Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 2.809,-
Nee
2009
2026-05-19
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mitsubishi Colt met kenteken 64-JKF-6 is afkomstig uit het bouwjaar 2009. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 95 pk. Dit model beschikt over een 1332 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6 l/100 km. Met een massa van 1.045 kg is deze auto solide gebouwd. Dit voertuig is al 5 dagen in handen van dezelfde eigenaar. Dit voertuig moet over 236 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1332 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 95 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1045 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1460 kg |
| Lengte | 3,94 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,55 m |
| Wielbasis | 2,50 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-19 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2009-07-04 |
| Eerste toelating in Nederland | 2009-07-04 |
| APK vervaldatum | 2027-01-16 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Mitsubishi Colt stationwagen
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2009
€ 1.999 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.999 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Mitsubishi Colt
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
4 jarenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
7 dagen4 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2009 | € 1.999,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2009 | 192.878 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2009 | 8 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1262 |
| Periode | 2003-11-27 - 2011-05-13 |
| Aantal geregistreerde auto's | 8463 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 9 |
| Aantal import auto's | 496 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 9 |
| Import percentage | 6% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2003 | 4 | 2 | € 3.260,- | |
| 2003 | 4 | 2 | € 3.260,- | |
| 2004 | 1038 | 33 | € 3.220,- | |
| 2004 | 1038 | 33 | € 3.220,- | |
| 2005 | 1708 | 49 | € 14.499,- | € 3.200,- |
| 2005 | 1708 | 49 | € 14.499,- | € 3.200,- |
| 2006 | 1928 | 101 | € 15.018,- | € 3.137,- |
| 2006 | 1928 | 101 | € 15.018,- | € 3.137,- |
| 2007 | 261 | 4 | € 3.514,- | |
| 2007 | 1661 | 86 | € 15.543,- | € 3.094,- |
| 2007 | 1661 | 86 | € 15.543,- | € 3.094,- |
| 2008 | 336 | 15 | € 16.651,- | € 3.231,- |
| 2008 | 1449 | 86 | € 14.894,- | € 2.921,- |
| 2008 | 1449 | 86 | € 14.894,- | € 2.921,- |
| 2009 | 569 | 92 | € 13.330,- | € 2.660,- |
| 2009 | 406 | 31 | € 15.973,- | € 2.444,- |
| 2009 | 569 | 92 | € 13.330,- | € 2.660,- |
| 2010 | 99 | 44 | € 15.017,- | € 2.223,- |
| 2010 | 433 | 18 | € 15.583,- | € 2.451,- |
| 2010 | 99 | 44 | € 15.017,- | € 2.223,- |
| 2011 | 7 | 3 | € 14.917,- | € 1.794,- |
| 2011 | 484 | 23 | € 15.283,- | € 2.247,- |
| 2011 | 7 | 3 | € 14.917,- | € 1.794,- |
| 2012 | 246 | 22 | € 14.848,- | € 2.318,- |
| 2013 | 5 | 1 | € 17.093,- | € 3.694,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 66-XZ-PD | |||
| 11-XN-GG | |||
| 33-GPX-1 | |||
| 89-XK-XK | |||
| 90-GXZ-2 | |||
| 61-XS-SP | |||
| 86-ZR-LF | |||
| 68-ZH-NN | |||
| 34-SH-GR | |||
| 66-RL-XS | |||
| L-403-GT | |||
| 14-GLJ-6 | |||
| 34-SR-XB | |||
| 31-SG-VV | |||
| 72-XB-ZB | |||
| 35-RV-FV | |||
| 48-XT-XV | |||
| 96-PK-PX | |||
| 80-GSZ-4 | |||
| 53-ZN-LR | |||
| 70-XB-PX | |||
| 60-SH-DX | |||
| 08-GXR-7 | |||
| 28-XS-KZ | |||
| 89-RK-SB | |||
| 88-GGS-2 | |||
| 06-TB-NN | |||
| 09-RX-XP | |||
| 49-TS-GD | |||
| 90-XJ-GL |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 90-RD-JF | 2026-05-20 | |||
| 19-RX-RB | 2026-05-15 | |||
| KDB-95-H | 2026-05-20 | |||
| 28-RT-GV | 2026-05-14 | |||
| 13-RD-KF | 2026-05-21 | |||
| 18-SV-PL | 2026-05-18 | |||
| 67-GDB-6 | 2026-05-12 | |||
| 89-KLX-1 | 2026-05-11 | |||
| 41-XT-JG | 2026-05-08 | |||
| 23-XF-JR | 2026-05-07 | |||
| 37-RJ-PP | 2026-05-12 | |||
| 28-GHZ-8 | 2026-05-02 | |||
| XS-058-D | 2026-05-01 | |||
| 00-KFB-5 | 2026-05-11 | |||
| 78-XT-RS | 2026-05-20 | |||
| 44-PL-GN | 2026-05-01 | |||
| 85-SB-ZJ | 2026-05-18 | |||
| 85-GSZ-4 | 2026-05-06 | |||
| 64-NNV-2 | 2026-04-28 | |||
| 41-RX-NR | 2026-04-30 | |||
| 78-XV-VV | 2026-05-15 | |||
| 70-HSG-5 | 2026-05-09 | |||
| 20-RX-RB | 2026-05-10 | |||
| 70-JFZ-4 | 2026-05-05 | |||
| 29-ZF-BG | 2026-05-14 | |||
| 75-ZK-ZG | 2026-05-01 | |||
| 70-XL-VN | 2026-05-13 | |||
| 36-XH-LB | 2026-05-02 | |||
| 70-PK-ZX | 2026-05-12 | |||
| 16-TV-BL | 2026-05-11 |