Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 23.294
€ 3.045,-
Nee
2014
2025-08-06
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen Golf Variant met kenteken 6-ZFT-50 is afkomstig uit het bouwjaar 2014. De nieuwwaarde van deze Volkswagen bedroeg € 23.294. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 105 pk. De motor heeft een inhoud van 1197 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 5 l/100 km. Met een massa van 1.297 kg is deze auto solide gebouwd. In 2025 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De APK is geldig tot 26-03-2027. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld. De geschatte actuele dagwaarde van deze auto ligt rond de € 6.100.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1197 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 105 pk |
| Milieulabel | A |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1297 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1830 kg |
| Lengte | 4,66 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,50 m |
| Wielbasis | 2,62 m |
| Tenaamstelling | 2025-08-06 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2014-12-30 |
| Eerste toelating in Nederland | 2014-12-30 |
| APK vervaldatum | 2027-03-26 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
3 recente eigenaren
Eerste registratie
Volkswagen Golf Variant
Eigenaar wijziging
5 jarenEigenaar wijziging
7 dagenEigenaar wijziging
13 dagenHuidige eigenaar
9 maanden| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2014 | € 7.175,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2014 | 190.955 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2014 | 74 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 940 |
| Periode | 2014-02-13 - 2016-01-29 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1783 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 6 |
| Aantal import auto's | 158 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 6 |
| Import percentage | 9% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2014 | 400 | 76 | € 29.866,- | € 2.500,- |
| 2014 | 1344 | 131 | € 26.860,- | € 2.914,- |
| 2014 | 1344 | 131 | € 26.860,- | € 2.914,- |
| 2015 | 85 | 4 | € 30.180,- | € 2.968,- |
| 2015 | 432 | 27 | € 27.216,- | € 3.147,- |
| 2015 | 432 | 27 | € 27.216,- | € 3.147,- |
| 2016 | 7 | 0 | € 28.960,- | € 3.383,- |
| 2016 | 7 | 0 | € 28.960,- | € 3.383,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 2-XPP-57 | |||
| 9-ZDF-73 | |||
| 2-TKG-85 | |||
| 6-TJZ-98 | |||
| 8-XZZ-83 | |||
| 1-TKG-34 | |||
| GZ-269-D | |||
| J-379-KV | |||
| 1-XJP-23 | |||
| 7-TSX-88 | |||
| 2-TTZ-33 | |||
| 2-XJZ-55 | |||
| 8-TXG-65 | |||
| 2-ZHG-27 | |||
| 8-ZDN-51 | |||
| 9-TRZ-54 | |||
| 9-XKT-89 | |||
| 4-TSG-84 | |||
| 2-XPP-75 | |||
| 6-ZKH-21 | |||
| 8-TKT-50 | |||
| NR-464-V | |||
| 6-XNV-16 | |||
| 7-TVD-62 | |||
| 9-TJZ-36 | |||
| 7-XVF-74 | |||
| GS-269-B | |||
| 2-XVG-09 | |||
| 8-XBJ-17 | |||
| 8-XXZ-89 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 2-XPP-63 | 2026-05-22 | |||
| JKT-04-G | 2026-05-22 | |||
| HRV-72-K | 2026-05-22 | |||
| KF-704-J | 2026-05-22 | |||
| GB-168-P | 2026-05-22 | |||
| 1-XSP-04 | 2026-05-21 | |||
| 7-XKB-22 | 2026-05-21 | |||
| 9-TJZ-28 | 2026-05-19 | |||
| 7-TVD-76 | 2026-05-17 | |||
| 9-XBS-81 | 2026-05-17 | |||
| 7-XLT-03 | 2026-05-15 | |||
| 6-XXV-69 | 2026-05-14 | |||
| 5-XVB-04 | 2026-05-13 | |||
| GGT-83-K | 2026-05-12 | |||
| 4-ZFD-69 | 2026-05-12 | |||
| 5-XJV-81 | 2026-05-11 | |||
| 8-XTR-69 | 2026-05-10 | |||
| 9-XBS-82 | 2026-05-10 | |||
| 1-XKS-72 | 2026-05-09 | |||
| S-409-BB | 2026-05-08 | |||
| PJ-819-Z | 2026-05-08 | |||
| 8-XZG-19 | 2026-05-08 | |||
| GL-938-G | 2026-05-08 | |||
| 9-XSZ-56 | 2026-05-07 | |||
| 4-ZFT-60 | 2026-05-07 | |||
| 3-XKF-33 | 2026-05-05 | |||
| 2-XKD-76 | 2026-05-04 | |||
| 1-ZLL-82 | 2026-05-02 | |||
| 1-ZFV-65 | 2026-05-02 | |||
| 7-XDR-14 | 2026-04-30 |