Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.141,-
Nee
2006
2025-12-29
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Ford Fusion met kenteken 68-TL-XN is op kenteken gezet in 2006. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 80 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1388 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.5 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.156 kg voor optimale prestaties. In 2025 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De volgende APK-keuring staat gepland voor 17-04-2026. Dit voertuig heeft 4 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1388 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 80 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1156 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1605 kg |
| Lengte | 4,17 m |
| Breedte | 1,72 m |
| Hoogte | 1,54 m |
| Wielbasis | 2,49 m |
| Tenaamstelling | 2025-12-29 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2006-11-10 |
| Eerste toelating in Nederland | 2006-11-10 |
| APK vervaldatum | 2026-04-17 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Ford Fusion MPV
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2006
€ 1.999 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.340 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Ford Fusion
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
6 dagenEigenaar wijziging
8 dagenEigenaar wijziging
1 jaar en 1 maandEigenaar wijziging
25 dagenEigenaar wijziging
3 jarenHuidige eigenaar
5 maanden4 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2006 | € 1.999,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2006 | 171.761 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2006 | 73 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1294 |
| Periode | 2002-09-17 - 2011-12-31 |
| Aantal geregistreerde auto's | 9697 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 240 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 25 | 1 | € 3.133,- | |
| 2002 | 25 | 1 | € 3.133,- | |
| 2003 | 770 | 11 | € 3.657,- | |
| 2003 | 770 | 11 | € 3.657,- | |
| 2004 | 388 | 34 | € 3.740,- | |
| 2004 | 85 | 2 | € 3.962,- | |
| 2004 | 388 | 34 | € 3.740,- | |
| 2005 | 935 | 32 | € 16.895,- | € 3.625,- |
| 2005 | 935 | 32 | € 16.895,- | € 3.625,- |
| 2005 | 64 | 3 | € 4.153,- | |
| 2006 | 2256 | 40 | € 3.343,- | |
| 2006 | 2256 | 40 | € 3.343,- | |
| 2006 | 104 | 10 | € 4.093,- | |
| 2007 | 2259 | 29 | € 19.660,- | € 3.476,- |
| 2007 | 107 | 11 | € 4.021,- | |
| 2007 | 2259 | 29 | € 19.660,- | € 3.476,- |
| 2008 | 1571 | 33 | € 16.790,- | € 3.335,- |
| 2008 | 1571 | 33 | € 16.790,- | € 3.335,- |
| 2008 | 44 | 2 | € 4.065,- | |
| 2009 | 686 | 34 | € 16.341,- | € 3.138,- |
| 2009 | 26 | 9 | € 20.113,- | € 3.413,- |
| 2009 | 686 | 34 | € 16.341,- | € 3.138,- |
| 2010 | 673 | 25 | € 17.406,- | € 3.187,- |
| 2010 | 11 | 3 | € 20.112,- | € 3.296,- |
| 2010 | 673 | 25 | € 17.406,- | € 3.187,- |
| 2011 | 134 | 1 | € 16.398,- | € 3.528,- |
| 2011 | 1 | 0 | € 18.342,- | € 3.456,- |
| 2011 | 134 | 1 | € 16.398,- | € 3.528,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 40-RF-KG | |||
| 21-RL-HX | |||
| 32-PF-HS | |||
| 39-RV-LP | |||
| 62-ZK-HR | |||
| 88-XR-VB | |||
| 19-TR-FG | |||
| 96-SG-SB | |||
| 96-XL-GK | |||
| KS-012-V | |||
| 44-LS-TZ | |||
| 08-RZ-PP | |||
| 40-GKF-4 | |||
| 14-TF-FX | |||
| 21-SX-SB | |||
| 01-TP-PJ | |||
| 09-SJ-LD | |||
| 49-SN-RH | |||
| 60-RR-JB | |||
| 73-SR-SH | |||
| 41-RT-TD | |||
| 07-XT-PS | |||
| 97-NH-DS | |||
| 24-XZ-XJ | |||
| 80-XF-FL | |||
| 94-SN-SR | |||
| 71-XH-ND | |||
| 23-XG-DK | |||
| 51-RR-RB | |||
| 45-SK-BK |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 46-SJ-PT | 2026-05-20 | |||
| 75-SK-LK | 2026-05-18 | |||
| 80-TR-JG | 2026-05-18 | |||
| 43-XD-DR | 2026-05-18 | |||
| 36-TR-DV | 2026-05-18 | |||
| 22-TZ-VB | 2026-05-14 | |||
| 51-ZD-XL | 2026-05-16 | |||
| 33-TK-VK | 2026-05-20 | |||
| 23-XB-TG | 2026-05-10 | |||
| 13-TR-DS | 2026-05-21 | |||
| 63-PS-NS | 2026-05-08 | |||
| 59-TK-PL | 2026-05-07 | |||
| 23-ZN-HL | 2026-05-06 | |||
| 82-RB-BF | 2026-05-08 | |||
| 70-XR-XR | 2026-05-11 | |||
| 95-ZP-SV | 2026-05-08 | |||
| 50-RN-PJ | 2026-05-09 | |||
| 99-XZ-XG | 2026-05-14 | |||
| 93-XT-PS | 2026-05-08 | |||
| 01-RT-LL | 2026-05-06 | |||
| 10-XR-PT | 2026-05-19 | |||
| 81-ZR-FH | 2026-05-18 | |||
| 38-TH-TN | 2026-05-06 | |||
| 71-XD-XD | 2026-05-07 | |||
| 10-SB-GS | 2026-05-02 | |||
| 71-TN-DD | 2026-05-20 | |||
| 50-TP-TJ | 2026-05-05 | |||
| 09-KXL-6 | 2026-05-12 | |||
| 74-TZ-HL | 2026-05-09 | |||
| 90-XT-LH | 2026-05-06 |