Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze AUDI A4 met kenteken 13-LB-JB is afkomstig uit het bouwjaar 2002. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 163 pk. De motor heeft een inhoud van 1781 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 8.4 liter per 100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.550 kg voor optimale prestaties.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Continu variabele transmissie (CVT) |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1781 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 163 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 11.5 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 6.6 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1690 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2025 kg |
| Lengte | 4,65 m |
| Breedte | 1,77 m |
| Hoogte | 1,45 m |
| Wielbasis | 2,66 m |
| Eerste registratie | 2002-10-31 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2002-10-31 |
| Gebruikt als taxi | nee |
AUDI A4 stationwagen
|
Nu te koop
26 auto’s |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 3.470 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
AUDI A4
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
5 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 895 |
| Periode | 2002-07-19 - 2008-09-12 |
| Aantal geregistreerde auto's | 536 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 74 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 14% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 41 | 2 | € 9.875,- | |
| 2002 | 41 | 2 | € 9.875,- | |
| 2002 | 25 | 1 | € 11.307,- | |
| 2003 | 73 | 6 | € 11.274,- | |
| 2003 | 156 | 14 | € 37.751,- | € 10.063,- |
| 2003 | 156 | 14 | € 37.751,- | € 10.063,- |
| 2004 | 67 | 6 | € 11.163,- | |
| 2004 | 151 | 7 | € 10.027,- | |
| 2004 | 151 | 7 | € 10.027,- | |
| 2005 | 175 | 26 | € 10.354,- | |
| 2005 | 175 | 26 | € 10.354,- | |
| 2005 | 135 | 31 | € 43.190,- | € 11.030,- |
| 2006 | 193 | 37 | € 10.166,- | |
| 2006 | 97 | 13 | € 11.522,- | |
| 2006 | 193 | 37 | € 10.166,- | |
| 2007 | 186 | 24 | € 39.429,- | € 9.871,- |
| 2007 | 112 | 14 | € 38.725,- | € 10.780,- |
| 2007 | 186 | 24 | € 39.429,- | € 9.871,- |
| 2008 | 33 | 1 | € 41.567,- | € 10.169,- |
| 2008 | 27 | 3 | € 44.993,- | € 10.078,- |
| 2008 | 33 | 1 | € 41.567,- | € 10.169,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 97-PT-PT | 2026-05-20 | |||
| 46-PT-TN | 2026-05-09 | |||
| 19-RN-SX | 2026-05-19 | |||
| 07-PF-ZR | 2026-04-27 | |||
| 51-XK-SP | 2026-05-09 | |||
| 83-NV-GD | 2026-05-13 | |||
| 82-NP-BN | 2026-04-19 | |||
| 20-NS-TB | 2026-04-17 | |||
| 16-XG-TX | 2026-05-04 | |||
| 61-SZ-XK | 2026-05-13 | |||
| 71-ZB-VD | 2026-05-05 | |||
| 99-TF-GL | 2026-04-04 | |||
| 50-SG-JB | 2026-04-28 | |||
| 15-PX-KV | 2026-04-21 | |||
| 54-RP-TN | 2026-03-27 | |||
| 42-XK-JH | 2026-03-30 | |||
| 22-NB-HX | 2026-03-22 | |||
| 10-RG-FR | 2026-03-18 | |||
| 96-SK-HJ | 2026-04-19 | |||
| 25-SH-LX | 2026-03-17 | |||
| 93-PB-RH | 2026-03-09 | |||
| 13-SV-BH | 2026-03-20 | |||
| 39-ZR-FV | 2026-03-14 | |||
| 56-NH-TT | 2026-03-05 | |||
| 81-ND-XR | 2020-06-22 | |||
| 12-ND-BG | 2024-12-24 | |||
| 12-NK-DN | 2024-11-14 | |||
| 93-LH-XB | 2024-09-12 | |||
| 15LRHV | 2020-09-30 | |||
| 25-NT-TS | 2021-08-11 |