Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 3.722,-
Nee
2003
2026-04-20
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze SEAT Ibiza met kenteken 57-NJ-DR is afkomstig uit het bouwjaar 2003. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 75 pk. Dit model beschikt over een 1390 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.5 l/100 km. Dankzij 1.166 kg ligt deze auto stevig op de weg. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2026. De APK is geldig tot 19-04-2027. Dit voertuig heeft 7 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1390 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 75 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1261 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1599 kg |
| Lengte | 3,95 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,44 m |
| Wielbasis | 2,46 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-20 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2003-10-07 |
| Eerste toelating in Nederland | 2003-10-07 |
| APK vervaldatum | 2027-04-19 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
SEAT Ibiza hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2003
€ 1.995 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.072 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,507 recente eigenaren
Eerste registratie
SEAT Ibiza
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
7 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 7 maandenEigenaar wijziging
13 dagenHuidige eigenaar
1 maand2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2003 | € 1.995,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2003 | 245.436 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 7 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 941 |
| Periode | 2002-08-14 - 2005-04-14 |
| Aantal geregistreerde auto's | 388 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 12 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 3% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 79 | 3 | € 3.489,- | |
| 2002 | 1293 | 20 | € 2.986,- | |
| 2002 | 1293 | 20 | € 2.986,- | |
| 2003 | 197 | 3 | € 3.391,- | |
| 2003 | 2045 | 45 | € 15.014,- | € 2.940,- |
| 2003 | 2045 | 45 | € 15.014,- | € 2.940,- |
| 2004 | 107 | 5 | € 3.318,- | |
| 2004 | 1822 | 41 | € 16.245,- | € 2.878,- |
| 2004 | 1822 | 41 | € 16.245,- | € 2.878,- |
| 2005 | 5 | 1 | € 2.779,- | |
| 2005 | 103 | 6 | € 2.667,- | |
| 2005 | 103 | 6 | € 2.667,- | |
| 2006 | 1 | 0 | € 2.791,- | |
| 2006 | 1 | 0 | € 2.791,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 28-NV-BD | |||
| 08-NT-KK | |||
| 83-LZ-KN | |||
| 24-PF-KN | |||
| 57-PD-KP | |||
| 22-LV-PR | |||
| 80-ND-NZ | |||
| 05-NB-FL | |||
| 88-NS-RV | |||
| 03-PB-SX | |||
| 49-PD-GT | |||
| 93-ND-DP | |||
| 70-NP-XK | |||
| 21-PB-RJ | |||
| 97-LZ-XL | |||
| 66-NR-JL | |||
| 16-NB-JB | |||
| 15-NK-XJ | |||
| 13-LG-HG | |||
| 56PGDH | |||
| 95-NP-XK | |||
| 12-PD-PR | |||
| 65-NV-KS | |||
| 52-PD-JD | |||
| 81-NJ-KS | |||
| 87-NX-DR | |||
| 19-LD-ZK | |||
| 87-LZ-DT | |||
| 33-PG-KN | |||
| 73-NS-VK |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 84-LS-XB | 2026-05-19 | |||
| 44-LV-HL | 2026-05-09 | |||
| 73-PV-RT | 2026-05-16 | |||
| 51-LK-TF | 2026-04-14 | |||
| 24-PF-GZ | 2026-05-01 | |||
| 47-PJ-DV | 2026-04-30 | |||
| 46-JV-PZ | 2026-05-02 | |||
| 13-NJ-LP | 2026-05-02 | |||
| 59-NN-NN | 2026-05-21 | |||
| 75-JT-HF | 2026-05-21 | |||
| 60-NL-PS | 2026-05-15 | |||
| 23-ND-SJ | 2026-05-20 | |||
| 88-NJ-BK | 2026-05-16 | |||
| 94-PL-KR | 2026-05-11 | |||
| 85-JZ-DR | 2026-05-06 | |||
| 26-LZ-KP | 2026-05-04 | |||
| 60-LP-DH | 2026-05-03 | |||
| 29-PK-RJ | 2026-04-28 | |||
| 71-LNH-5 | 2026-04-13 | |||
| 60-NL-VF | 2026-04-29 | |||
| 54-LD-DH | 2026-04-20 | |||
| 95-NL-VF | 2026-04-20 | |||
| 46-LR-LN | 2026-04-15 | |||
| 47-PV-HT | 2026-04-16 | |||
| 03-LG-PT | 2026-04-15 | |||
| 78-NX-ND | 2026-04-13 | |||
| 38-PD-JF | 2026-04-10 | |||
| 65-NL-JZ | 2026-04-10 | |||
| 30-PH-JD | 2026-05-14 | |||
| 30-NP-DK | 2026-05-12 |