Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 19.010
€ 772,-
Nee
2012
2026-03-08
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Opel Corsa met kenteken 10-ZJL-4 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2012. De nieuwwaarde van deze Opel bedroeg € 19.010. Deze auto rijdt op diesel. De auto beschikt over een 95 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1248 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 3.4 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.199 kg voor optimale prestaties. De auto wisselde in 2026 voor het laatst van eigenaar. De APK is geldig tot 04-09-2026. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden. Dit model heeft momenteel een dagwaarde van circa € 1.700.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1248 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 95 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 3.8 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 3.1 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 3.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1199 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1635 kg |
| Lengte | 4,04 m |
| Breedte | 1,74 m |
| Hoogte | 1,49 m |
| Wielbasis | 2,51 m |
| Tenaamstelling | 2026-03-08 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2012-11-30 |
| Eerste toelating in Nederland | 2012-11-30 |
| APK vervaldatum | 2026-09-04 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
3 recente eigenaren
Eerste registratie
Opel Corsa
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
2 maanden| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2012 | € 2.388,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2012 | 253.518 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2012 | 50 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1009 |
| Periode | 2010-10-27 - 2015-09-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 9043 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Aantal import auto's | 488 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Import percentage | 5% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2010 | 1116 | 3 | € 17.974,- | |
| 2010 | 1 | 0 | € 17.789,- | |
| 2011 | 4232 | 186 | € 18.195,- | € 3.436,- |
| 2011 | 8 | 0 | € 18.064,- | |
| 2012 | 2383 | 176 | € 18.511,- | € 855,- |
| 2012 | 3 | 0 | € 18.776,- | |
| 2013 | 945 | 25 | € 19.025,- | € 1.013,- |
| 2013 | 2 | 0 | € 21.774,- | € 1.010,- |
| 2014 | 357 | 94 | € 18.183,- | € 1.311,- |
| 2014 | 357 | 94 | € 18.183,- | € 1.311,- |
| 2015 | 10 | 4 | € 19.345,- | € 1.370,- |
| 2015 | 10 | 4 | € 19.345,- | € 1.370,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 47-NVZ-5 | |||
| 03-NVV-4 | |||
| 22-RDT-7 | |||
| 40-RZB-5 | |||
| 80-XNS-2 | |||
| 02-NVD-8 | |||
| 27-NSL-8 | |||
| 07-NTH-9 | |||
| 83-RTH-5 | |||
| 98-NSX-1 | |||
| 01-NZN-5 | |||
| 58-PGG-1 | |||
| 06-SBZ-5 | |||
| 08-XBT-3 | |||
| 01-XNS-4 | |||
| 90-NST-2 | |||
| 89-PGL-4 | |||
| 09-PDG-3 | |||
| 96-PGL-4 | |||
| 93-NZJ-7 | |||
| 92-PTR-8 | |||
| 83-PHZ-5 | |||
| 84PDP4 | |||
| 04-XPJ-4 | |||
| 88-XKD-1 | |||
| 18-RFR-2 | |||
| 21-TJH-9 | |||
| 77-NVS-2 | |||
| 15-RJK-4 | |||
| 35-PNP-3 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 84-PNT-8 | 2026-05-21 | |||
| 23-RTB-1 | 2026-05-14 | |||
| 15-RTT-9 | 2026-05-21 | |||
| 71-TST-2 | 2026-05-08 | |||
| 49-NTR-5 | 2026-05-08 | |||
| 57-RSV-3 | 2026-05-02 | |||
| 68-RFJ-9 | 2026-05-19 | |||
| 18-TNX-3 | 2026-05-12 | |||
| 43-RTP-3 | 2026-05-21 | |||
| 66-SVZ-4 | 2026-05-07 | |||
| 36-NXS-6 | 2026-04-30 | |||
| 77-SXF-9 | 2026-05-05 | |||
| 91-NTZ-7 | 2026-05-05 | |||
| 35-NVS-3 | 2026-05-12 | |||
| 10-RTH-6 | 2026-05-22 | |||
| 09-RPJ-1 | 2026-05-22 | |||
| 93-RBD-5 | 2026-05-21 | |||
| 43-STH-8 | 2026-05-21 | |||
| 26-PVL-8 | 2026-05-20 | |||
| 89-XPJ-3 | 2026-05-19 | |||
| 46-TKL-8 | 2026-05-19 | |||
| 80-XJP-7 | 2026-05-19 | |||
| 90-STS-2 | 2026-05-19 | |||
| 18-RZV-6 | 2026-05-17 | |||
| 11-NSG-1 | 2026-05-17 | |||
| 69-TVF-6 | 2026-05-15 | |||
| 06-RZR-6 | 2026-05-15 | |||
| 10-SFN-3 | 2026-05-13 | |||
| 15-NTB-5 | 2026-05-13 | |||
| 49-TRF-9 | 2026-05-11 |