Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.196,-
Nee
2006
2026-04-24
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze SEAT Ibiza met kenteken 66-SH-ZB is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2006. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 101 pk. Dit model beschikt over een 1390 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.7 l/100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.129 kg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 30 dagen in bezit. De volgende APK-keuring staat gepland voor 10-09-2026. Dit voertuig heeft 4 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1390 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 101 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1235 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1568 kg |
| Lengte | 3,95 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,44 m |
| Wielbasis | 2,46 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-24 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2006-01-13 |
| Eerste toelating in Nederland | 2006-01-13 |
| APK vervaldatum | 2026-09-10 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
SEAT Ibiza hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2006
€ 1.695 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.695 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
SEAT Ibiza
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
5 maandenEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 6 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 9 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 7 maandenHuidige eigenaar
1 maand3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2006 | € 1.695,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2006 | 210.520 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2006 | 66 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 886 |
| Periode | 2002-06-19 - 2008-04-03 |
| Aantal geregistreerde auto's | 3951 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 51 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 254 | 2 | € 3.505,- | |
| 2002 | 254 | 2 | € 3.505,- | |
| 2003 | 366 | 5 | € 3.555,- | |
| 2003 | 366 | 5 | € 3.555,- | |
| 2004 | 273 | 6 | € 18.680,- | € 3.553,- |
| 2004 | 273 | 6 | € 18.680,- | € 3.553,- |
| 2005 | 744 | 10 | € 3.425,- | |
| 2005 | 744 | 10 | € 3.425,- | |
| 2006 | 2079 | 19 | € 11.996,- | € 3.343,- |
| 2006 | 2079 | 19 | € 11.996,- | € 3.343,- |
| 2007 | 231 | 8 | € 3.468,- | |
| 2007 | 231 | 8 | € 3.468,- | |
| 2008 | 4 | 1 | € 16.000,- | € 3.150,- |
| 2008 | 4 | 1 | € 16.000,- | € 3.150,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 86-SN-JV | |||
| 08-SR-VF | |||
| 55-RN-JJ | |||
| 41-NN-KT | |||
| 68-SZ-TV | |||
| 08-SJ-JD | |||
| 99-SK-SP | |||
| 59-SP-SV | |||
| 49-SR-TB | |||
| 07-SH-BP | |||
| 22-PN-BZ | |||
| 92-RP-TN | |||
| 94-NR-XZ | |||
| 26-SH-BN | |||
| 66-SR-FT | |||
| 43-TD-VD | |||
| 75-SR-HD | |||
| 52-ST-LG | |||
| 84-SH-JV | |||
| 45-SJ-VV | |||
| 79-SH-BF | |||
| 37-SX-TT | |||
| 64-SH-JZ | |||
| 09-TG-GR | |||
| 87-SP-SV | |||
| 67-SL-PH | |||
| 67-RN-JJ | |||
| 22-SR-RN | |||
| 89-TG-DL | |||
| 81-TF-LJ |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 39-TH-KL | 2026-05-18 | |||
| 47-RL-BH | 2026-05-14 | |||
| 39-SF-HS | 2026-05-20 | |||
| 57-SV-NR | 2026-05-15 | |||
| 16-RP-HB | 2026-05-12 | |||
| 65-SH-JT | 2026-05-10 | |||
| 26-TF-FL | 2026-05-19 | |||
| 5-TZP-93 | 2026-05-14 | |||
| 80-SH-BH | 2026-05-07 | |||
| 72-LD-LJ | 2026-05-09 | |||
| 55-SB-RV | 2026-05-06 | |||
| 07-SN-RV | 2026-05-06 | |||
| 54-TP-FX | 2026-05-04 | |||
| 36-RT-KX | 2026-05-09 | |||
| 93-SF-ZG | 2026-05-08 | |||
| 19-SX-FD | 2026-05-08 | |||
| 20-SH-KB | 2026-05-07 | |||
| 32-RF-GZ | 2026-05-15 | |||
| 48-SH-JV | 2026-04-28 | |||
| 08-LV-TG | 2026-04-28 | |||
| 42-SP-SV | 2026-04-29 | |||
| 47-TS-VB | 2026-04-25 | |||
| 99-SZ-XL | 2026-04-22 | |||
| 19-SV-HV | 2026-04-20 | |||
| 96-SX-RR | 2026-05-05 | |||
| 98-SX-VV | 2026-05-20 | |||
| 76-RL-BH | 2026-05-15 | |||
| 62-SV-KF | 2026-05-13 | |||
| 20-RH-JG | 2026-05-04 | |||
| 46-RP-XR | 2026-05-12 |