |
| 2008 | 1197 | 150 | € 15.652,- | € 2.429,- |
| 2009 | 929 | 253 | € 16.095,- | € 2.203,- |
| 2009 | 929 | 253 | € 16.095,- | € 2.203,- |
| 2010 | 493 | 122 | € 15.115,- | € 2.234,- |
| 2010 | 493 | 122 | € 15.115,- | € 2.234,- |
| 2011 | 195 | 75 | € 14.612,- | € 2.276,- |
| 2011 | 195 | 75 | € 14.612,- | € 2.276,- |
| 2012 | 87 | 42 | € 15.837,- | € 2.124,- |
| 2012 | 87 | 42 | € 15.837,- | € 2.124,- |
| 2013 | 6 | 3 | € 18.232,- | € 2.068,- |
| 2013 | 6 | 3 | € 18.232,- | € 2.068,- |
| 2014 | 4 | 2 | € 16.678,- | € 912,- |
| 2014 | 4 | 2 | € 16.678,- | € 912,- |
| 2015 | 20 | 10 | € 18.090,- | € 664,- |
| 2015 | 20 | 10 | € 18.090,- | € 664,- |
| 2016 | 4 | 2 | € 17.629,- | € 3.142,- |
| 2016 | 4 | 2 | € 17.629,- | € 3.142,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 87-TZ-VV | |||
| 93-XR-ZJ | |||
| 32-ZK-DR | |||
| 61-KFS-2 | |||
| TS-083-K | |||
| PF-435-L | |||
| 57-JZJ-3 | |||
| 04-TB-PV | |||
| NX-266-V | |||
| 80-SP-VB | |||
| TF-724-L | |||
| 09-ST-KD | |||
| 24-KRV-6 | |||
| 44-ZR-GL | |||
| 95-XK-ZK | |||
| TL-343-X | |||
| 98-TZ-HB | |||
| 05-XK-ZL | |||
| 21-LTL-1 | |||
| 70-SN-KN | |||
| 50-SX-JP | |||
| 06-GGB-6 | |||
| NS-971-H | |||
| 82-TN-TN | |||
| 42-XT-PB | |||
| 69-ZL-SX | |||
| 28-ZG-FH | |||
| 20-ZL-KZ | |||
| 23-XL-DP | |||
| 48-ZR-GL |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 30-ZR-GL | 2026-05-19 | |||
| 91-XT-SL | 2026-05-21 | |||
| 68-ZR-DZ | 2026-05-20 | |||
| 11-TB-SX | 2026-05-16 | |||
| 56-SK-XR | 2026-05-18 | |||
| 27-ZG-FH | 2026-05-16 | |||
| 55-SF-NP | 2026-05-16 | |||
| 78-TB-GN | 2026-05-21 | |||
| ZK-791-R | 2026-05-16 | |||
| 39-XH-HN | 2026-05-19 | |||
| 68-SL-XL | 2026-05-11 | |||
| 70-ZN-GL | 2026-05-20 | |||
| 52-ZR-GL | 2026-05-12 | |||
| KX-411-B | 2026-05-10 | |||
| PJ-435-Z | 2026-05-07 | |||
| 07-ZF-JD | 2026-05-15 | |||
| G-155-BK | 2026-05-15 | |||
| H-110-LK | 2026-05-07 | |||
| 29-SF-LX | 2026-05-05 | |||
| 13-ST-TR | 2026-05-07 | |||
| 30-XK-TK | 2026-05-08 | |||
| 20-ZK-DR | 2026-05-06 | |||
| 89-XV-KG | 2026-05-13 | |||
| 09-ZN-GL | 2026-05-13 | |||
| TT-190-F | 2026-05-19 | |||
| 66-SZ-GD | 2026-05-12 | |||
| 54-SF-JD | 2026-05-03 | |||
| XT-840-Z | 2026-05-09 | |||
| 28-KHB-5 | 2026-05-17 | |||
| NT-616-V | 2026-05-16 |