Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.189,-
Nee
2004
2026-05-15
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen Polo met kenteken 16-PL-XL is op kenteken gezet in 2004. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 75 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1390 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.4 l/100 km. Dankzij 1.093 kg ligt deze auto stevig op de weg. De auto wisselde in 2026 voor het laatst van eigenaar. De APK is geldig tot 31-05-2027. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1390 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 75 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1258 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1560 kg |
| Lengte | 3,99 m |
| Breedte | 1,65 m |
| Hoogte | 1,47 m |
| Wielbasis | 2,45 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-15 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-08-31 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-08-31 |
| APK vervaldatum | 2027-05-31 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volkswagen Polo hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 2.150 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.249 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Volkswagen Polo
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
16 dagen1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 2.150,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 195.110 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 43 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1079 |
| Periode | 2004-06-10 - 2008-04-01 |
| Aantal geregistreerde auto's | 9005 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 8 |
| Aantal import auto's | 435 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 8 |
| Import percentage | 5% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 339 | 22 | € 20.385,- | € 3.601,- |
| 2004 | 1634 | 29 | € 3.260,- | |
| 2004 | 1634 | 29 | € 3.260,- | |
| 2005 | 716 | 36 | € 3.924,- | |
| 2005 | 4443 | 149 | € 18.125,- | € 3.491,- |
| 2005 | 4442 | 148 | € 18.125,- | € 3.491,- |
| 2006 | 744 | 90 | € 20.083,- | € 4.068,- |
| 2006 | 2899 | 254 | € 19.228,- | € 3.576,- |
| 2006 | 2899 | 254 | € 19.228,- | € 3.576,- |
| 2007 | 324 | 36 | € 20.412,- | € 4.219,- |
| 2007 | 26 | 3 | € 3.762,- | |
| 2007 | 26 | 3 | € 3.762,- | |
| 2008 | 2 | 0 | € 18.909,- | € 4.632,- |
| 2008 | 3 | 0 | € 19.122,- | € 4.261,- |
| 2008 | 3 | 0 | € 19.122,- | € 4.261,- |
| 2009 | 1 | 0 | € 17.203,- | € 4.262,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 94-PV-RH | |||
| 48-PK-SF | |||
| 68-PX-KN | |||
| 94-PZ-VR | |||
| 69-PZ-RN | |||
| 12-PR-TX | |||
| 37-RJ-VR | |||
| 73-SB-GD | |||
| 13-PP-KT | |||
| 13-RX-SN | |||
| 68-PJ-BL | |||
| 81-RG-RJ | |||
| 30-SH-VP | |||
| 14-RR-LF | |||
| 75-SB-PN | |||
| 68-PG-HZ | |||
| 53-RL-DR | |||
| 17-ZLX-1 | |||
| 23-RH-NS | |||
| 74-PZ-RK | |||
| 19-PS-KP | |||
| 20-SG-HP | |||
| 62-RJ-PX | |||
| 81-SP-HR | |||
| 76-RX-SL | |||
| 39-SK-TX | |||
| 48-RR-ZL | |||
| 09-PS-PH | |||
| 54-PR-ZH | |||
| 94-PJ-FT |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 84-PN-JL | 2026-05-23 | |||
| 71-PV-NG | 2026-05-22 | |||
| 85-RT-LX | 2026-05-22 | |||
| 51-RL-RR | 2026-05-22 | |||
| 24-ST-NZ | 2026-05-20 | |||
| 56-RN-LK | 2026-05-20 | |||
| 98-PT-FT | 2026-05-18 | |||
| 40-RK-NV | 2026-05-22 | |||
| 22-RL-VV | 2026-05-19 | |||
| 99-RK-SH | 2026-05-21 | |||
| 67-SJ-NV | 2026-05-14 | |||
| 33-PT-LT | 2026-05-16 | |||
| 60-RF-JH | 2026-05-13 | |||
| 98-RG-JF | 2026-05-18 | |||
| 70-RZ-SF | 2026-05-14 | |||
| 60-RL-LN | 2026-05-14 | |||
| 40-RR-HK | 2026-05-22 | |||
| 2-ZVJ-22 | 2026-05-19 | |||
| 35-RH-PR | 2026-05-18 | |||
| 44-RX-RK | 2026-05-10 | |||
| 06-SR-JJ | 2026-05-12 | |||
| 99-TJ-XR | 2026-05-14 | |||
| 3-KPH-88 | 2026-05-17 | |||
| 69-SB-NG | 2026-05-15 | |||
| 51-RR-VN | 2026-05-08 | |||
| 87-PX-LD | 2026-05-08 | |||
| 77-PS-HR | 2026-05-23 | |||
| 11-RZ-KJ | 2026-05-23 | |||
| 53-PT-HP | 2026-05-10 | |||
| 09-SF-ZX | 2026-05-15 |