Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 42.670
€ 5.931,-
Ja, 2012
2011
2015-01-21
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mercedes-Benz C-Klasse met kenteken 16-TPP-7 is afkomstig uit het bouwjaar 2011. Dit voertuig is in maart 2012 geïmporteerd naar Nederland. Destijds had deze Mercedes-Benz een catalogusprijs van € 42.670 inclusief BTW en BPM. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 156 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1796 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.7 l/100 km. Dankzij 1.495 kg ligt deze auto stevig op de weg. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2015. De APK is geldig tot 20-01-2027. De auto heeft sinds de registratie 1 keer van eigenaar gewisseld. De huidige dagwaarde van deze auto wordt geschat op € 10.500.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 7 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1796 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 157 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1495 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2010 kg |
| Lengte | 4,70 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,45 m |
| Wielbasis | 2,76 m |
| Tenaamstelling | 2015-01-21 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2011-06-06 |
| Eerste toelating in Nederland | 2012-03-19 |
| APK vervaldatum | 2027-01-20 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
1 recente eigenaren
Eerste registratie
Mercedes-Benz C-Klasse
Geïmporteerd naar Nederland
Na 9 maandenHuidige eigenaar
11 jaren| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2011 | € 9.800,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2011 | 167.000 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2011 | 41 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1054 |
| Periode | 2011-02-02 - 2013-08-08 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1831 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 10 |
| Aantal import auto's | 486 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 10 |
| Import percentage | 27% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2011 | 992 | 295 | € 43.403,- | € 6.058,- |
| 2011 | 327 | 82 | € 40.314,- | € 5.956,- |
| 2011 | 1 | 0 | € 41.950,- | € 7.169,- |
| 2012 | 797 | 189 | € 43.349,- | € 6.086,- |
| 2012 | 165 | 23 | € 39.930,- | € 6.565,- |
| 2012 | 165 | 23 | € 39.930,- | € 6.565,- |
| 2013 | 42 | 2 | € 43.222,- | € 7.128,- |
| 2013 | 21 | 0 | € 41.710,- | € 8.808,- |
| 2013 | 21 | 0 | € 41.710,- | € 8.808,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 47-ZRX-6 | |||
| 98-RJB-7 | |||
| 56-RFP-6 | |||
| JDT-76-S | |||
| 45-RBG-8 | |||
| 88-RJS-8 | |||
| NT-677-F | |||
| 03-RLG-9 | |||
| 2-KTZ-29 | |||
| 45-SPT-1 | |||
| 89-SJV-5 | |||
| 96-SPP-7 | |||
| HH-270-B | |||
| 14-SKX-7 | |||
| 05-RFS-5 | |||
| 06-SPJ-6 | |||
| 06-RFS-5 | |||
| 18-TLF-2 | |||
| 00-ZPR-5 | |||
| 81-RFJ-5 | |||
| 78-XVK-4 | |||
| 99-RBZ-5 | |||
| 82-RNX-4 | |||
| 98-PSJ-1 | |||
| 61-RTD-5 | |||
| 40-TJB-1 | |||
| 03-RBG-8 | |||
| 75-TPG-9 | |||
| 83-ZDV-5 | |||
| 68-THK-5 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 65-TPB-6 | 2026-05-25 | |||
| K-980-PP | 2026-05-25 | |||
| 77-XZS-8 | 2026-05-25 | |||
| L-104-VK | 2026-05-23 | |||
| 81-TDN-2 | 2026-05-20 | |||
| J-572-NL | 2026-05-19 | |||
| 20-XST-5 | 2026-05-18 | |||
| 83-TNJ-2 | 2026-05-18 | |||
| 04-XDH-8 | 2026-05-17 | |||
| 55-RXJ-1 | 2026-05-16 | |||
| 96-TBX-6 | 2026-05-13 | |||
| RS-566-T | 2026-05-12 | |||
| 14-RTX-9 | 2026-05-11 | |||
| 22-SLP-4 | 2026-05-09 | |||
| 56-TSB-2 | 2026-05-09 | |||
| 03-TBX-7 | 2026-05-09 | |||
| 23-XJG-3 | 2026-05-09 | |||
| 24-RXG-7 | 2026-05-07 | |||
| 41-RXD-7 | 2026-05-06 | |||
| 57-RGF-4 | 2026-05-04 | |||
| 37-RNX-5 | 2026-05-04 | |||
| 94-SLS-8 | 2026-05-04 | |||
| 09-TPZ-6 | 2026-05-04 | |||
| 62-TJB-8 | 2026-05-03 | |||
| 96-PZD-3 | 2026-05-02 | |||
| 93-SRV-3 | 2026-04-28 | |||
| 07-TGV-3 | 2026-04-28 | |||
| 58-RFL-6 | 2026-04-27 | |||
| 80-RZD-7 | 2026-04-24 | |||
| ZL-453-P | 2026-04-24 |