Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 41.710
€ 10.014,-
Ja, 2012
2010
2026-04-21
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen California met kenteken 65-XKV-7 is op kenteken gezet in 2010. In juni 2012 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Volkswagen was € 41.710. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De motor levert een vermogen van 140 pk. De motor heeft een inhoud van 1968 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Dit voertuig heeft een indrukwekkend gewicht van 2.407 kg. Sinds 34 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. Dit voertuig moet over 329 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden. De geschatte actuele dagwaarde van deze auto ligt rond de € 24.250.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1968 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 140 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 2407 kg |
| Technische max. massa voertuig | 3000 kg |
| Lengte | 4,99 m |
| Breedte | 1,90 m |
| Hoogte | 1,99 m |
| Wielbasis | 3,00 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-21 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2010-03-11 |
| Eerste toelating in Nederland | 2012-06-23 |
| APK vervaldatum | 2027-04-20 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
3 recente eigenaren
Eerste registratie
Volkswagen California
Geïmporteerd naar Nederland
Na 2 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
23 dagenEigenaar wijziging
1 jaarEigenaar wijziging
6 maandenEigenaar wijziging
20 dagenHuidige eigenaar
1 maand| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2010 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1227 |
| Periode | 2010-02-24 - 2016-04-18 |
| Aantal geregistreerde auto's | 568 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 3 |
| Aantal import auto's | 215 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 3 |
| Import percentage | 38% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2010 | 1 | 0 | € 61.010,- | € 10.305,- |
| 2010 | 81 | 37 | € 46.191,- | € 10.023,- |
| 2010 | 64 | 24 | € 58.807,- | € 11.207,- |
| 2011 | 73 | 26 | € 50.272,- | € 10.848,- |
| 2011 | 122 | 47 | € 47.486,- | € 9.922,- |
| 2011 | 122 | 47 | € 47.486,- | € 9.922,- |
| 2012 | 71 | 28 | € 55.444,- | € 10.307,- |
| 2012 | 2 | 1 | € 7.691,- | |
| 2012 | 112 | 42 | € 56.623,- | € 10.528,- |
| 2013 | 86 | 34 | € 59.401,- | € 10.289,- |
| 2013 | 86 | 34 | € 59.401,- | € 10.289,- |
| 2013 | 67 | 25 | € 59.171,- | € 11.821,- |
| 2014 | 78 | 27 | € 57.566,- | € 11.007,- |
| 2014 | 73 | 28 | € 53.852,- | € 11.257,- |
| 2014 | 78 | 27 | € 57.566,- | € 11.007,- |
| 2015 | 86 | 27 | € 57.851,- | € 10.974,- |
| 2015 | 88 | 33 | € 55.506,- | € 11.782,- |
| 2015 | 86 | 27 | € 57.851,- | € 10.974,- |
| 2016 | 3 | 1 | € 68.448,- | € 11.012,- |
| 2016 | 8 | 1 | € 66.700,- | € 12.203,- |
| 2016 | 3 | 1 | € 68.448,- | € 11.012,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| P-667-FN |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 65-NHN-2 | 2026-05-03 | |||
| GP-712-X | 2026-05-02 | |||
| 3-KVN-91 | 2025-08-03 | |||
| 41-LGX-1 | 2025-06-25 | |||
| RS-095-T | 2024-07-04 | |||
| PN-614-S | 2024-06-14 | |||
| PK-907-G | 2022-12-17 | |||
| 7-XSJ-12 | 2025-10-03 | |||
| 67-TNX-8 | 2024-12-20 | |||
| GGL-87-J | 2024-12-17 | |||
| 21-TVK-2 | 2024-04-17 | |||
| 94-PXV-2 | 2020-06-22 | |||
| 78-RBD-1 | 2020-06-08 | |||
| N-616-FJ | 2025-03-28 | |||
| 03-TXB-5 | 2024-07-19 | |||
| 6-XSJ-37 | 2023-02-27 | |||
| P-654-HH | 2022-08-05 | |||
| PB-290-S | 2020-11-16 | |||
| 06-ZSN-7 | 2020-10-17 | |||
| 9-KTG-22 | 2020-09-09 | |||
| KF-341-L | 2020-08-28 | |||
| 6-SLD-41 | 2025-05-13 | |||
| SB-737-D | 2024-08-30 | |||
| SN-505-F | 2024-01-10 | |||
| L-593-VR | 2023-10-01 | |||
| JZ-965-T | 2022-07-22 | |||
| J-824-FN | 2020-09-19 | |||
| ZV-646-H | 2020-08-29 | |||
| JN-347-T | 2020-07-13 | |||
| JH-678-F | 2020-06-08 |