Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 2.463,-
Nee
2008
2026-04-23
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Fiat Punto met kenteken 10-ZK-DR is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2008. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 65 pk. De motor heeft een inhoud van 1242 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 5.9 l/100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.105 kg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 32 dagen in bezit. Dit voertuig moet over 359 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1242 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 65 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1105 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1590 kg |
| Lengte | 4,03 m |
| Breedte | 1,69 m |
| Hoogte | 1,49 m |
| Wielbasis | 2,51 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-23 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2008-02-29 |
| Eerste toelating in Nederland | 2008-02-29 |
| APK vervaldatum | 2027-05-20 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Fiat Punto MPV
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2008
€ 2.695 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.695 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Fiat Punto
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
18 dagenEigenaar wijziging
15 dagenHuidige eigenaar
1 maand1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2008 | € 2.695,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2008 | 138.882 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2008 | 17 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 927 |
| Periode | 2005-11-24 - 2011-09-28 |
| Aantal geregistreerde auto's | 3576 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 4 |
| Aantal import auto's | 775 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 4 |
| Import percentage | 22% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2005 | 17 | 3 | € 2.735,- | |
| 2005 | 17 | 3 | € 2.735,- | |
| 2006 | 896 | 108 | € 12.121,- | € 2.622,- |
| 2006 | 896 | 108 | € 12.121,- | € 2.622,- |
| 2007 | 653 | 114 | € 15.222,- | € 2.490,- |
| 2007 | 653 | 114 | € 15.222,- | € 2.490,- |
| 2008 | 608 | 103 | € 14.807,- | € 2.241,- |
| 2008 | 608 | 103 | € 14.807,- | € 2.241,- |
| 2009 | 526 | 161 | € 14.825,- | € 1.922,- |
| 2009 | 526 | 161 | € 14.825,- | € 1.922,- |
| 2010 | 848 | 282 | € 14.505,- | € 1.448,- |
| 2010 | 848 | 282 | € 14.505,- | € 1.446,- |
| 2011 | 28 | 4 | € 14.436,- | € 2.586,- |
| 2011 | 28 | 4 | € 14.436,- | € 2.586,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 63-KZX-7 | |||
| 19-SN-VF | |||
| 21-TG-LZ | |||
| 14-LJR-3 | |||
| 35-GHJ-3 | |||
| 83-JVX-8 | |||
| 94-GLR-8 | |||
| 49-JZJ-3 | |||
| HHH-78-X | |||
| GR-182-J | |||
| 99-XJD-7 | |||
| 3-KKF-69 | |||
| 46-XV-SJ | |||
| 60-KSJ-3 | |||
| 7-KHZ-96 | |||
| 34-LRN-7 | |||
| 41-ZJ-FG | |||
| 7-KVB-62 | |||
| 13-HKH-4 | |||
| 34-ZG-GJ | |||
| SK-425-G | |||
| 24-XB-XB | |||
| 27-ZK-TZ | |||
| J-394-NJ | |||
| GR-774-V | |||
| 79-GFP-5 | |||
| 54-LSZ-3 | |||
| 97-TP-DZ | |||
| 75-SL-XL | |||
| SK-399-N |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 61-LNN-2 | 2026-05-22 | |||
| 95-LDG-5 | 2026-05-18 | |||
| GV-137-H | 2026-05-22 | |||
| 36-PRV-1 | 2026-05-15 | |||
| 37-HNS-1 | 2026-05-16 | |||
| 94-LDG-5 | 2026-05-20 | |||
| 66-LGR-3 | 2026-05-13 | |||
| 12-XK-ZL | 2026-05-19 | |||
| 30-XJ-BD | 2026-04-30 | |||
| 06-LTL-1 | 2026-04-30 | |||
| 09-ZR-JG | 2026-05-22 | |||
| 93-XX-RT | 2026-05-05 | |||
| GS-385-G | 2026-05-18 | |||
| 41-TJ-KZ | 2026-05-16 | |||
| 05-XF-NK | 2026-05-21 | |||
| JN-209-S | 2026-04-24 | |||
| 72-TD-PK | 2026-05-03 | |||
| 50-LNB-2 | 2026-04-21 | |||
| 06-SN-HD | 2026-05-04 | |||
| 80-TD-PK | 2026-05-22 | |||
| 54-ZP-BJ | 2026-04-27 | |||
| SX-943-N | 2026-04-24 | |||
| 01-JPL-8 | 2026-05-15 | |||
| 24-KFL-8 | 2026-05-03 | |||
| 65-HXX-6 | 2026-05-06 | |||
| 36-GZL-3 | 2026-04-13 | |||
| 99-TG-LX | 2026-05-11 | |||
| 79-ZR-DZ | 2026-05-09 | |||
| 72-ST-BH | 2026-05-19 | |||
| 27-ST-KD | 2026-05-12 |