Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 1.722,-
Nee
2008
2025-08-29
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Fiat Panda met kenteken 18-ZG-VB is op kenteken gezet in 2008. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 60 pk. De motor heeft een inhoud van 1242 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 5.5 l/100 km. Met 935 kg behoort deze auto tot de lichtere klasse. De huidige eigenaar heeft deze auto al 269 dagen in bezit. Dit voertuig moet over 100 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 6 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1242 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 60 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1009 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1305 kg |
| Lengte | 3,54 m |
| Breedte | 1,59 m |
| Hoogte | 1,58 m |
| Wielbasis | 2,30 m |
| Tenaamstelling | 2025-08-29 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2008-01-30 |
| Eerste toelating in Nederland | 2008-01-30 |
| APK vervaldatum | 2026-02-14 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Fiat Panda hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2008
€ 1.998 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.749 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,506 recente eigenaren
Eerste registratie
Fiat Panda
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
2 jarenHuidige eigenaar
9 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2008 | € 1.998,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2008 | 163.417 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2008 | 146 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1119 |
| Periode | 2003-08-26 - 2010-05-12 |
| Aantal geregistreerde auto's | 21553 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Aantal import auto's | 623 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Import percentage | 3% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2003 | 682 | 41 | € 1.700,- | |
| 2003 | 682 | 41 | € 1.700,- | |
| 2004 | 6498 | 141 | € 1.907,- | |
| 2004 | 6498 | 141 | € 1.907,- | |
| 2005 | 3785 | 116 | € 11.890,- | € 1.968,- |
| 2005 | 3785 | 116 | € 11.890,- | € 1.968,- |
| 2006 | 1700 | 72 | € 10.165,- | € 1.523,- |
| 2006 | 1700 | 72 | € 10.165,- | € 1.523,- |
| 2007 | 3982 | 55 | € 9.948,- | € 1.693,- |
| 2007 | 3982 | 55 | € 9.948,- | € 1.693,- |
| 2008 | 4574 | 76 | € 10.545,- | € 1.683,- |
| 2008 | 4574 | 76 | € 10.545,- | € 1.683,- |
| 2009 | 329 | 121 | € 10.369,- | € 1.127,- |
| 2009 | 329 | 121 | € 10.369,- | € 1.127,- |
| 2010 | 3 | 1 | € 7.996,- | € 576,- |
| 2010 | 3 | 1 | € 7.996,- | € 576,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 77-GND-3 | |||
| 56-ZB-HH | |||
| 06-GJJ-6 | |||
| 72-XG-BT | |||
| 94-TS-ST | |||
| 48-GFP-5 | |||
| 88-PH-PL | |||
| 42-NR-NH | |||
| 42-RH-ZX | |||
| 09-SF-HH | |||
| 49-RF-XR | |||
| 58-RN-HP | |||
| 89-RX-PT | |||
| KN-961-K | |||
| 91-RJ-XK | |||
| 48-NZ-RH | |||
| 79-NX-SX | |||
| 28-XG-SJ | |||
| 57-ZB-JG | |||
| 91-PF-RF | |||
| 94-RK-VF | |||
| 91-XH-KB | |||
| 39-NZ-SV | |||
| 62-XB-DZ | |||
| 82-PV-LF | |||
| 08-TJ-HJ | |||
| 09-RS-FS | |||
| 10-TX-PR | |||
| 54-XB-NN | |||
| 66-PB-KR |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 05-XB-BJ | 2026-05-19 | |||
| 64-GZL-2 | 2026-05-22 | |||
| 49-ZR-JF | 2026-05-22 | |||
| 70-PG-BL | 2026-05-22 | |||
| 37-TK-ST | 2026-05-21 | |||
| 85-TF-TT | 2026-05-22 | |||
| 89-NS-PZ | 2026-05-19 | |||
| 08-PH-PN | 2026-05-21 | |||
| 29-NV-BX | 2026-05-20 | |||
| 19-RX-PV | 2026-05-18 | |||
| 05-ZJ-ZN | 2026-05-21 | |||
| 71-RV-ZK | 2026-05-16 | |||
| 32-RB-VX | 2026-05-18 | |||
| 30-SF-GH | 2026-05-22 | |||
| 89-XK-ZH | 2026-05-22 | |||
| 75-GHJ-2 | 2026-05-22 | |||
| 41-ZL-JD | 2026-05-17 | |||
| 71-SB-BR | 2026-05-17 | |||
| 38-XH-KB | 2026-05-22 | |||
| 64-ZH-DR | 2026-05-21 | |||
| 47-TT-JT | 2026-05-19 | |||
| 47-TK-HS | 2026-05-22 | |||
| 57-NS-LX | 2026-05-20 | |||
| 37-TJ-HJ | 2026-05-15 | |||
| 37-TS-JK | 2026-05-13 | |||
| 45-GGB-5 | 2026-05-22 | |||
| 05-XB-JH | 2026-05-20 | |||
| 16-RJ-FT | 2026-05-19 | |||
| 93-TR-HK | 2026-05-17 | |||
| 36-NR-ZT | 2026-05-22 |