Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 1.524,-
Nee
2004
2026-05-13
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Kia Picanto met kenteken 17-PP-VH is afkomstig uit het bouwjaar 2004. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 61 pk. Dit model beschikt over een 999 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 5.1 l/100 km. Dankzij 936 kg ligt deze auto soepel op de weg. De auto wisselde in 2026 voor het laatst van eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 23-01-2027. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 999 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 61 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1012 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1350 kg |
| Lengte | 3,50 m |
| Breedte | 1,60 m |
| Hoogte | 1,48 m |
| Wielbasis | 2,37 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-13 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-10-01 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-10-01 |
| APK vervaldatum | 2027-01-23 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Kia Picanto MPV
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 1.450 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.490 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Kia Picanto
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
12 dagenHuidige eigenaar
17 dagen2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 1.450,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 185.809 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 83 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1047 |
| Periode | 2004-06-08 - 2009-07-23 |
| Aantal geregistreerde auto's | 12782 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 214 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 2877 | 16 | € 1.652,- | |
| 2004 | 2877 | 16 | € 1.652,- | |
| 2005 | 3816 | 21 | € 10.038,- | € 1.649,- |
| 2005 | 3816 | 21 | € 10.038,- | € 1.649,- |
| 2006 | 3833 | 36 | € 10.089,- | € 1.467,- |
| 2006 | 3833 | 36 | € 10.089,- | € 1.467,- |
| 2007 | 2185 | 111 | € 10.165,- | € 1.250,- |
| 2007 | 2185 | 111 | € 10.165,- | € 1.250,- |
| 2008 | 65 | 28 | € 10.206,- | € 774,- |
| 2008 | 65 | 28 | € 10.206,- | € 774,- |
| 2009 | 6 | 2 | € 10.297,- | € 719,- |
| 2009 | 6 | 2 | € 10.297,- | € 719,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 79-PV-ZF | |||
| 35-PL-BX | |||
| 50-PH-XK | |||
| 21-PR-JJ | |||
| 74-SV-LB | |||
| 79-SG-PH | |||
| 56-SG-KT | |||
| 09-PV-KK | |||
| 42-RG-DL | |||
| 80-RL-DH | |||
| 83-PS-SH | |||
| 65-XG-KD | |||
| 43-TSL-3 | |||
| 82-SZ-GZ | |||
| 77-PS-FT | |||
| 32-PZ-VF | |||
| 11-RH-LP | |||
| 61-XF-ZJ | |||
| 14-TR-BP | |||
| 20-RP-FG | |||
| 80-SR-DG | |||
| 19-PT-GN | |||
| 32-SB-PH | |||
| 83-XF-ZG | |||
| 32-PV-ZG | |||
| 41SGPH | |||
| 92-RT-DB | |||
| 72-SF-BH | |||
| 03-SG-PK | |||
| 16-RV-ZT |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 01-RJ-PR | 2026-05-27 | |||
| 25-TH-ZT | 2026-05-27 | |||
| 75-TG-ZJ | 2026-05-27 | |||
| 97-SG-KR | 2026-05-27 | |||
| 47-SR-SP | 2026-05-26 | |||
| 87-TK-RF | 2026-05-24 | |||
| 44-JLX-7 | 2026-05-26 | |||
| 36-PS-FT | 2026-05-27 | |||
| 61-RX-DN | 2026-05-27 | |||
| 40-SG-HG | 2026-05-24 | |||
| 73-RX-GT | 2026-05-27 | |||
| 32-PT-KV | 2026-05-22 | |||
| 97-SZ-FR | 2026-05-24 | |||
| 57-RZ-BL | 2026-05-24 | |||
| 78-TR-ZF | 2026-05-22 | |||
| 26-SF-RZ | 2026-05-21 | |||
| 43-PV-TJ | 2026-05-26 | |||
| 58-RL-NS | 2026-05-21 | |||
| 31-XN-TH | 2026-05-22 | |||
| 06-PK-JK | 2026-05-24 | |||
| 28-TR-ZH | 2026-05-20 | |||
| 27-TK-BG | 2026-05-24 | |||
| 9-ZBV-66 | 2026-05-18 | |||
| 90-PK-BS | 2026-05-26 | |||
| 23-RS-GD | 2026-05-21 | |||
| 53-SF-HN | 2026-05-17 | |||
| 11-SR-ZG | 2026-05-22 | |||
| 78-PH-RG | 2026-05-27 | |||
| 39-TD-DV | 2026-05-15 | |||
| 15-RJ-PR | 2026-05-16 |