Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.094,-
Nee
2004
2026-04-10
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze SEAT Ibiza met kenteken 38-PD-JF is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2004. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 75 pk. De motor heeft een inhoud van 1390 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.5 l/100 km. Met een massa van 1.103 kg is deze auto solide gebouwd. De auto wisselde in 2026 voor het laatst van eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 02-04-2027. Dit voertuig heeft 8 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1390 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 75 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1204 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1542 kg |
| Lengte | 3,95 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,44 m |
| Wielbasis | 2,46 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-10 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-05-11 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-05-11 |
| APK vervaldatum | 2027-04-02 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
SEAT Ibiza hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 1.699 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.299 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,508 recente eigenaren
Eerste registratie
SEAT Ibiza
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
1 jaar en 10 maandenEigenaar wijziging
5 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
1 jaar en 9 maandenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
3 maandenHuidige eigenaar
1 maand2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 1.699,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 194.385 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 32 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 859 |
| Periode | 2002-03-18 - 2006-05-12 |
| Aantal geregistreerde auto's | 5264 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 112 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 79 | 3 | € 3.489,- | |
| 2002 | 1293 | 20 | € 2.986,- | |
| 2002 | 1293 | 20 | € 2.986,- | |
| 2003 | 197 | 3 | € 3.391,- | |
| 2003 | 2045 | 45 | € 15.014,- | € 2.940,- |
| 2003 | 2045 | 45 | € 15.014,- | € 2.940,- |
| 2004 | 107 | 5 | € 3.318,- | |
| 2004 | 1822 | 41 | € 16.245,- | € 2.878,- |
| 2004 | 1822 | 41 | € 16.245,- | € 2.878,- |
| 2005 | 5 | 1 | € 2.779,- | |
| 2005 | 103 | 6 | € 2.667,- | |
| 2005 | 103 | 6 | € 2.667,- | |
| 2006 | 1 | 0 | € 2.791,- | |
| 2006 | 1 | 0 | € 2.791,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 12-PD-PR | |||
| 66-NR-JL | |||
| 15-NK-XJ | |||
| 70-NP-XK | |||
| 21-PB-RJ | |||
| 56PGDH | |||
| 19NKXJ | |||
| 52-PD-JD | |||
| 73-NS-VK | |||
| 81-NJ-KS | |||
| 11-JP-HN | |||
| 97-LZ-XL | |||
| 19-LD-ZK | |||
| 14JSFJ | |||
| 73-PB-XR | |||
| 95-NP-XK | |||
| 33-NK-DR | |||
| 02-JR-VV | |||
| 93-ND-DP | |||
| 91-PJ-SH | |||
| 42-PK-NH | |||
| 03-PB-SX | |||
| 80-ND-NZ | |||
| 05-NB-FL | |||
| 49-PD-GT | |||
| 88-NS-RV | |||
| 27-LN-SV | |||
| 26-PD-JD | |||
| 44-PD-JF | |||
| 30-NZ-PR |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 59-NN-NN | 2026-05-21 | |||
| 60-NL-PS | 2026-05-15 | |||
| 73-PV-RT | 2026-05-16 | |||
| 23-ND-SJ | 2026-05-20 | |||
| 41-JH-JP | 2026-05-18 | |||
| 38-JN-FP | 2026-05-10 | |||
| 60-LP-DH | 2026-05-03 | |||
| 44-LV-HL | 2026-05-09 | |||
| 46-JV-PZ | 2026-05-02 | |||
| 13-NJ-LP | 2026-05-02 | |||
| 94-PL-KR | 2026-05-11 | |||
| 84-LS-XB | 2026-05-19 | |||
| 24-PF-GZ | 2026-05-01 | |||
| 47-PJ-DV | 2026-04-30 | |||
| 24-JP-TX | 2026-05-07 | |||
| 29-PK-RJ | 2026-04-28 | |||
| 60-NL-VF | 2026-04-29 | |||
| 54-LD-DH | 2026-04-20 | |||
| 26-LZ-KP | 2026-05-04 | |||
| 46-LR-LN | 2026-04-15 | |||
| 03-LG-PT | 2026-04-15 | |||
| 95-NL-VF | 2026-04-20 | |||
| 75-JT-HF | 2026-05-21 | |||
| 82-JN-ZX | 2026-05-16 | |||
| 88-NJ-BK | 2026-05-16 | |||
| 30-NP-DK | 2026-05-12 | |||
| 85-JZ-DR | 2026-05-06 | |||
| 30-PH-JD | 2026-05-14 | |||
| 07-JP-HN | 2026-05-05 | |||
| 42-KTZ-1 | 2026-04-30 |