Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 2.643,-
Nee
2003
2026-04-04
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen Polo met kenteken 50-LH-NJ is afkomstig uit het bouwjaar 2003. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 64 pk. Dit model beschikt over een 1198 cc motor met 3 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 5.9 l/100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.083 kg. Dit voertuig is al 51 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 26-03-2027. De auto heeft sinds de registratie 1 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1198 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 64 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1248 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1550 kg |
| Lengte | 3,99 m |
| Breedte | 1,65 m |
| Hoogte | 1,47 m |
| Wielbasis | 2,45 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-04 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2003-01-10 |
| Eerste toelating in Nederland | 2003-01-10 |
| APK vervaldatum | 2027-03-26 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volkswagen Polo hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2003
€ 1.498 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 999 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Volkswagen Polo
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
18 dagenEigenaar wijziging
1 dagEigenaar wijziging
7 dagenEigenaar wijziging
24 dagenHuidige eigenaar
1 maand1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2003 | € 1.498,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2003 | 194.315 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 20 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 945 |
| Periode | 2001-11-08 - 2007-11-07 |
| Aantal geregistreerde auto's | 4981 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 581 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 12% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 39 | 18 | € 2.695,- | |
| 2001 | 39 | 18 | € 2.695,- | |
| 2002 | 3001 | 207 | € 2.912,- | |
| 2002 | 3001 | 207 | € 2.912,- | |
| 2003 | 1622 | 308 | € 16.246,- | € 2.909,- |
| 2003 | 1621 | 307 | € 16.246,- | € 2.910,- |
| 2004 | 300 | 46 | € 16.043,- | € 2.860,- |
| 2004 | 300 | 46 | € 16.043,- | € 2.860,- |
| 2005 | 18 | 2 | € 3.036,- | |
| 2005 | 18 | 2 | € 3.036,- | |
| 2007 | 1 | 0 | € 3.079,- | |
| 2007 | 1 | 0 | € 3.079,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 60-LG-VT | |||
| 39-JT-NX | |||
| 33-LS-FL | |||
| 68-JL-DJ | |||
| 75JBJD | |||
| 22-JS-JB | |||
| 88JHRS | |||
| 80-LB-VP | |||
| 84-NGP-7 | |||
| 83-JN-LV | |||
| 19-JF-LL | |||
| 87-LX-GK | |||
| 55-JJ-TN | |||
| 73-LG-TZ | |||
| 62-LF-SX | |||
| 3KRH42 | |||
| 79-LG-DF | |||
| 16-JV-DT | |||
| 24-JD-GR | |||
| 31-JR-VT | |||
| 54-LV-FT | |||
| 55-JF-GL | |||
| 20-LF-LN | |||
| 70-LH-DF | |||
| 58-JV-GB | |||
| 72-NJ-GK | |||
| 43-JV-GD | |||
| 29-LV-HJ | |||
| 42-LG-GR | |||
| 77-NB-XG |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 85-JR-TH | 2026-05-21 | |||
| 26-JS-ZF | 2026-05-19 | |||
| 72-LH-DG | 2026-05-19 | |||
| 93-NK-RP | 2026-05-13 | |||
| 78-LP-PD | 2026-05-09 | |||
| 40-LF-LN | 2026-05-07 | |||
| 11-JF-VF | 2026-05-04 | |||
| 64-LG-DG | 2026-05-01 | |||
| 29-JN-KF | 2026-04-28 | |||
| 12-JH-VZ | 2026-05-05 | |||
| ZR-340-H | 2026-04-24 | |||
| 98-LP-SG | 2026-04-21 | |||
| 70-PL-XK | 2026-04-20 | |||
| 52-HV-LK | 2026-04-16 | |||
| NZ-052-B | 2026-04-16 | |||
| 66-JP-TV | 2026-04-14 | |||
| 02-JH-DR | 2026-04-20 | |||
| 96-LF-SB | 2026-04-15 | |||
| 14-JP-RS | 2026-04-13 | |||
| 96-LX-PN | 2026-04-12 | |||
| 06-JR-SF | 2026-05-18 | |||
| 67-LB-JB | 2026-05-16 | |||
| 22-JJ-SB | 2026-04-23 | |||
| 16-LH-BZ | 2026-05-18 | |||
| 61-NT-BB | 2026-04-08 | |||
| 48-LS-VP | 2026-05-12 | |||
| 84-ND-FX | 2026-05-19 | |||
| 32-JR-VT | 2026-05-08 | |||
| 97-LD-ZH | 2026-05-04 | |||
| 10-JT-ZS | 2026-04-27 |