Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 3.638,-
Nee
2004
2024-01-15
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Toyota Yaris met kenteken 12-PR-TR is op kenteken gezet in 2004. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 87 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1298 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.3 l/100 km. Met 1.010 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De huidige eigenaar heeft deze auto al 861 dagen in bezit. De APK is geldig tot 08-01-2027. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1298 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 87 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1075 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1395 kg |
| Lengte | 3,78 m |
| Breedte | 1,66 m |
| Hoogte | 1,50 m |
| Wielbasis | 2,37 m |
| Tenaamstelling | 2024-01-15 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-10-28 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-10-28 |
| APK vervaldatum | 2027-01-08 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Toyota Yaris hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 2.495 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 3.184 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Toyota Yaris
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
26 dagenEigenaar wijziging
5 maandenHuidige eigenaar
2 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Bij het activeren van de voorste passagiersairbag kan in de gasontsteker een te hoge druk worden opgebouwd. Hierdoor kan de behuizing beschadigen en kunnen metaaldeeltjes losraken en wegschieten.
De metaaldeeltjes kunnen de inzittenden verwonden. Tevens zal de airbag geen bescherming bieden en is er kans op warmteontwikkeling.
De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met de merkdealer. Deze zal de airbagontsteker vervangen.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 2.495,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 183.987 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 13 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1551 |
| Periode | 2002-06-20 - 2007-03-12 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2653 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Aantal import auto's | 99 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Import percentage | 4% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 532 | 16 | € 13.896,- | € 2.897,- |
| 2002 | 192 | 5 | € 3.442,- | |
| 2002 | 532 | 16 | € 13.896,- | € 2.897,- |
| 2003 | 779 | 30 | € 17.310,- | € 3.484,- |
| 2003 | 1594 | 46 | € 3.012,- | |
| 2003 | 1594 | 47 | € 3.012,- | |
| 2004 | 875 | 39 | € 3.557,- | |
| 2004 | 2589 | 70 | € 15.970,- | € 3.060,- |
| 2004 | 2589 | 70 | € 15.970,- | € 3.060,- |
| 2005 | 2843 | 102 | € 15.060,- | € 3.005,- |
| 2005 | 2843 | 102 | € 15.060,- | € 3.005,- |
| 2005 | 729 | 25 | € 17.449,- | € 3.651,- |
| 2006 | 112 | 3 | € 14.962,- | € 2.980,- |
| 2006 | 77 | 0 | € 17.513,- | € 3.705,- |
| 2006 | 112 | 3 | € 14.962,- | € 2.980,- |
| 2007 | 1 | 0 | € 3.187,- | |
| 2007 | 1 | 0 | € 17.711,- | € 3.857,- |
| 2007 | 1 | 0 | € 3.187,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 96-RB-PS | |||
| 37-RT-XK | |||
| 58-PB-KZ | |||
| 15-RN-DG | |||
| 92-NX-DL | |||
| 74-LZ-ZS | |||
| 26-LH-ZL | |||
| 02-NS-DH | |||
| 04-NT-XV | |||
| 59-PS-ZL | |||
| 91-NX-TL | |||
| 50-NX-JN | |||
| 11-NJ-VB | |||
| 15-NB-TX | |||
| 96-PX-VX | |||
| 36-PL-RK | |||
| 68-NR-VN | |||
| P-681-SL | |||
| 84-RD-BH | |||
| 27-NX-JN | |||
| 13-ND-VF | |||
| 93-NV-JJ | |||
| 31-PB-XL | |||
| 11-RV-FX | |||
| 01-PR-XB | |||
| 82-RG-BK | |||
| 36-NB-SH | |||
| 41-SB-HB | |||
| 68-PK-RB | |||
| 14-LF-RX |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 31-LT-HJ | 2026-05-16 | |||
| 58-PV-LK | 2026-05-20 | |||
| 50-NB-HR | 2026-05-08 | |||
| 43-RX-ZL | 2026-05-04 | |||
| 90-PV-ZR | 2026-05-04 | |||
| 97-TJ-XJ | 2026-05-12 | |||
| 84-RS-JH | 2026-05-20 | |||
| 07-LX-HX | 2026-05-18 | |||
| 49-PT-KF | 2026-05-18 | |||
| 23-PD-GN | 2026-05-20 | |||
| 17-LV-HG | 2026-05-16 | |||
| 77-RH-KK | 2026-05-22 | |||
| 92-SB-KK | 2026-05-17 | |||
| 83-PG-HR | 2026-05-18 | |||
| 67-RJ-TH | 2026-05-17 | |||
| 37-JZ-FR | 2026-05-14 | |||
| 07-PN-RP | 2026-05-19 | |||
| 06-NP-HB | 2026-05-12 | |||
| 55-RD-PK | 2026-05-18 | |||
| 84-JZ-GV | 2026-05-17 | |||
| 56-PH-KR | 2026-05-08 | |||
| 69-RF-DZ | 2026-05-12 | |||
| 16-SG-BV | 2026-05-08 | |||
| 94-SB-RN | 2026-05-07 | |||
| 92-SX-RD | 2026-05-07 | |||
| 41-LR-DB | 2026-05-08 | |||
| 28-RJ-BK | 2026-05-07 | |||
| 88-PR-KR | 2026-05-06 | |||
| 89-RD-DK | 2026-05-05 | |||
| 30-NZ-RS | 2026-05-04 |