Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 4.217,-
Nee
2004
2024-02-03
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Hyundai Matrix met kenteken 19-PB-NG is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2004. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 103 pk. De motor heeft een inhoud van 1599 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 8.8 liter per 100 km. Met een massa van 1.344 kg is deze auto solide gebouwd. De huidige eigenaar heeft deze auto al 841 dagen in bezit. Dit voertuig moet over 247 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 4 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1599 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 104 pk |
| Milieulabel | F |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1424 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1820 kg |
| Lengte | 4,04 m |
| Breedte | 1,74 m |
| Hoogte | 1,69 m |
| Wielbasis | 2,60 m |
| Tenaamstelling | 2024-02-03 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-04-22 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-04-22 |
| APK vervaldatum | 2027-01-27 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Hyundai Matrix MPV
|
Nu te koop
25 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 2.250 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.250 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Hyundai Matrix
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
22 dagenHuidige eigenaar
2 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 2.250,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 98.566 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1415 |
| Periode | 2003-06-11 - 2005-11-18 |
| Aantal geregistreerde auto's | 105 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2003 | 14 | 0 | € 4.121,- | |
| 2003 | 708 | 0 | € 3.725,- | |
| 2003 | 708 | 0 | € 3.725,- | |
| 2004 | 31 | 0 | € 4.315,- | |
| 2004 | 1008 | 1 | € 3.666,- | |
| 2004 | 1008 | 1 | € 3.666,- | |
| 2005 | 60 | 0 | € 19.876,- | € 4.355,- |
| 2005 | 793 | 0 | € 17.475,- | € 3.699,- |
| 2005 | 793 | 0 | € 17.475,- | € 3.699,- |
| 2006 | 67 | 0 | € 17.815,- | € 3.797,- |
| 2006 | 67 | 0 | € 17.815,- | € 3.797,- |
| 2007 | 5 | 0 | € 18.169,- | € 3.988,- |
| 2007 | 5 | 0 | € 18.169,- | € 3.988,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 81-RG-HN | 2026-05-21 | |||
| 68-RK-RX | 2026-05-19 | |||
| 75-RB-SL | 2026-04-22 | |||
| 21-RP-NF | 2026-05-20 | |||
| 79-NG-TX | 2026-05-04 | |||
| 88-PZ-XZ | 2026-04-24 | |||
| 33-RD-DD | 2026-04-07 | |||
| 49-PF-LD | 2026-04-04 | |||
| 08-PF-RN | 2026-04-08 | |||
| 28-RG-VK | 2026-04-01 | |||
| 83-PS-HF | 2026-03-28 | |||
| 33-LX-ZX | 2026-03-30 | |||
| 59-RP-BJ | 2026-03-26 | |||
| 53-PX-JR | 2026-04-01 | |||
| 92-RL-VD | 2026-03-23 | |||
| 08-NF-FF | 2026-05-12 | |||
| 68-PB-BK | 2026-03-17 | |||
| 12-LX-HK | 2026-03-14 | |||
| 18-PF-XB | 2026-03-23 | |||
| 76-RL-HZ | 2026-03-13 | |||
| 51-RF-DP | 2026-03-10 | |||
| 32-PK-TG | 2026-03-10 | |||
| 01-PD-JZ | 2026-03-04 | |||
| 22-SB-LX | 2026-03-07 | |||
| 36-NX-TD | 2026-03-07 | |||
| 67-PL-FS | 2023-05-01 | |||
| 11-RV-PZ | 2020-04-30 | |||
| 77-NJ-DF | 2025-02-20 | |||
| 34-NK-DF | 2022-04-23 | |||
| 06-PS-FP | 2023-01-18 |