Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 2.074,-
Nee
2004
2026-05-03
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Kia Picanto met kenteken 40-PV-HL is afkomstig uit het bouwjaar 2004. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 61 pk. De cilinderinhoud bedraagt 999 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 5.1 l/100 km. Een laag gewicht van 936 kg zorgt voor extra dynamiek. De auto wisselde in 2026 voor het laatst van eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 02-02-2027. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 999 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 61 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1012 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1350 kg |
| Lengte | 3,50 m |
| Breedte | 1,60 m |
| Hoogte | 1,48 m |
| Wielbasis | 2,37 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-03 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-12-17 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-12-17 |
| APK vervaldatum | 2027-02-02 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Kia Picanto MPV
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 1.450 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.490 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Kia Picanto
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
11 dagenEigenaar wijziging
5 jarenEigenaar wijziging
2 dagenEigenaar wijziging
22 dagenHuidige eigenaar
27 dagen2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 1.450,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 184.954 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 81 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1048 |
| Periode | 2004-06-08 - 2009-07-23 |
| Aantal geregistreerde auto's | 12782 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 214 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 2877 | 16 | € 1.652,- | |
| 2004 | 2877 | 16 | € 1.652,- | |
| 2005 | 3816 | 21 | € 10.038,- | € 1.649,- |
| 2005 | 3816 | 21 | € 10.038,- | € 1.649,- |
| 2006 | 3833 | 36 | € 10.089,- | € 1.467,- |
| 2006 | 3833 | 36 | € 10.089,- | € 1.467,- |
| 2007 | 2185 | 111 | € 10.165,- | € 1.250,- |
| 2007 | 2185 | 111 | € 10.165,- | € 1.250,- |
| 2008 | 65 | 28 | € 10.206,- | € 774,- |
| 2008 | 65 | 28 | € 10.206,- | € 774,- |
| 2009 | 6 | 2 | € 10.297,- | € 719,- |
| 2009 | 6 | 2 | € 10.297,- | € 719,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 22-PJ-HX | |||
| 40-RB-XF | |||
| 39-RX-DL | |||
| 21-RN-ZF | |||
| 51-RV-XJ | |||
| 84-SF-PZ | |||
| 56-SG-SZ | |||
| 69-TJ-XN | |||
| 88-RX-RB | |||
| 18-RH-KJ | |||
| 48-PV-GF | |||
| 91-TS-GP | |||
| 20-PR-NB | |||
| 09-TR-BL | |||
| 90-PN-GK | |||
| 15-PT-PS | |||
| 44-TJ-TS | |||
| 78-RP-VG | |||
| 08-PV-PX | |||
| 27-RT-TJ | |||
| 57-PL-KK | |||
| 61-XB-FN | |||
| 38-PS-TK | |||
| 69-RP-TF | |||
| 71-XD-FR | |||
| 71-SR-PX | |||
| 49-PV-HP | |||
| 40-RB-ZH | |||
| 78-XT-TT | |||
| 59-PP-SV |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 87-TF-XZ | 2026-05-21 | |||
| 44-PS-RF | 2026-05-20 | |||
| 26-XF-ZK | 2026-05-19 | |||
| 46-RX-XP | 2026-05-18 | |||
| 26-RK-ZV | 2026-05-18 | |||
| 64-XF-ZH | 2026-05-18 | |||
| 35-PV-KK | 2026-05-19 | |||
| 61-TR-GJ | 2026-05-17 | |||
| 79-TD-DT | 2026-05-15 | |||
| 15-TR-SF | 2026-05-16 | |||
| 93-TR-RF | 2026-05-15 | |||
| 41-PG-LT | 2026-05-15 | |||
| 12-SG-HH | 2026-05-11 | |||
| 67-XD-DH | 2026-05-12 | |||
| 33-TR-ZG | 2026-05-15 | |||
| 11-RR-XJ | 2026-05-11 | |||
| 07-SG-VZ | 2026-05-14 | |||
| 64-SG-SZ | 2026-05-09 | |||
| 54-PN-BN | 2026-05-13 | |||
| 70-SB-ZK | 2026-05-12 | |||
| 9-ZBV-66 | 2026-05-18 | |||
| 26-SF-RZ | 2026-05-21 | |||
| 49-SG-PH | 2026-05-06 | |||
| 93-XG-TL | 2026-05-08 | |||
| 58-RL-NS | 2026-05-21 | |||
| 39-TD-DV | 2026-05-15 | |||
| 08-RP-VH | 2026-05-09 | |||
| 51-RD-DJ | 2026-05-15 | |||
| 35-XB-ZV | 2026-05-09 | |||
| 76-TJ-NR | 2026-05-05 |