Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 2.733,-
Nee
2008
2026-04-15
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Fiat Punto met kenteken 51-ZP-LG is afkomstig uit het bouwjaar 2008. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 78 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 1368 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 5.9 l/100 km. Met 1.115 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. In 2026 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De volgende APK-keuring staat gepland voor 26-04-2027. De auto heeft sinds de registratie 1 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1368 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 78 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1115 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1600 kg |
| Lengte | 4,03 m |
| Breedte | 1,69 m |
| Hoogte | 1,49 m |
| Wielbasis | 2,51 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-15 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2008-04-26 |
| Eerste toelating in Nederland | 2008-04-26 |
| APK vervaldatum | 2027-04-26 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Fiat Punto MPV
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2008
€ 2.250 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.350 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Fiat Punto
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
6 dagenEigenaar wijziging
29 dagenHuidige eigenaar
1 maand1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2008 | € 2.250,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2008 | 183.904 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2008 | 45 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 948 |
| Periode | 2005-09-30 - 2018-06-28 |
| Aantal geregistreerde auto's | 7884 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 7 |
| Aantal import auto's | 1451 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 7 |
| Import percentage | 18% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2005 | 71 | 31 | € 15.485,- | € 2.836,- |
| 2005 | 71 | 31 | € 15.485,- | € 2.836,- |
| 2006 | 1510 | 139 | € 13.121,- | € 3.043,- |
| 2006 | 1510 | 139 | € 13.121,- | € 3.043,- |
| 2007 | 1450 | 164 | € 14.199,- | € 2.848,- |
| 2007 | 1450 | 164 | € 14.199,- | € 2.848,- |
| 2008 | 1496 | 194 | € 15.213,- | € 2.539,- |
| 2008 | 1496 | 194 | € 15.213,- | € 2.539,- |
| 2009 | 1445 | 355 | € 16.671,- | € 2.347,- |
| 2009 | 1445 | 355 | € 16.671,- | € 2.347,- |
| 2010 | 1141 | 259 | € 15.808,- | € 2.375,- |
| 2010 | 1 | 0 | € 18.254,- | € 1.493,- |
| 2011 | 512 | 181 | € 16.185,- | € 1.968,- |
| 2011 | 512 | 181 | € 16.185,- | € 1.968,- |
| 2012 | 164 | 83 | € 16.110,- | € 2.207,- |
| 2012 | 164 | 83 | € 16.110,- | € 2.207,- |
| 2013 | 40 | 19 | € 18.371,- | € 2.494,- |
| 2013 | 40 | 19 | € 18.371,- | € 2.494,- |
| 2014 | 18 | 7 | € 16.601,- | € 2.706,- |
| 2014 | 18 | 7 | € 16.601,- | € 2.706,- |
| 2015 | 13 | 7 | € 17.199,- | € 2.054,- |
| 2015 | 13 | 7 | € 17.199,- | € 2.054,- |
| 2016 | 6 | 3 | € 18.784,- | € 972,- |
| 2016 | 6 | 3 | € 18.784,- | € 972,- |
| 2017 | 12 | 6 | € 19.450,- | € 2.041,- |
| 2017 | 12 | 6 | € 19.450,- | € 2.041,- |
| 2018 | 6 | 3 | € 19.490,- | € 3.469,- |
| 2018 | 6 | 3 | € 19.490,- | € 3.469,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 08-JHL-5 | |||
| XP-361-G | |||
| 69-GFS-7 | |||
| 63-ZN-KB | |||
| 00-LRD-4 | |||
| GJ-281-X | |||
| 88-KFV-7 | |||
| 37-GZB-3 | |||
| KJ-477-L | |||
| K-397-NR | |||
| 90-TN-GT | |||
| 61-NLS-8 | |||
| KV-089-N | |||
| 02-KFV-8 | |||
| KR-269-S | |||
| 91-GGB-5 | |||
| NP-129-D | |||
| 4-ZLS-68 | |||
| 07-XT-PD | |||
| 00-GFX-1 | |||
| HB-224-G | |||
| 92-KHD-7 | |||
| 51-ST-NG | |||
| 82-GDF-9 | |||
| 34-XB-JJ | |||
| 21-SL-SP | |||
| 31-HFJ-8 | |||
| 1-XNP-43 | |||
| RH-057-S | |||
| 46-TR-SZ |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 37-TGF-4 | 2026-05-16 | |||
| 26-GRP-8 | 2026-05-22 | |||
| 38-KFB-8 | 2026-05-16 | |||
| 58-ZF-XD | 2026-05-19 | |||
| 17-SP-VD | 2026-05-13 | |||
| 07-LLD-6 | 2026-05-16 | |||
| 14-HGK-3 | 2026-05-16 | |||
| 66-HPD-9 | 2026-05-11 | |||
| J-740-ZG | 2026-05-22 | |||
| 88-ZJ-ZN | 2026-05-14 | |||
| 96-XG-RB | 2026-05-19 | |||
| RF-589-V | 2026-05-20 | |||
| 18-KVP-6 | 2026-05-19 | |||
| 73-TD-RN | 2026-05-13 | |||
| 50-SR-FF | 2026-05-06 | |||
| 28-HDB-5 | 2026-05-19 | |||
| 78-TG-KG | 2026-05-16 | |||
| 70-TR-SZ | 2026-05-07 | |||
| 42-ZJ-VX | 2026-05-11 | |||
| 01-TG-FT | 2026-05-07 | |||
| 15-TH-VK | 2026-05-12 | |||
| KX-343-F | 2026-05-16 | |||
| 97-KRB-9 | 2026-05-02 | |||
| 12-ZG-ZS | 2026-05-04 | |||
| 64-KSJ-3 | 2026-05-02 | |||
| JKH-06-Z | 2026-05-02 | |||
| 19-LBV-8 | 2026-05-18 | |||
| R-439-KP | 2026-05-01 | |||
| G-960-BK | 2026-05-22 | |||
| 24-JNJ-2 | 2026-05-16 |