Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 4.042,-
Nee
2002
2026-04-15
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Toyota Avensis met kenteken 57-JT-KD is op kenteken gezet in 2002. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 110 pk. De motor heeft een inhoud van 1598 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 7.1 liter per 100 km. Met 1.275 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. Dit voertuig is al 43 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De APK is geldig tot 15-10-2026. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 110 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1355 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1730 kg |
| Lengte | 4,52 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,63 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-15 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-08-21 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-08-21 |
| APK vervaldatum | 2026-10-15 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Toyota Avensis sedan
|
Nu te koop
3 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2002
€ 3.440 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.250 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Toyota Avensis
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
6 dagenHuidige eigenaar
1 maand1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 3.440,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 279.656 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1855 |
| Periode | 2000-09-01 - 2003-09-12 |
| Aantal geregistreerde auto's | 337 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 3 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 20 | 0 | € 4.376,- | |
| 2000 | 20 | 0 | € 4.376,- | |
| 2001 | 144 | 3 | € 4.348,- | |
| 2001 | 144 | 3 | € 4.348,- | |
| 2002 | 143 | 0 | € 4.119,- | |
| 2002 | 143 | 0 | € 4.119,- | |
| 2003 | 30 | 0 | € 4.013,- | |
| 2003 | 30 | 0 | € 4.013,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 27-HH-JZ | 2026-04-11 | |||
| 32-HL-JK | 2026-03-31 | |||
| 63-LL-GT | 2026-04-01 | |||
| 16-JZ-KD | 2021-11-05 | |||
| 97-LF-HB | 2026-01-10 | |||
| 31-NG-NH | 2024-04-27 | |||
| 36-LD-TZ | 2023-05-11 | |||
| 18-LK-ZD | 2023-09-02 | |||
| 40-JS-RR | 2023-01-13 | |||
| 87LGTJ | 2020-12-25 | |||
| 04LNNN | 2020-08-21 | |||
| 61-HS-XP | 2025-09-13 | |||
| 77-JR-RX | 2023-02-16 | |||
| 94-HN-HV | 2025-01-09 | |||
| 21-HZ-BV | 2025-02-08 | |||
| 45-GZ-TZ | 2025-09-11 | |||
| 75-GT-XJ | 2022-08-13 | |||
| 21-LF-GB | 2021-05-18 | |||
| 95-HK-HZ | 2022-10-13 | |||
| 50-HZ-KR | 2021-01-18 | |||
| 54-GN-LT | 2025-04-14 | |||
| 87JKJZ | 2021-01-21 | |||
| 17-HV-ZT | 2025-09-05 | |||
| 30-JH-LX | 2021-04-26 | |||
| N-143-NZ | 2024-01-27 | |||
| 91-LS-JB | 2021-04-09 | |||
| 10-JZ-KD | 2021-04-26 | |||
| 11-HP-NR | 2022-06-23 | |||
| 45LPVZ | 2021-01-07 | |||
| 82-HD-GD | 2020-05-15 |