Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 1.825,-
Nee
2003
2026-03-25
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Fiat Panda met kenteken 63-NL-LL is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2003. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 60 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1242 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 5.8 l/100 km. Met slechts 935 kg is deze auto licht en wendbaar. In 2026 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. Dit voertuig moet over 323 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1242 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 60 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1009 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1305 kg |
| Lengte | 3,54 m |
| Breedte | 1,59 m |
| Hoogte | 1,58 m |
| Wielbasis | 2,30 m |
| Tenaamstelling | 2026-03-25 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2003-11-21 |
| Eerste toelating in Nederland | 2003-11-21 |
| APK vervaldatum | 2027-04-14 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Fiat Panda hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2003
€ 1.499 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.749 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Fiat Panda
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
2 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50De afdichting van de elektronische ABS-regeleenheid dicht niet voldoende af. Hierdoor kan er water en zout in de ABS-regeleenheid binnendringen.
Kortsluiting met kans op brand.
De distributeur roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt uitgenodigd om een afspraak te maken met de merkdealer. Deze zal de ABS-regeleenheid vervangen en een extra afdichting en afdekkap monteren.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2003 | € 1.499,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2003 | 193.000 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 15 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1119 |
| Periode | 2003-08-26 - 2010-05-12 |
| Aantal geregistreerde auto's | 21553 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Aantal import auto's | 623 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Import percentage | 3% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2003 | 682 | 41 | € 1.700,- | |
| 2003 | 682 | 41 | € 1.700,- | |
| 2004 | 6498 | 141 | € 1.907,- | |
| 2004 | 6498 | 141 | € 1.907,- | |
| 2005 | 3785 | 116 | € 11.890,- | € 1.968,- |
| 2005 | 3785 | 116 | € 11.890,- | € 1.968,- |
| 2006 | 1700 | 72 | € 10.165,- | € 1.523,- |
| 2006 | 1700 | 72 | € 10.165,- | € 1.523,- |
| 2007 | 3982 | 55 | € 9.948,- | € 1.693,- |
| 2007 | 3982 | 55 | € 9.948,- | € 1.693,- |
| 2008 | 4574 | 76 | € 10.545,- | € 1.683,- |
| 2008 | 4574 | 76 | € 10.545,- | € 1.683,- |
| 2009 | 329 | 121 | € 10.369,- | € 1.127,- |
| 2009 | 329 | 121 | € 10.369,- | € 1.127,- |
| 2010 | 3 | 1 | € 7.996,- | € 576,- |
| 2010 | 3 | 1 | € 7.996,- | € 576,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 20-NL-TL | |||
| 82-PT-RH | |||
| 51-RN-HP | |||
| 58-NZ-JJ | |||
| 16-PP-ND | |||
| 91-RR-XB | |||
| 82-RF-GB | |||
| 21-TP-SV | |||
| 61-NT-ZN | |||
| 60-NV-BV | |||
| 37-PD-LH | |||
| 72-XT-NX | |||
| 18-PL-BP | |||
| 99-PK-RS | |||
| 39-NN-XV | |||
| 52-RG-HK | |||
| 31-PF-RF | |||
| GD-186-N | |||
| 37-SF-GH | |||
| 39-PJ-GH | |||
| 10-RD-JZ | |||
| 60-NX-SX | |||
| 49-PG-HJ | |||
| 01-PG-BN | |||
| 90-NV-BV | |||
| 53-RT-BB | |||
| 9-ZRV-66 | |||
| 89-PG-JR | |||
| 07-NX-ZN | |||
| 65-PL-JB |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 86-NF-XH | 2026-05-22 | |||
| 57-NS-LX | 2026-05-20 | |||
| 36-NR-ZT | 2026-05-22 | |||
| 57-ZH-DR | 2026-05-22 | |||
| 11-NR-NH | 2026-05-21 | |||
| 16-RJ-FT | 2026-05-19 | |||
| 08-PH-PN | 2026-05-21 | |||
| 47-TT-JT | 2026-05-19 | |||
| 29-NV-BX | 2026-05-20 | |||
| 38-XH-KB | 2026-05-22 | |||
| 49-ZR-JF | 2026-05-22 | |||
| 47-TK-HS | 2026-05-22 | |||
| 79-PK-ZB | 2026-05-16 | |||
| 30-SF-GH | 2026-05-22 | |||
| 97-PD-VR | 2026-05-16 | |||
| 64-GZL-2 | 2026-05-22 | |||
| 19-RX-PV | 2026-05-18 | |||
| 36-TT-ZR | 2026-05-16 | |||
| 64-ZH-DR | 2026-05-21 | |||
| 71-SB-BR | 2026-05-17 | |||
| 71-NZ-JJ | 2026-05-13 | |||
| 75-GHJ-2 | 2026-05-22 | |||
| 70-PG-BL | 2026-05-22 | |||
| 37-TJ-HJ | 2026-05-15 | |||
| 71-RV-ZK | 2026-05-16 | |||
| 83-SF-DN | 2026-05-18 | |||
| 47-XB-DZ | 2026-05-14 | |||
| 93-TR-HK | 2026-05-17 | |||
| 32-RB-VX | 2026-05-18 | |||
| 99-PN-SL | 2026-05-13 |