Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 7.728,-
Ja, 2014
2009
2017-03-15
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Adria Mobil Adriatik met kenteken 2-TTP-43 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2009. Deze auto is 5 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Deze auto rijdt op diesel. De auto beschikt over een 131 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 2287 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Dankzij 2.751 kg voelt deze auto krachtig en solide. Sinds 3358 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De APK is geldig tot 27-08-2026. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2287 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 131 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 2751 kg |
| Technische max. massa voertuig | 3500 kg |
| Lengte | 7,42 m |
| Breedte | 2,33 m |
| Hoogte | 2,72 m |
| Wielbasis | 3,80 m |
| Tenaamstelling | 2017-03-15 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2009-10-23 |
| Eerste toelating in Nederland | 2014-06-05 |
| APK vervaldatum | 2026-08-27 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
1 recente eigenaren
Eerste registratie
Adria Mobil Adriatik
Geïmporteerd naar Nederland
Na 4 jarenHuidige eigenaar
9 jaren| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2009 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1123 |
| Periode | 2007-01-03 - 2009-11-18 |
| Aantal geregistreerde auto's | 72 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 30 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 42% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2007 | 27 | 13 | € 9.389,- | |
| 2007 | 27 | 13 | € 9.389,- | |
| 2008 | 37 | 15 | € 9.450,- | |
| 2008 | 37 | 15 | € 9.450,- | |
| 2009 | 8 | 2 | € 9.501,- | |
| 2009 | 8 | 2 | € 9.501,- |