Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 1.650,-
Ja, 2013
2009
2024-09-28
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Suzuki Alto met kenteken 2-KDH-47 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2009. In maart 2013 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 68 pk. De cilinderinhoud bedraagt 996 cm³ en de auto heeft 3 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 5.2 l/100 km. Met 955 kg behoort deze auto tot de lichtere klasse. Dit voertuig is al 604 dagen in handen van dezelfde eigenaar. Dit voertuig moet over 50 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld. De actuele waarde van dit voertuig is naar schatting € 3.700.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 996 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 68 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 955 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1250 kg |
| Lengte | 3,50 m |
| Breedte | 1,63 m |
| Hoogte | 1,47 m |
| Wielbasis | 2,36 m |
| Tenaamstelling | 2024-09-28 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2009-08-19 |
| Eerste toelating in Nederland | 2013-03-26 |
| APK vervaldatum | 2026-07-15 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Van deze auto zijn 4 verkoopprijzen en 4 kilometerstanden beschikbaar. Ook zijn er 4 historische advertenties beschikbaar
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Nu aangeboden voor
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Suzuki Alto hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2009
€ 6.450 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 6.450 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Suzuki Alto
Geïmporteerd naar Nederland
Na 3 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
12 dagenEigenaar wijziging
19 dagenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
7 dagenEigenaar wijziging
2 maandenHuidige eigenaar
1 jaar en 7 maanden4 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50De afdichting tussen de brandstoftank en de brandstofpomp dicht mogelijk niet goed af.
Brandstoflekkage tijdens volledig aftanken.
De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met de merkdealer. Deze zal de pakking van de brandstofpomp vervangen en een extra O-ring monteren.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2009 | € 6.450,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2009 | 101.940 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2009 | 18 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1323 |
| Periode | 2009-03-11 - 2015-10-29 |
| Aantal geregistreerde auto's | 3355 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 17 |
| Aantal import auto's | 412 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 17 |
| Import percentage | 12% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2009 | 8295 | 1730 | € 8.990,- | € 757,- |
| 2009 | 8295 | 1730 | € 8.990,- | € 757,- |
| 2009 | 855 | 88 | € 9.616,- | € 1.350,- |
| 2010 | 915 | 88 | € 10.470,- | € 1.264,- |
| 2010 | 11632 | 1531 | € 9.248,- | € 3.022,- |
| 2010 | 11635 | 1533 | € 9.247,- | € 3.022,- |
| 2011 | 583 | 71 | € 10.903,- | € 1.387,- |
| 2011 | 9120 | 1071 | € 9.209,- | € 1.752,- |
| 2011 | 9123 | 1074 | € 9.209,- | € 1.752,- |
| 2012 | 5656 | 435 | € 9.263,- | € 466,- |
| 2012 | 5652 | 432 | € 9.264,- | € 466,- |
| 2012 | 449 | 72 | € 10.386,- | € 1.487,- |
| 2013 | 3868 | 188 | € 9.720,- | € 522,- |
| 2013 | 267 | 50 | € 13.091,- | € 2.310,- |
| 2013 | 3867 | 187 | € 9.720,- | € 522,- |
| 2014 | 3613 | 140 | € 9.890,- | € 681,- |
| 2014 | 149 | 42 | € 13.385,- | € 2.304,- |
| 2014 | 3612 | 139 | € 9.890,- | € 681,- |
| 2015 | 1858 | 17 | € 9.817,- | € 626,- |
| 2015 | 137 | 1 | € 13.301,- | € 3.134,- |
| 2015 | 1858 | 17 | € 9.817,- | € 626,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 32-LLB-3 | |||
| H-730-FZ | |||
| 67-NPR-5 | |||
| 08-KFK-4 | |||
| 37-JBV-3 | |||
| P-447-XH | |||
| 25-NHX-4 | |||
| 98-LXG-7 | |||
| 89-JGD-1 | |||
| 43-SHR-1 | |||
| 41-NNG-4 | |||
| 80-RZL-2 | |||
| 55-PJK-1 | |||
| RH-828-J | |||
| HZV-72-Z | |||
| 5-TZB-26 | |||
| 43-KFP-7 | |||
| 79-PNN-3 | |||
| 33-NBK-1 | |||
| 34-KLF-1 | |||
| 89-LJX-5 | |||
| 63-JVP-8 | |||
| 78-JHV-3 | |||
| 10-TXR-6 | |||
| 08-PZK-8 | |||
| JPX-69-B | |||
| 40-TJK-7 | |||
| 28-JVN-5 | |||
| GZ-062-L | |||
| 65-TZK-3 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 00-JJK-4 | 2026-05-22 | |||
| JXP-56-H | 2026-05-21 | |||
| 7-SZN-73 | 2026-05-19 | |||
| 77-PFR-9 | 2026-05-20 | |||
| 66-SPX-7 | 2026-05-22 | |||
| 92-NHD-7 | 2026-05-18 | |||
| 94-JLS-8 | 2026-05-21 | |||
| 6-SLK-75 | 2026-05-18 | |||
| 78-XHH-2 | 2026-05-19 | |||
| 00-RGX-8 | 2026-05-16 | |||
| 12-RRH-6 | 2026-05-19 | |||
| 97-KPZ-3 | 2026-05-22 | |||
| 66-PRP-6 | 2026-05-22 | |||
| 50-KPV-6 | 2026-05-18 | |||
| 85-JDJ-9 | 2026-05-15 | |||
| GX-409-L | 2026-05-16 | |||
| 56-KGN-7 | 2026-05-18 | |||
| 9-KRF-90 | 2026-05-13 | |||
| 2-TBF-56 | 2026-05-13 | |||
| 91-PRS-7 | 2026-05-16 | |||
| 56-TLS-2 | 2026-05-22 | |||
| 7-KJR-39 | 2026-05-13 | |||
| 62-TKJ-6 | 2026-05-15 | |||
| 4-SFF-65 | 2026-05-12 | |||
| 5-KHS-73 | 2026-05-15 | |||
| JTS-46-P | 2026-05-16 | |||
| 6-SZL-28 | 2026-05-20 | |||
| 2-SKD-37 | 2026-05-16 | |||
| 5-ZDP-84 | 2026-05-13 | |||
| 53-ZLR-1 | 2026-05-11 |