Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 17.851
€ 3.000,-
Nee
2013
2022-11-19
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Opel ADAM met kenteken 4-KHG-87 is afkomstig uit het bouwjaar 2013. De nieuwwaarde van deze Opel bedroeg € 17.851. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 87 pk. De motor heeft een inhoud van 1398 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 5.1 liter per 100 km. Dankzij 1.120 kg ligt deze auto stevig op de weg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 1282 dagen in bezit. De APK is geldig tot 18-11-2026. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1398 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 87 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1120 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1480 kg |
| Lengte | 3,70 m |
| Breedte | 1,72 m |
| Hoogte | 1,48 m |
| Wielbasis | 2,31 m |
| Tenaamstelling | 2022-11-19 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2013-05-02 |
| Eerste toelating in Nederland | 2013-05-02 |
| APK vervaldatum | 2026-11-18 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Opel ADAM hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2013
€ 6.750 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 6.700 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Opel ADAM
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
25 dagenHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2013 | € 6.750,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2013 | 101.845 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2013 | 23 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 858 |
| Periode | 2013-02-04 - 2015-06-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1536 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 42 |
| Aantal import auto's | 529 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 42 |
| Import percentage | 34% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2013 | 897 | 279 | € 18.174,- | € 2.240,- |
| 2013 | 895 | 277 | € 18.173,- | € 2.244,- |
| 2014 | 610 | 239 | € 18.406,- | € 2.027,- |
| 2014 | 605 | 234 | € 18.408,- | € 2.041,- |
| 2015 | 29 | 11 | € 18.304,- | € 2.278,- |
| 2015 | 29 | 11 | € 18.304,- | € 2.278,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| KDG-15-X | |||
| 5-TLG-49 | |||
| 7-KSR-88 | |||
| 6-TFR-86 | |||
| GJR-50-R | |||
| RK-988-B | |||
| GGK-10-D | |||
| G-565-PN | |||
| 7-SHF-04 | |||
| 4-TNN-31 | |||
| N-840-BX | |||
| T-540-LJ | |||
| 2-TKF-73 | |||
| 4-TPS-16 | |||
| KJL-68-R | |||
| 5-KKH-96 | |||
| S-306-FN | |||
| 3-XZV-36 | |||
| S-969-GZ | |||
| HNZ-23-L | |||
| L-290-GF | |||
| RS-294-G | |||
| PH-750-B | |||
| 1-SRN-58 | |||
| J-497-LZ | |||
| XL-670-K | |||
| ZP-735-P | |||
| KG-606-H | |||
| K-765-NH | |||
| 8-KJN-70 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 9-SKK-37 | 2026-05-08 | |||
| T-343-PR | 2026-05-20 | |||
| HDX-73-R | 2026-05-02 | |||
| 88-ZVZ-2 | 2026-05-04 | |||
| S-670-BS | 2026-05-05 | |||
| JDS-91-Z | 2026-04-13 | |||
| 1-TJD-43 | 2026-04-13 | |||
| 8-SZK-55 | 2026-05-18 | |||
| ZR-103-S | 2026-05-16 | |||
| JZG-86-B | 2026-04-25 | |||
| N-340-GK | 2026-04-06 | |||
| 2-KVL-10 | 2026-04-16 | |||
| T-097-HD | 2026-04-16 | |||
| X-165-VX | 2026-04-10 | |||
| JPR-91-F | 2026-03-26 | |||
| 2-KXL-02 | 2026-03-19 | |||
| SK-559-V | 2026-03-30 | |||
| 5-KXZ-41 | 2026-03-24 | |||
| L-052-DR | 2026-03-28 | |||
| RR-160-J | 2026-04-16 | |||
| 1-KLK-63 | 2026-03-26 | |||
| 7-SHF-37 | 2026-03-24 | |||
| GDS-56-K | 2026-03-23 | |||
| TZ-448-P | 2026-03-10 | |||
| 2-TKF-92 | 2026-03-17 | |||
| 5-TDS-62 | 2026-03-12 | |||
| RG-919-G | 2026-02-28 | |||
| K-380-SX | 2022-05-30 | |||
| PT-178-N | 2020-08-22 | |||
| L-079-VS | 2024-03-26 |