Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 12.684
€ 1.890,-
Nee
2014
2026-05-06
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Opel Agila met kenteken 6-TRZ-73 is op kenteken gezet in 2014. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Opel was € 12.684. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 68 pk. De motor heeft een inhoud van 996 cm³, verdeeld over 3 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 4.6 l/100 km. Dankzij 1.050 kg ligt deze auto stevig op de weg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 19 dagen in bezit. De APK is geldig tot 23-02-2027. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden. De actuele waarde van dit voertuig is naar schatting € 5.200.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 996 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 68 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 4.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1050 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1485 kg |
| Lengte | 3,74 m |
| Breedte | 1,68 m |
| Hoogte | 1,59 m |
| Wielbasis | 2,36 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-06 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2014-04-28 |
| Eerste toelating in Nederland | 2014-04-28 |
| APK vervaldatum | 2027-02-23 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
1 recente eigenaren
Eerste registratie
Opel Agila
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
19 dagen| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2014 | € 5.875,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2014 | 86.475 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2014 | 39 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1327 |
| Periode | 2004-10-26 - 2015-10-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 10920 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 8 |
| Aantal import auto's | 131 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 8 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 1 | 1 | € 2.517,- | |
| 2004 | 1 | 1 | € 2.517,- | |
| 2005 | 2 | 1 | € 2.435,- | |
| 2005 | 2 | 1 | € 2.435,- | |
| 2006 | 34 | 2 | € 2.536,- | |
| 2006 | 34 | 2 | € 2.536,- | |
| 2007 | 7 | 3 | € 13.354,- | € 2.544,- |
| 2007 | 7 | 3 | € 13.354,- | € 2.544,- |
| 2010 | 21 | 6 | € 11.721,- | € 779,- |
| 2010 | 21 | 6 | € 11.721,- | € 779,- |
| 2011 | 3362 | 42 | € 11.812,- | € 921,- |
| 2011 | 3361 | 41 | € 11.813,- | € 921,- |
| 2012 | 4701 | 42 | € 12.387,- | € 1.074,- |
| 2012 | 4701 | 42 | € 12.387,- | € 1.074,- |
| 2013 | 1002 | 19 | € 11.688,- | € 1.384,- |
| 2013 | 1002 | 19 | € 11.688,- | € 1.384,- |
| 2014 | 1493 | 12 | € 12.285,- | € 1.817,- |
| 2014 | 1493 | 12 | € 12.285,- | € 1.817,- |
| 2015 | 297 | 3 | € 12.786,- | € 2.089,- |
| 2015 | 297 | 3 | € 12.786,- | € 2.089,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 45-SX-GJ | |||
| 86-TZK-5 | |||
| 05-THD-8 | |||
| 61-SHS-5 | |||
| 49-RR-FB | |||
| 45-TLS-7 | |||
| 97-SJX-5 | |||
| 4-XBV-76 | |||
| 1-TJD-37 | |||
| 5-ZDL-52 | |||
| 7-TTZ-13 | |||
| 4-XFP-73 | |||
| 4-TGL-06 | |||
| 1-TSG-01 | |||
| 6-TFX-46 | |||
| 6-TND-44 | |||
| 9-TJJ-73 | |||
| 2-TGB-13 | |||
| 1-TTR-19 | |||
| 4-TNN-18 | |||
| 4-TNN-11 | |||
| 8-ZFF-93 | |||
| 6-XJP-03 | |||
| 3-TDD-36 | |||
| 5-ZBD-95 | |||
| 1-TXJ-64 | |||
| 1-TZB-54 | |||
| 1-TSP-27 | |||
| 7-ZDF-10 | |||
| 5-XFL-96 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 46-SRR-8 | 2026-05-11 | |||
| 2-KRZ-18 | 2026-05-22 | |||
| 90-TRJ-5 | 2026-05-22 | |||
| 17-SHK-8 | 2026-05-22 | |||
| 85-TJK-9 | 2026-05-20 | |||
| 98-XDK-5 | 2026-05-20 | |||
| 48-XLJ-9 | 2026-05-20 | |||
| 22-SJX-5 | 2026-05-20 | |||
| 01-XLZ-2 | 2026-05-19 | |||
| 6-KKH-33 | 2026-05-18 | |||
| 86-THH-2 | 2026-05-18 | |||
| 1-SZL-13 | 2026-05-17 | |||
| 3-XDJ-87 | 2026-05-16 | |||
| 9-KNK-76 | 2026-05-16 | |||
| 37-TNL-8 | 2026-05-16 | |||
| 05-SXN-1 | 2026-05-16 | |||
| 4-ZGP-62 | 2026-05-15 | |||
| 39-XNS-2 | 2026-05-15 | |||
| 23-TRB-3 | 2026-05-15 | |||
| 46-TST-8 | 2026-05-15 | |||
| 63-THT-2 | 2026-05-15 | |||
| 88-SNV-8 | 2026-05-15 | |||
| 5-KPP-07 | 2026-05-14 | |||
| 18-SNV-8 | 2026-05-14 | |||
| 70-SKR-9 | 2026-05-14 | |||
| 10-TLZ-1 | 2026-05-13 | |||
| 95-XNS-9 | 2026-05-13 | |||
| 54-SJX-5 | 2026-05-13 | |||
| 92-TTB-3 | 2026-05-12 | |||
| 32-TJV-1 | 2026-05-12 |