Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 2.272,-
Nee
2007
2020-12-22
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze FORD Ka met kenteken 51TXSX is afkomstig uit het bouwjaar 2007. Dit model beschikt over een 1299 cc motor met 4 cilinders. Met 962 kg behoort deze auto tot de lichtere klasse. Dit voertuig is al 1979 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 20-03-2021.
| Transmissie | Handgeschakeld |
|---|---|
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1299 m3 |
| Milieulabel | D |
|---|
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1020 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1265 kg |
| Lengte | 3,65 m |
| Breedte | 1,66 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,45 m |
| Tenaamstelling | 2020-12-22 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2007-02-28 |
| Eerste toelating in Nederland | 2007-02-28 |
| APK vervaldatum | 2021-03-20 |
| Gebruikt als taxi | nee |
FORD Ka hatchback
|
Nu te koop
24 auto’s |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
FORD Ka
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
5 maandenEigenaar wijziging
22 dagenEigenaar wijziging
3 dagenHuidige eigenaar
5 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2007 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 1 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 878 |
| Periode | 2002-11-26 - 2008-08-06 |
| Aantal geregistreerde auto's | 201 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 15 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 7% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 8 | 0 | € 1.891,- | |
| 2002 | 8 | 0 | € 1.891,- | |
| 2003 | 85 | 4 | € 2.068,- | |
| 2003 | 85 | 4 | € 2.068,- | |
| 2004 | 6 | 1 | € 2.527,- | |
| 2004 | 6 | 1 | € 2.527,- | |
| 2005 | 6 | 1 | € 2.240,- | |
| 2005 | 6 | 1 | € 2.240,- | |
| 2006 | 58 | 4 | € 12.395,- | € 2.165,- |
| 2006 | 58 | 4 | € 12.395,- | € 2.165,- |
| 2007 | 22 | 1 | € 2.238,- | |
| 2007 | 22 | 1 | € 2.238,- | |
| 2008 | 16 | 4 | € 2.154,- | |
| 2008 | 16 | 4 | € 2.154,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 25-SK-PN | 2026-05-21 | |||
| 72-TX-SV | 2026-05-21 | |||
| 48-ZK-FD | 2026-05-21 | |||
| 27-ST-RB | 2026-05-09 | |||
| 48-ND-JN | 2026-05-14 | |||
| 39-LP-NJ | 2026-05-02 | |||
| 67-TX-SX | 2026-05-08 | |||
| 49-TX-SX | 2026-04-28 | |||
| 50-ZG-FR | 2026-04-23 | |||
| 21-GGX-2 | 2026-04-26 | |||
| 56-SN-XK | 2026-05-09 | |||
| 86-TX-RD | 2026-04-01 | |||
| 73-LR-ZN | 2026-03-30 | |||
| 50-SK-SB | 2026-04-18 | |||
| 38-TN-JH | 2026-03-19 | |||
| 39-SB-DB | 2026-03-18 | |||
| 66-SG-NS | 2026-03-04 | |||
| 74-LK-TV | 2026-03-03 | |||
| 52TPTG | 2021-10-05 | |||
| 22-TB-GT | 2021-10-12 | |||
| 92-GBF-9 | 2025-06-20 | |||
| 04-GHD-1 | 2024-04-02 | |||
| 52-ZB-FF | 2020-06-09 | |||
| 8-TFS-10 | 2021-10-22 | |||
| 74-SL-FZ | 2021-05-14 | |||
| 72-TR-JG | 2020-12-29 | |||
| 02-SJ-DZ | 2021-08-09 | |||
| 22-XZ-KJ | 2025-06-30 | |||
| 39-XH-BP | 2020-05-10 | |||
| G-705-RK | 2024-03-02 |