Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 4.723,-
Nee
2003
2026-04-17
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Peugeot 307 SW met kenteken 62-LS-RL is afkomstig uit het bouwjaar 2003. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 109 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1587 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.7 l/100 km. Dankzij 1.399 kg ligt deze auto stevig op de weg. In 2026 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De APK is geldig tot 25-03-2027. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1587 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 109 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1463 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1923 kg |
| Lengte | 4,42 m |
| Breedte | 1,76 m |
| Hoogte | 1,54 m |
| Wielbasis | 2,71 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-17 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2003-05-08 |
| Eerste toelating in Nederland | 2003-05-08 |
| APK vervaldatum | 2027-03-25 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Peugeot 307 SW stationwagen
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2003
€ 1.299 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.845 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Peugeot 307 SW
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
29 dagenHuidige eigenaar
1 maand1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2003 | € 1.299,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2003 | 213.272 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 27 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 957 |
| Periode | 2002-03-30 - 2009-05-04 |
| Aantal geregistreerde auto's | 13255 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 645 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 5% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 953 | 100 | € 4.753,- | |
| 2002 | 130 | 7 | € 5.430,- | |
| 2002 | 953 | 100 | € 4.753,- | |
| 2003 | 636 | 45 | € 25.310,- | € 5.850,- |
| 2003 | 3044 | 177 | € 4.936,- | |
| 2003 | 3044 | 177 | € 4.936,- | |
| 2004 | 577 | 42 | € 6.029,- | |
| 2004 | 3186 | 104 | € 23.550,- | € 5.129,- |
| 2004 | 3186 | 104 | € 23.550,- | € 5.129,- |
| 2005 | 215 | 38 | € 29.068,- | € 6.441,- |
| 2005 | 2441 | 108 | € 24.618,- | € 5.471,- |
| 2005 | 2442 | 109 | € 24.618,- | € 5.471,- |
| 2006 | 2005 | 95 | € 25.365,- | € 5.782,- |
| 2006 | 2005 | 95 | € 25.365,- | € 5.782,- |
| 2006 | 179 | 26 | € 27.427,- | € 6.235,- |
| 2007 | 1326 | 47 | € 25.295,- | € 5.818,- |
| 2007 | 108 | 32 | € 27.769,- | € 6.515,- |
| 2007 | 1326 | 47 | € 25.295,- | € 5.818,- |
| 2008 | 297 | 13 | € 25.418,- | € 5.813,- |
| 2008 | 6 | 3 | € 27.485,- | € 4.438,- |
| 2008 | 297 | 13 | € 25.418,- | € 5.813,- |
| 2009 | 2 | 0 | € 25.995,- | € 5.875,- |
| 2009 | 2 | 0 | € 25.995,- | € 5.875,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 71-NF-GZ | |||
| 23-NZ-KK | |||
| 95-PT-FB | |||
| 58-NK-DS | |||
| 69-PD-FR | |||
| 27-NT-NT | |||
| 54-LN-RP | |||
| 75-NR-BR | |||
| 56NNGR | |||
| 58-SV-VK | |||
| 60-PH-BT | |||
| 51-LVS-9 | |||
| 87-NV-NJ | |||
| 64-LB-DD | |||
| 73-XH-KT | |||
| 60-RN-VH | |||
| 40-PR-XJ | |||
| 97-RJ-HT | |||
| 15-LK-ZP | |||
| 74-ZGN-4 | |||
| 07-PN-PR | |||
| 97-TH-JB | |||
| 81-NL-ND | |||
| 84-NV-BG | |||
| 52-NN-VX | |||
| 49-PS-ZX | |||
| 68-PH-RS | |||
| 77-XD-GF | |||
| 58-ZF-FS | |||
| 63LLTK |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 35-PR-BB | 2026-05-21 | |||
| 21-TT-DH | 2026-05-21 | |||
| 77-NT-XB | 2026-05-16 | |||
| 13-XH-ZB | 2026-05-18 | |||
| 84-PR-LD | 2026-05-16 | |||
| 92-ZFJ-3 | 2026-05-21 | |||
| 85-TD-LP | 2026-05-20 | |||
| 64-LL-LD | 2026-05-18 | |||
| 95-PV-DN | 2026-05-16 | |||
| 97-RJ-BR | 2026-05-22 | |||
| 09-NP-JT | 2026-05-13 | |||
| 13-XS-JB | 2026-05-13 | |||
| 84-RF-ZL | 2026-05-14 | |||
| 31-NS-DP | 2026-05-21 | |||
| 42-NZ-NP | 2026-05-12 | |||
| 21-TP-KH | 2026-05-15 | |||
| 02-TG-DB | 2026-05-17 | |||
| 99-RN-NP | 2026-05-09 | |||
| 95-LL-NF | 2026-05-13 | |||
| 20-PJ-NT | 2026-05-07 | |||
| 84-TN-SZ | 2026-05-07 | |||
| 64-RBJ-7 | 2026-05-05 | |||
| 65-ZL-HG | 2026-05-20 | |||
| 05-TV-RR | 2026-04-30 | |||
| 48-NT-DJ | 2026-05-01 | |||
| 59-SV-LV | 2026-05-08 | |||
| 71-LF-BH | 2026-05-04 | |||
| 94-RZ-SG | 2026-05-10 | |||
| 90-NS-RZ | 2026-05-22 | |||
| 70-LK-HT | 2026-04-29 |