Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 6.891,-
Ja, 2008
2004
2026-04-24
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mitsubishi Grandis met kenteken 46-HJS-3 is op kenteken gezet in 2004. Deze auto is 4 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 165 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 2378 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 10 l/100 km. Dankzij 1.710 kg ligt deze auto stevig op de weg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 31 dagen in bezit. De volgende APK-keuring staat gepland voor 18-04-2027. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2378 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 165 pk |
| Milieulabel | E |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 10 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1757 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2250 kg |
| Lengte | 4,77 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,69 m |
| Wielbasis | 2,83 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-24 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-04-20 |
| Eerste toelating in Nederland | 2008-12-19 |
| APK vervaldatum | 2027-04-18 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Mitsubishi Grandis stationwagen
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 1.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.125 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Mitsubishi Grandis
Geïmporteerd naar Nederland
Na 4 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
2 maandenHuidige eigenaar
1 maand1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 1.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 254.465 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 7 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1156 |
| Periode | 2004-04-02 - 2010-09-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1006 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 23 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 256 | 9 | € 7.388,- | |
| 2004 | 210 | 5 | € 7.834,- | |
| 2004 | 256 | 9 | € 7.388,- | |
| 2005 | 220 | 5 | € 8.345,- | |
| 2005 | 303 | 10 | € 33.198,- | € 7.568,- |
| 2005 | 303 | 10 | € 33.198,- | € 7.568,- |
| 2006 | 281 | 2 | € 7.822,- | |
| 2006 | 281 | 2 | € 7.822,- | |
| 2006 | 198 | 3 | € 8.747,- | |
| 2007 | 222 | 0 | € 8.146,- | |
| 2007 | 222 | 0 | € 8.146,- | |
| 2007 | 182 | 1 | € 8.875,- | |
| 2008 | 170 | 1 | € 32.098,- | € 7.835,- |
| 2008 | 105 | 2 | € 9.312,- | |
| 2008 | 170 | 1 | € 32.098,- | € 7.835,- |
| 2009 | 71 | 5 | € 10.264,- | |
| 2009 | 101 | 2 | € 8.743,- | |
| 2009 | 101 | 2 | € 8.743,- | |
| 2010 | 91 | 0 | € 30.476,- | € 10.679,- |
| 2010 | 91 | 0 | € 30.476,- | € 10.679,- |
| 2010 | 20 | 2 | € 36.301,- | € 10.450,- |
| 2011 | 98 | 1 | € 30.303,- | € 11.036,- |
| 2011 | 99 | 1 | € 30.300,- | € 11.035,- |
| 2012 | 3 | 0 | € 32.847,- | € 13.755,- |
| 2012 | 3 | 0 | € 32.847,- | € 13.755,- |
| 2013 | 1 | 0 | € 31.398,- | € 11.168,- |
| 2013 | 1 | 0 | € 31.398,- | € 11.168,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 56-PL-GN | |||
| 56-TB-DF | |||
| 05-SN-TB | |||
| 95-TS-GG | |||
| 53-HBS-4 | |||
| 05-ZH-GK | |||
| 42-RX-RZ | |||
| 15-ZH-NP | |||
| 42-XV-PH | |||
| 93-RL-XS | |||
| 13-GJJ-3 | |||
| 42-RP-NK | |||
| 43-SG-PG | |||
| 79-RZ-RT | |||
| 08-HST-8 | |||
| 06-PG-VG | |||
| 93-TZ-BX | |||
| 54-GFZ-3 | |||
| 64-SK-PT | |||
| 45-ZP-KL | |||
| 53-HKZ-1 | |||
| 66-GVV-3 | |||
| 70-ZG-RN | |||
| 50-XB-ZG | |||
| 21-XH-DR | |||
| 85-TN-SJ | |||
| 91-GTS-6 | |||
| 27-RP-XJ | |||
| 06-XJ-ZN | |||
| 55-PX-VT |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 49-PJ-HV | 2026-05-22 | |||
| 17-PR-TN | 2026-05-15 | |||
| 15-PT-XK | 2026-05-19 | |||
| 24-TB-NP | 2026-05-20 | |||
| 52-SV-NH | 2026-05-14 | |||
| 57-RP-BN | 2026-05-08 | |||
| 42-TZ-ZK | 2026-05-12 | |||
| 47-XP-SK | 2026-05-20 | |||
| 58-PB-JS | 2026-05-06 | |||
| 64-PB-TV | 2026-05-06 | |||
| 74-PF-ZH | 2026-05-04 | |||
| 05-RH-LL | 2026-05-03 | |||
| 49-XB-ZG | 2026-05-01 | |||
| 10-RN-NG | 2026-05-08 | |||
| 76-PZ-JB | 2026-04-29 | |||
| 83-SZ-XD | 2026-05-13 | |||
| 89-SR-LG | 2026-05-15 | |||
| 19-TZ-JB | 2026-04-25 | |||
| 13-ZG-XX | 2026-04-28 | |||
| 71-PK-LZ | 2026-04-23 | |||
| 33-RT-ZP | 2026-04-19 | |||
| 68-TH-XH | 2026-04-25 | |||
| 59-JKN-8 | 2026-05-01 | |||
| 47-LGV-9 | 2026-05-19 | |||
| 12-NHH-3 | 2026-05-12 | |||
| 74-RS-ZK | 2026-05-08 | |||
| 19-RL-SZ | 2026-05-02 | |||
| 02-XX-VD | 2026-05-06 | |||
| 54-ZD-KT | 2026-04-25 | |||
| 35-PK-RX | 2026-05-08 |