Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.257,-
Nee
2005
2024-10-19
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze SEAT Ibiza met kenteken 55-RN-JJ is afkomstig uit het bouwjaar 2005. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 101 pk. Dit model beschikt over een 1390 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.7 liter per 100 km. Met 1.129 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. Sinds 585 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 15-06-2026. De auto heeft sinds de registratie 6 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1390 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 101 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1235 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1568 kg |
| Lengte | 3,95 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,44 m |
| Wielbasis | 2,46 m |
| Tenaamstelling | 2024-10-19 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2005-06-10 |
| Eerste toelating in Nederland | 2005-06-10 |
| APK vervaldatum | 2026-06-15 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
SEAT Ibiza hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2005
€ 1.099 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.695 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,506 recente eigenaren
Eerste registratie
SEAT Ibiza
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
15 dagenEigenaar wijziging
8 dagenEigenaar wijziging
9 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
12 dagenEigenaar wijziging
8 dagenEigenaar wijziging
1 jaar en 4 maandenEigenaar wijziging
3 dagenHuidige eigenaar
1 jaar en 7 maandenEr is een belangrijke waarschuwing over het tellerrapport van deze auto bekend.
5 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2005 | € 1.099,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2005 | 151.044 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2005 | 16 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 886 |
| Periode | 2002-06-19 - 2008-04-03 |
| Aantal geregistreerde auto's | 3951 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 51 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 254 | 2 | € 3.505,- | |
| 2002 | 254 | 2 | € 3.505,- | |
| 2003 | 366 | 5 | € 3.555,- | |
| 2003 | 366 | 5 | € 3.555,- | |
| 2004 | 273 | 6 | € 18.680,- | € 3.553,- |
| 2004 | 273 | 6 | € 18.680,- | € 3.553,- |
| 2005 | 744 | 10 | € 3.425,- | |
| 2005 | 744 | 10 | € 3.425,- | |
| 2006 | 2079 | 19 | € 11.996,- | € 3.343,- |
| 2006 | 2079 | 19 | € 11.996,- | € 3.343,- |
| 2007 | 231 | 8 | € 3.468,- | |
| 2007 | 231 | 8 | € 3.468,- | |
| 2008 | 4 | 1 | € 16.000,- | € 3.150,- |
| 2008 | 4 | 1 | € 16.000,- | € 3.150,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 08-SR-VF | |||
| 86-SN-JV | |||
| 99-SK-SP | |||
| 22-PN-BZ | |||
| 57-SV-NR | |||
| 94-NR-XZ | |||
| 41-NN-KT | |||
| 59-SP-SV | |||
| 26-SH-BN | |||
| 08-SJ-JD | |||
| 07-SH-BP | |||
| 49-SR-TB | |||
| 07-SG-BH | |||
| 68-SZ-TV | |||
| 75-SR-HD | |||
| 43-TD-VD | |||
| 52-ST-LG | |||
| 45-SJ-VV | |||
| 66-SR-FT | |||
| 84-SH-JV | |||
| 64-SH-JZ | |||
| 37-SX-TT | |||
| 79-SH-BF | |||
| 87-SP-SV | |||
| 09-TG-GR | |||
| 67-SL-PH | |||
| 67-RN-JJ | |||
| 89-TG-DL | |||
| 81-TF-LJ | |||
| 42-RL-KB |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 92-RP-TN | 2026-05-24 | |||
| 39-SF-HS | 2026-05-20 | |||
| 26-TF-FL | 2026-05-19 | |||
| 39-TH-KL | 2026-05-18 | |||
| 5-TZP-93 | 2026-05-14 | |||
| 47-RL-BH | 2026-05-14 | |||
| 16-RP-HB | 2026-05-12 | |||
| 65-SH-JT | 2026-05-10 | |||
| 80-SH-BH | 2026-05-07 | |||
| 36-RT-KX | 2026-05-09 | |||
| 93-SF-ZG | 2026-05-08 | |||
| 19-SX-FD | 2026-05-08 | |||
| 72-LD-LJ | 2026-05-09 | |||
| 55-SB-RV | 2026-05-06 | |||
| 07-SN-RV | 2026-05-06 | |||
| 32-RF-GZ | 2026-05-15 | |||
| 66-SH-ZB | 2026-05-04 | |||
| 20-SH-KB | 2026-05-07 | |||
| 54-TP-FX | 2026-05-04 | |||
| 08-LV-TG | 2026-04-28 | |||
| 42-SP-SV | 2026-04-29 | |||
| 48-SH-JV | 2026-04-28 | |||
| 47-TS-VB | 2026-04-25 | |||
| 99-SZ-XL | 2026-04-22 | |||
| 96-SX-RR | 2026-05-05 | |||
| 98-SX-VV | 2026-05-20 | |||
| 76-RL-BH | 2026-05-15 | |||
| 62-SV-KF | 2026-05-13 | |||
| 20-RH-JG | 2026-05-04 | |||
| 46-RP-XR | 2026-05-12 |