Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.978,-
Nee
2007
2026-05-06
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze SEAT Ibiza met kenteken 20-XH-TB is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2007. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 101 pk. Dit model beschikt over een 1390 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.6 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.103 kg. Sinds 24 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De APK is geldig tot 03-10-2026. De auto heeft sinds de registratie 4 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1390 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 101 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1103 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1543 kg |
| Lengte | 3,95 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,44 m |
| Wielbasis | 2,46 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-06 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2007-06-02 |
| Eerste toelating in Nederland | 2007-06-02 |
| APK vervaldatum | 2026-10-03 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
SEAT Ibiza hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2007
€ 2.200 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.695 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
SEAT Ibiza
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
11 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
5 maandenEigenaar wijziging
28 dagenHuidige eigenaar
24 dagen2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2007 | € 2.200,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2007 | 226.252 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2007 | 6 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 885 |
| Periode | 2002-06-19 - 2008-04-03 |
| Aantal geregistreerde auto's | 3951 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 51 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 254 | 2 | € 3.505,- | |
| 2002 | 254 | 2 | € 3.505,- | |
| 2003 | 366 | 5 | € 3.555,- | |
| 2003 | 366 | 5 | € 3.555,- | |
| 2004 | 273 | 6 | € 18.680,- | € 3.553,- |
| 2004 | 273 | 6 | € 18.680,- | € 3.553,- |
| 2005 | 744 | 10 | € 3.425,- | |
| 2005 | 744 | 10 | € 3.425,- | |
| 2006 | 2079 | 19 | € 11.996,- | € 3.343,- |
| 2006 | 2079 | 19 | € 11.996,- | € 3.343,- |
| 2007 | 231 | 8 | € 3.468,- | |
| 2007 | 231 | 8 | € 3.468,- | |
| 2008 | 4 | 1 | € 16.000,- | € 3.150,- |
| 2008 | 4 | 1 | € 16.000,- | € 3.150,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 23-SK-RJ | |||
| 89-TG-DL | |||
| 67-RN-JJ | |||
| 87-SP-SV | |||
| 81-TF-LJ | |||
| 42-RL-KB | |||
| 98-SL-PH | |||
| 95-NJ-DR | |||
| 77-RT-FL | |||
| 37-SX-TT | |||
| 67-SL-PH | |||
| 64-SH-JZ | |||
| 45-SJ-VV | |||
| 57-LJG-2 | |||
| 79-SH-BF | |||
| 75-SR-HD | |||
| 43-TD-VD | |||
| 84-SH-JV | |||
| 87-SK-HL | |||
| 76-TF-TR | |||
| 09-TG-GR | |||
| 26-SH-BN | |||
| 94-NR-XZ | |||
| 52-ST-LG | |||
| 63-TP-LV | |||
| 59-SP-SV | |||
| 99-SK-SP | |||
| 92-RP-TN | |||
| 08-SR-VF | |||
| 86-SN-JV |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 36-TN-PN | 2026-05-26 | |||
| 26-TF-FL | 2026-05-19 | |||
| 32-RF-GZ | 2026-05-15 | |||
| 22-PN-BZ | 2026-05-26 | |||
| 55-RN-JJ | 2026-05-27 | |||
| 07-SH-BP | 2026-05-27 | |||
| 39-SF-HS | 2026-05-20 | |||
| 5-TZP-93 | 2026-05-14 | |||
| 36-RT-KX | 2026-05-09 | |||
| 19-SX-FD | 2026-05-08 | |||
| 93-SF-ZG | 2026-05-08 | |||
| 20-SH-KB | 2026-05-07 | |||
| 68-SZ-TV | 2026-05-27 | |||
| 16-RP-HB | 2026-05-12 | |||
| 98-SX-VV | 2026-05-20 | |||
| 65-SH-JT | 2026-05-10 | |||
| 39-TH-KL | 2026-05-18 | |||
| 96-SX-RR | 2026-05-05 | |||
| 80-SH-BH | 2026-05-07 | |||
| 47-RL-BH | 2026-05-14 | |||
| 66-SH-ZB | 2026-05-04 | |||
| 55-SB-RV | 2026-05-06 | |||
| 54-TP-FX | 2026-05-04 | |||
| 07-SN-RV | 2026-05-06 | |||
| 72-LD-LJ | 2026-05-09 | |||
| 33-SV-BJ | 2026-05-26 | |||
| 62-SV-KF | 2026-05-13 | |||
| 76-RL-BH | 2026-05-15 | |||
| 20-RH-JG | 2026-05-04 | |||
| 46-RP-XR | 2026-05-12 |