Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 9.825
Nee
2012
2016-12-30
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Citroën C1 met kenteken 35-TJR-6 is op kenteken gezet in 2012. De nieuwwaarde van deze Citroën bedroeg € 9.825. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 68 pk. Dit model beschikt over een 998 cc motor met 3 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 4.5 l/100 km. Dankzij 905 kg ligt deze auto soepel op de weg. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2016. De APK is geldig tot 22-02-2027. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld. De marktwaarde van deze auto wordt op dit moment geschat op € 2.700.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 68 pk |
| Milieulabel | A |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 4.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 930 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1190 kg |
| Lengte | 3,44 m |
| Breedte | 1,63 m |
| Hoogte | 1,47 m |
| Wielbasis | 2,34 m |
| Tenaamstelling | 2016-12-30 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2012-02-13 |
| Eerste toelating in Nederland | 2012-02-13 |
| APK vervaldatum | 2027-02-22 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
2 recente eigenaren
Eerste registratie
Citroën C1
Huidige eigenaar
9 jarenDe achterportierruit is mogelijk niet correct gelijmd.
De achterportierruit kan losraken van de scharnieren en op het wegdek vallen.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de bevestiging van de achterportierruiten controleren en indien nodig opnieuw lijmen.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2012 | € 3.995,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2012 | 136.535 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2012 | 311 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1162 |
| Periode | 2006-02-14 - 2015-02-25 |
| Aantal geregistreerde auto's | 30715 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 99 |
| Aantal import auto's | 2756 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 99 |
| Import percentage | 9% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2006 | 2 | 1 | € 241,- | |
| 2006 | 2 | 1 | € 241,- | |
| 2010 | 1089 | 188 | € 10.653,- | € 2.366,- |
| 2010 | 147 | 23 | € 11.577,- | € 2.512,- |
| 2010 | 1089 | 188 | € 10.653,- | € 2.366,- |
| 2011 | 1062 | 91 | € 11.773,- | € 1.516,- |
| 2011 | 9974 | 1124 | € 10.516,- | € 2.320,- |
| 2011 | 9981 | 1131 | € 10.516,- | € 2.320,- |
| 2012 | 575 | 64 | € 11.810,- | € 796,- |
| 2012 | 9749 | 797 | € 10.245,- | € 750,- |
| 2012 | 9752 | 799 | € 10.245,- | € 750,- |
| 2013 | 7434 | 457 | € 10.750,- | € 500,- |
| 2013 | 7432 | 454 | € 10.750,- | € 500,- |
| 2013 | 367 | 58 | € 12.717,- | € 1.066,- |
| 2014 | 2454 | 179 | € 11.558,- | € 962,- |
| 2014 | 159 | 26 | € 13.233,- | € 1.390,- |
| 2014 | 2452 | 177 | € 11.559,- | € 961,- |
| 2015 | 3 | 1 | € 11.023,- | € 1.612,- |
| 2015 | 1 | 0 | € 13.295,- | € 1.680,- |
| 2015 | 3 | 1 | € 11.023,- | € 1.612,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 44-NPH-5 | |||
| 56-PNX-3 | |||
| 70-TGN-5 | |||
| 13-RFF-4 | |||
| 48-SBL-3 | |||
| 51-TGR-3 | |||
| GT-592-D | |||
| 24-PGD-8 | |||
| 44-XPF-6 | |||
| 96-XHG-5 | |||
| ZH-907-Z | |||
| 63-PZP-1 | |||
| 78-NNN-8 | |||
| 20-STD-3 | |||
| 85-TJX-2 | |||
| 44-TNS-4 | |||
| 84-NNK-8 | |||
| 10-XDD-9 | |||
| 04-XXV-9 | |||
| 5-SFD-88 | |||
| 94-PDJ-5 | |||
| 66-TSN-7 | |||
| 98-XFG-3 | |||
| 92-THS-1 | |||
| 52-TND-4 | |||
| 41-XTD-2 | |||
| 56-TSN-7 | |||
| 73-TXN-6 | |||
| 81-XRG-3 | |||
| 98-ZBL-9 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 95-XVV-3 | 2026-05-21 | |||
| 31-SRJ-1 | 2026-05-07 | |||
| 02-PSB-2 | 2026-05-21 | |||
| 00-PXL-4 | 2026-05-06 | |||
| 09-PDS-5 | 2026-05-18 | |||
| 10-TTZ-6 | 2026-05-21 | |||
| 51-ZFF-5 | 2026-05-21 | |||
| 54-TLB-6 | 2026-05-21 | |||
| 7-ZPK-56 | 2026-05-21 | |||
| 74-XXR-5 | 2026-05-21 | |||
| 4-TFJ-31 | 2026-05-21 | |||
| 22-ZNL-7 | 2026-05-21 | |||
| 9-KSP-98 | 2026-05-21 | |||
| KN-001-G | 2026-05-21 | |||
| 90-PPZ-2 | 2026-05-21 | |||
| 68-RLB-3 | 2026-05-21 | |||
| 51-SZR-8 | 2026-05-21 | |||
| 06-PJN-1 | 2026-05-21 | |||
| 50-PNG-3 | 2026-05-21 | |||
| 9-TGG-88 | 2026-05-21 | |||
| 06-NLB-3 | 2026-05-21 | |||
| 09-XVS-3 | 2026-05-20 | |||
| 06-TSN-7 | 2026-05-20 | |||
| 5-SLJ-66 | 2026-05-20 | |||
| 40-PLH-7 | 2026-05-20 | |||
| 23-NZR-1 | 2026-05-20 | |||
| 93-PXX-9 | 2026-05-20 | |||
| 34-PZB-9 | 2026-05-20 | |||
| 64-RPL-7 | 2026-05-20 | |||
| 72-XGJ-3 | 2026-05-19 |