Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 1.610,-
Nee
2003
2025-05-19
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Ford Ka met kenteken 66-LS-VB is afkomstig uit het bouwjaar 2003. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 69 pk. Dit model beschikt over een 1299 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 5.9 l/100 km. Dankzij 962 kg ligt deze auto soepel op de weg. Sinds 370 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 19-06-2026. De auto heeft sinds de registratie 7 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1299 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 69 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1020 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1265 kg |
| Lengte | 3,62 m |
| Breedte | 1,64 m |
| Hoogte | 1,41 m |
| Wielbasis | 2,45 m |
| Tenaamstelling | 2025-05-19 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2003-05-05 |
| Eerste toelating in Nederland | 2003-05-05 |
| APK vervaldatum | 2026-06-19 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Ford Ka hatchback
|
Nu te koop
24 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2003
€ 1.495 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.300 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,507 recente eigenaren
Eerste registratie
Ford Ka
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 jaar en 3 maandenEigenaar wijziging
2 dagenEigenaar wijziging
15 dagenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 1 maandEigenaar wijziging
5 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
14 dagenEigenaar wijziging
2 maandenHuidige eigenaar
1 jaarEr is een belangrijke waarschuwing over het tellerrapport van deze auto bekend.
3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2003 | € 1.495,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2003 | 190.233 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 5 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 894 |
| Periode | 2002-11-07 - 2009-06-18 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2253 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 139 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 6% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 44 | 1 | € 1.992,- | |
| 2002 | 44 | 1 | € 1.992,- | |
| 2003 | 417 | 10 | € 2.367,- | |
| 2003 | 417 | 10 | € 2.367,- | |
| 2004 | 36 | 4 | € 2.526,- | |
| 2004 | 36 | 4 | € 2.526,- | |
| 2005 | 50 | 7 | € 2.287,- | |
| 2005 | 50 | 7 | € 2.287,- | |
| 2006 | 771 | 36 | € 11.995,- | € 2.196,- |
| 2006 | 771 | 36 | € 11.995,- | € 2.196,- |
| 2007 | 434 | 31 | € 11.995,- | € 2.240,- |
| 2007 | 434 | 31 | € 11.995,- | € 2.240,- |
| 2008 | 493 | 48 | € 11.595,- | € 2.149,- |
| 2008 | 493 | 48 | € 11.595,- | € 2.149,- |
| 2009 | 8 | 2 | € 11.994,- | € 2.046,- |
| 2009 | 8 | 2 | € 11.994,- | € 2.046,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 72-TX-SV | 2026-05-21 | |||
| 25-SK-PN | 2026-05-21 | |||
| 27-ST-RB | 2026-05-09 | |||
| 48-ZK-FD | 2026-05-21 | |||
| 48-ND-JN | 2026-05-14 | |||
| 39-LP-NJ | 2026-05-02 | |||
| 67-TX-SX | 2026-05-08 | |||
| 50-ZG-FR | 2026-04-23 | |||
| 49-TX-SX | 2026-04-28 | |||
| 56-SN-XK | 2026-05-09 | |||
| 21-GGX-2 | 2026-04-26 | |||
| 86-TX-RD | 2026-04-01 | |||
| 68-GPT-1 | 2026-03-31 | |||
| 73-LR-ZN | 2026-03-30 | |||
| 50-SK-SB | 2026-04-18 | |||
| 38-TN-JH | 2026-03-19 | |||
| 39-SB-DB | 2026-03-18 | |||
| 66-SG-NS | 2026-03-04 | |||
| 74-LK-TV | 2026-03-03 | |||
| 20LGKX | 2020-07-26 | |||
| 70-LF-TK | 2025-07-29 | |||
| 69-SV-XL | 2020-05-13 | |||
| 99LLKH | 2021-03-21 | |||
| XZ-582-F | 2024-07-30 | |||
| 65LJSV | 2021-10-12 | |||
| 31LTVP | 2021-06-03 | |||
| 34-XT-RB | 2024-04-24 | |||
| 15-XB-GR | 2024-11-23 | |||
| 38LLXN | 2021-12-21 | |||
| 15-GKN-2 | 2024-02-12 |