Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 5.295,-
Nee
2003
2026-04-03
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Peugeot 206 CC met kenteken 65-LP-PH is op kenteken gezet in 2003. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 109 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1587 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Met 1.215 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. Sinds 52 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. Dit voertuig moet over 313 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 1 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1587 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 109 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1251 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1535 kg |
| Lengte | 3,84 m |
| Breedte | 1,66 m |
| Hoogte | 1,38 m |
| Wielbasis | 2,44 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-03 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2003-04-04 |
| Eerste toelating in Nederland | 2003-04-04 |
| APK vervaldatum | 2027-04-04 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Peugeot 206 CC cabriolet
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2003
€ 1.699 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.750 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Peugeot 206 CC
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
10 dagenEigenaar wijziging
13 dagenHuidige eigenaar
1 maand1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2003 | € 1.699,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2003 | 182.287 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 109 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 912 |
| Periode | 2000-11-28 - 2009-02-05 |
| Aantal geregistreerde auto's | 15024 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 7 |
| Aantal import auto's | 3923 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 7 |
| Import percentage | 26% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 52 | 29 | € 5.061,- | |
| 2000 | 52 | 29 | € 5.061,- | |
| 2001 | 2087 | 639 | € 21.629,- | € 4.797,- |
| 2001 | 134 | 33 | € 5.004,- | |
| 2001 | 2088 | 640 | € 21.629,- | € 4.797,- |
| 2002 | 4558 | 968 | € 24.068,- | € 4.825,- |
| 2002 | 4558 | 968 | € 24.068,- | € 4.825,- |
| 2002 | 495 | 81 | € 25.280,- | € 5.126,- |
| 2003 | 3451 | 873 | € 23.181,- | € 5.048,- |
| 2003 | 3451 | 873 | € 23.181,- | € 5.048,- |
| 2003 | 344 | 52 | € 5.472,- | |
| 2004 | 2282 | 607 | € 23.958,- | € 4.955,- |
| 2004 | 2282 | 607 | € 23.958,- | € 4.955,- |
| 2004 | 193 | 29 | € 5.402,- | |
| 2005 | 1446 | 446 | € 24.892,- | € 4.957,- |
| 2005 | 1446 | 446 | € 24.892,- | € 4.957,- |
| 2005 | 140 | 26 | € 26.447,- | € 5.736,- |
| 2006 | 922 | 307 | € 25.250,- | € 4.904,- |
| 2006 | 923 | 308 | € 25.250,- | € 4.904,- |
| 2006 | 76 | 20 | € 26.727,- | € 5.711,- |
| 2007 | 204 | 49 | € 24.826,- | € 4.953,- |
| 2007 | 25 | 6 | € 27.113,- | € 4.826,- |
| 2007 | 204 | 49 | € 24.826,- | € 4.953,- |
| 2008 | 19 | 3 | € 25.354,- | € 5.166,- |
| 2008 | 19 | 3 | € 25.354,- | € 5.166,- |
| 2009 | 1 | 0 | € 20.327,- | |
| 2009 | 1 | 0 | € 20.327,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 39-LF-GK | |||
| 59-ND-VN | |||
| 41-NH-KP | |||
| 41-SB-XR | |||
| 38-TF-RH | |||
| 34-NJ-KT | |||
| 08-PJB-1 | |||
| 71-SV-SZ | |||
| 55-SHG-5 | |||
| 73-LG-LP | |||
| 48-JT-FZ | |||
| 94-LN-KH | |||
| 54-RV-DD | |||
| 41-RF-BT | |||
| 91-TT-PZ | |||
| 69-PP-JH | |||
| 44-RR-FK | |||
| 88-PD-NF | |||
| 24-LH-XG | |||
| 36-RK-RG | |||
| 63-RJ-LD | |||
| 32-ZS-BX | |||
| XG-902-F | |||
| 67-LS-NZ | |||
| 31-LH-RL | |||
| 59-JD-ZZ | |||
| 50-PF-FK | |||
| 19-HP-RH | |||
| 72-JD-JG | |||
| 27-NR-VT |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 4-TGK-92 | 2026-05-22 | |||
| 45-HF-FH | 2026-05-20 | |||
| 68-SL-TJ | 2026-05-22 | |||
| 22-NK-XK | 2026-05-21 | |||
| 30-TD-TH | 2026-05-12 | |||
| 22-JS-BN | 2026-05-20 | |||
| 31-NDK-1 | 2026-05-14 | |||
| 33-RF-PP | 2026-05-11 | |||
| 01-LD-HG | 2026-05-07 | |||
| 73-RR-PL | 2026-05-13 | |||
| 16-JFG-2 | 2026-05-13 | |||
| 21-RZ-XV | 2026-05-07 | |||
| 09-JSN-6 | 2026-05-05 | |||
| 07-LH-DP | 2026-05-21 | |||
| 34-RF-PP | 2026-05-15 | |||
| 59-JL-PH | 2026-05-05 | |||
| 99-HR-RR | 2026-05-22 | |||
| 9-XZH-45 | 2026-05-12 | |||
| 16-PF-KP | 2026-05-18 | |||
| 17-PT-DD | 2026-04-26 | |||
| 06-ST-TF | 2026-05-09 | |||
| 91-LT-JR | 2026-05-01 | |||
| 18-JR-ZL | 2026-05-20 | |||
| 62-RL-FD | 2026-05-21 | |||
| 19-RG-JJ | 2026-05-12 | |||
| 12-TD-GB | 2026-04-26 | |||
| 2-ZLD-37 | 2026-05-13 | |||
| H-678-KG | 2026-05-16 | |||
| 62-LF-NK | 2026-05-20 | |||
| 89-TP-NJ | 2026-04-27 |