Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 2.876,-
Nee
2002
2026-05-13
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen Polo met kenteken 26-JS-ZF is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2002. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 64 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1198 cm³, verdeeld over 3 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 5.9 l/100 km. Met een massa van 1.083 kg is deze auto solide gebouwd. Sinds 12 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. Dit voertuig moet over 73 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 5 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1198 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 64 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1248 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1550 kg |
| Lengte | 3,99 m |
| Breedte | 1,65 m |
| Hoogte | 1,47 m |
| Wielbasis | 2,45 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-13 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-08-09 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-08-09 |
| APK vervaldatum | 2026-08-07 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volkswagen Polo hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2002
€ 999 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 999 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 recente eigenaren
Eerste registratie
Volkswagen Polo
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 jaarEigenaar wijziging
7 maandenEigenaar wijziging
12 dagenHuidige eigenaar
17 dagen1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 999,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 252.499 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 43 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 945 |
| Periode | 2001-11-08 - 2007-11-07 |
| Aantal geregistreerde auto's | 4981 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 581 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 12% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 39 | 18 | € 2.695,- | |
| 2001 | 39 | 18 | € 2.695,- | |
| 2002 | 3001 | 207 | € 2.912,- | |
| 2002 | 3001 | 207 | € 2.912,- | |
| 2003 | 1622 | 308 | € 16.246,- | € 2.909,- |
| 2003 | 1621 | 307 | € 16.246,- | € 2.910,- |
| 2004 | 300 | 46 | € 16.043,- | € 2.860,- |
| 2004 | 300 | 46 | € 16.043,- | € 2.860,- |
| 2005 | 18 | 2 | € 3.036,- | |
| 2005 | 18 | 2 | € 3.036,- | |
| 2007 | 1 | 0 | € 3.079,- | |
| 2007 | 1 | 0 | € 3.079,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 19-JF-LL | |||
| 84-NGP-7 | |||
| 55-JJ-TN | |||
| 54-LV-FT | |||
| 22-JS-JB | |||
| 73-LG-TZ | |||
| 79-LG-DF | |||
| 24-JD-GR | |||
| 31-JR-VT | |||
| 55-JF-GL | |||
| 62-LF-SX | |||
| 60-LG-VT | |||
| 33-LS-FL | |||
| 75JBJD | |||
| 20-LF-LN | |||
| 88JHRS | |||
| 87-LX-GK | |||
| 58-JV-GB | |||
| 70-LH-DF | |||
| 43-JV-GD | |||
| 72-NJ-GK | |||
| 68-JL-DJ | |||
| 39-JT-NX | |||
| 42-LG-GR | |||
| 83-JN-LV | |||
| 80-LB-VP | |||
| 3KRH42 | |||
| 16-JV-DT | |||
| 29-LV-HJ | |||
| 77-NB-XG |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 85-JR-TH | 2026-05-21 | |||
| 93-NK-RP | 2026-05-13 | |||
| 72-LH-DG | 2026-05-19 | |||
| 78-LP-PD | 2026-05-09 | |||
| 11-JF-VF | 2026-05-04 | |||
| 12-JH-VZ | 2026-05-05 | |||
| 40-LF-LN | 2026-05-07 | |||
| 29-JN-KF | 2026-04-28 | |||
| 64-LG-DG | 2026-05-01 | |||
| ZR-340-H | 2026-04-24 | |||
| 98-LP-SG | 2026-04-21 | |||
| 06-JR-SF | 2026-05-18 | |||
| 02-JH-DR | 2026-04-20 | |||
| NZ-052-B | 2026-04-16 | |||
| 16-LH-BZ | 2026-05-18 | |||
| 22-JJ-SB | 2026-04-23 | |||
| 70-PL-XK | 2026-04-20 | |||
| 96-LF-SB | 2026-04-15 | |||
| 52-HV-LK | 2026-04-16 | |||
| 97-LD-ZH | 2026-05-04 | |||
| 14-JP-RS | 2026-04-13 | |||
| 04-GHT-9 | 2026-04-13 | |||
| 66-JP-TV | 2026-04-14 | |||
| 84-ND-FX | 2026-05-19 | |||
| 67-LB-JB | 2026-05-16 | |||
| 96-LX-PN | 2026-04-12 | |||
| 48-LS-VP | 2026-05-12 | |||
| 61-NT-BB | 2026-04-08 | |||
| 32-JR-VT | 2026-05-08 | |||
| 10-JT-ZS | 2026-04-27 |