Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.106,-
Nee
2002
2026-05-09
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Peugeot 206 met kenteken 56-JR-FL is afkomstig uit het bouwjaar 2002. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 75 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1360 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Met 1.025 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. Sinds 22 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De APK is geldig tot 06-03-2027. De auto heeft sinds de registratie 4 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1360 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 75 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1115 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1450 kg |
| Lengte | 3,82 m |
| Breedte | 1,67 m |
| Hoogte | 1,44 m |
| Wielbasis | 2,45 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-09 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-07-24 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-07-24 |
| APK vervaldatum | 2027-03-06 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Peugeot 206 hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2002
€ 999 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.499 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Peugeot 206
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
4 dagenEigenaar wijziging
28 dagenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
7 dagenEigenaar wijziging
1 jaar en 1 maandEigenaar wijziging
15 dagenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
22 dagen3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 999,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 222.971 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 34 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1020 |
| Periode | 1998-06-30 - 2009-07-14 |
| Aantal geregistreerde auto's | 24270 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 4 |
| Aantal import auto's | 1214 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 4 |
| Import percentage | 5% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1998 | 165 | 10 | € 2.514,- | |
| 1998 | 165 | 10 | € 2.514,- | |
| 1999 | 1762 | 75 | € 2.688,- | |
| 1999 | 221 | 8 | € 3.155,- | |
| 1999 | 1762 | 75 | € 2.688,- | |
| 2000 | 530 | 18 | € 3.332,- | |
| 2000 | 3458 | 106 | € 2.772,- | |
| 2000 | 3458 | 106 | € 2.772,- | |
| 2001 | 608 | 18 | € 3.407,- | |
| 2001 | 3303 | 115 | € 11.008,- | € 2.793,- |
| 2001 | 3304 | 116 | € 11.008,- | € 2.793,- |
| 2002 | 2862 | 126 | € 2.925,- | |
| 2002 | 2862 | 126 | € 2.925,- | |
| 2002 | 556 | 23 | € 3.497,- | |
| 2003 | 2570 | 150 | € 20.946,- | € 3.034,- |
| 2003 | 2570 | 150 | € 20.946,- | € 3.034,- |
| 2003 | 491 | 22 | € 23.573,- | € 3.671,- |
| 2004 | 2825 | 174 | € 13.393,- | € 2.840,- |
| 2004 | 2825 | 174 | € 13.393,- | € 2.841,- |
| 2004 | 419 | 33 | € 3.656,- | |
| 2005 | 2295 | 170 | € 15.463,- | € 3.078,- |
| 2005 | 2295 | 170 | € 15.463,- | € 3.078,- |
| 2005 | 263 | 20 | € 17.884,- | € 3.717,- |
| 2006 | 1631 | 136 | € 15.489,- | € 3.063,- |
| 2006 | 1631 | 136 | € 15.489,- | € 3.063,- |
| 2006 | 21 | 0 | € 20.386,- | € 4.514,- |
| 2007 | 1263 | 72 | € 14.177,- | € 2.824,- |
| 2007 | 1263 | 72 | € 14.177,- | € 2.824,- |
| 2008 | 1599 | 47 | € 13.421,- | € 2.730,- |
| 2008 | 1599 | 47 | € 13.421,- | € 2.730,- |
| 2009 | 536 | 32 | € 13.254,- | € 2.592,- |
| 2009 | 536 | 32 | € 13.254,- | € 2.592,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 44-HX-DG | |||
| 48-LK-RZ | |||
| 42-FP-TZ | |||
| 84-NS-DL | |||
| 91-NS-GP | |||
| 96-TKH-4 | |||
| 33-JT-XN | |||
| 44-DZ-BK | |||
| 08-NS-VN | |||
| 57-LN-NZ | |||
| 23-FR-KF | |||
| 11-RS-FG | |||
| 15-JL-DN | |||
| 56-LN-TV | |||
| XJ-902-X | |||
| 08-GL-LZ | |||
| 46-PF-SK | |||
| 19-FX-PR | |||
| 21-RG-XG | |||
| 82-SR-ZN | |||
| 61-NH-KN | |||
| 24-GF-ZT | |||
| 62-HP-ZH | |||
| 75-NL-NB | |||
| 92-NV-ST | |||
| 17-PZB-4 | |||
| 33-NGX-9 | |||
| 3-SHL-45 | |||
| 79-LV-HL | |||
| 41-SF-SK |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 05-GT-RZ | 2026-05-28 | |||
| 51-JL-LH | 2026-05-28 | |||
| 69-NS-PH | 2026-05-25 | |||
| 49-JF-TB | 2026-05-27 | |||
| 93-LF-XK | 2026-05-24 | |||
| 05-LK-FH | 2026-05-24 | |||
| 53-RL-RT | 2026-05-23 | |||
| 89-HSB-2 | 2026-05-28 | |||
| 97-XL-FB | 2026-05-25 | |||
| ZN-DT-77 | 2026-05-26 | |||
| 79-NT-FJ | 2026-05-20 | |||
| 50-GT-KG | 2026-05-22 | |||
| 33-XS-XH | 2026-05-22 | |||
| 35-PD-VB | 2026-05-19 | |||
| 86-GH-TG | 2026-05-27 | |||
| 26-TF-KR | 2026-05-23 | |||
| 76-HRF-6 | 2026-05-25 | |||
| 18-RS-PK | 2026-05-21 | |||
| 38-SG-BH | 2026-05-22 | |||
| 41-HN-XT | 2026-05-17 | |||
| 43-FS-PH | 2026-05-23 | |||
| 57-NF-TS | 2026-05-15 | |||
| 18-GFX-5 | 2026-05-19 | |||
| 58-FL-ZR | 2026-05-18 | |||
| 81-SN-NL | 2026-05-17 | |||
| 08-GF-ZT | 2026-05-27 | |||
| 53-JD-FH | 2026-05-14 | |||
| XG-DX-17 | 2026-05-16 | |||
| 07-PD-BX | 2026-05-16 | |||
| 18-PZ-JZ | 2026-05-12 |