Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 47.892
€ 10.979,-
Nee
2008
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen Passat CC met kenteken 10-GSJ-1 is afkomstig uit het bouwjaar 2008. Destijds had deze Volkswagen een catalogusprijs van € 47.892 inclusief BTW en BPM. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 160 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1798 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.6 l/100 km. Met een massa van 1.505 kg is deze auto solide gebouwd. De volgende APK-keuring staat gepland voor 03-07-2026. Dit voertuig heeft 5 eigenaren gehad in het verleden. De geschatte actuele dagwaarde van deze auto ligt rond de € 2.900.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1798 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 161 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1505 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1920 kg |
| Lengte | 4,89 m |
| Breedte | 1,86 m |
| Hoogte | 1,42 m |
| Wielbasis | 2,71 m |
| Eerste registratie | 2008-08-28 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2008-08-28 |
| APK vervaldatum | 2026-07-03 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Volkswagen Passat CC sedan
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2008
€ 6.499 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 6.499 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 recente eigenaren
Eerste registratie
Volkswagen Passat CC
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 jaar en 12 maandenHuidige eigenaar
11 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2008 | € 6.499,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2008 | 239.000 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2008 | 15 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 858 |
| Periode | 2008-03-31 - 2011-03-11 |
| Aantal geregistreerde auto's | 694 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 141 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 20% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2008 | 268 | 79 | € 44.563,- | € 7.935,- |
| 2008 | 268 | 79 | € 44.563,- | € 7.935,- |
| 2009 | 197 | 34 | € 47.435,- | € 9.054,- |
| 2009 | 380 | 53 | € 40.665,- | € 7.963,- |
| 2009 | 380 | 53 | € 40.665,- | € 7.963,- |
| 2010 | 41 | 6 | € 42.406,- | € 7.259,- |
| 2010 | 44 | 9 | € 40.861,- | € 6.763,- |
| 2010 | 44 | 9 | € 40.861,- | € 6.763,- |
| 2011 | 1 | 0 | € 35.956,- | € 7.396,- |
| 2011 | 2 | 0 | € 35.384,- | € 7.454,- |
| 2011 | 2 | 0 | € 35.384,- | € 7.454,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| SB-481-B | |||
| KD-174-S | |||
| 52-GXD-8 | |||
| KV-669-X | |||
| 39-JSZ-5 | |||
| 88-JLX-5 | |||
| 69-HTK-7 | |||
| 63-HFB-3 | |||
| 57-GFG-6 | |||
| 81-HJJ-5 | |||
| 06-JKB-8 | |||
| 30-KGD-2 | |||
| 36-JFP-2 | |||
| N-476-HX | |||
| 61-GGX-5 | |||
| 92-GHR-6 | |||
| 99-JHS-4 | |||
| 28-JBN-3 | |||
| 48-JGX-5 | |||
| NX-588-J | |||
| JD-082-L | |||
| 72-LFD-7 | |||
| 69-HVB-9 | |||
| JRB-15-X | |||
| 26-LFX-3 | |||
| HJJ-53-P | |||
| KT-702-D | |||
| 32-HSG-9 | |||
| NJ-210-F | |||
| 85-GTZ-5 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 89-JDD-3 | 2026-05-21 | |||
| 22-GNT-5 | 2026-04-25 | |||
| PG-533-G | 2026-05-20 | |||
| 73-JDD-2 | 2026-05-15 | |||
| 34-JDT-2 | 2026-05-20 | |||
| 34-JKB-8 | 2026-05-08 | |||
| 11-JDT-2 | 2026-05-19 | |||
| 51-LRK-2 | 2026-04-28 | |||
| 50-GZJ-8 | 2026-04-24 | |||
| 46-JSP-5 | 2026-04-23 | |||
| 28-JVG-8 | 2026-04-21 | |||
| 31-JXZ-2 | 2026-04-21 | |||
| 90-KPB-4 | 2026-04-15 | |||
| 98-GNJ-5 | 2026-04-14 | |||
| 83-JGT-5 | 2026-04-13 | |||
| TT-156-V | 2026-04-10 | |||
| 10-HDT-6 | 2026-04-02 | |||
| 55-JFR-4 | 2026-05-05 | |||
| 18-HNK-8 | 2026-04-08 | |||
| 24-HKK-9 | 2026-04-04 | |||
| 96-KHD-2 | 2026-04-05 | |||
| J-388-PN | 2026-04-01 | |||
| 74-HZV-1 | 2026-04-03 | |||
| 11-HPT-7 | 2026-03-30 | |||
| 04-JJR-7 | 2026-03-28 | |||
| 74-HXK-5 | 2026-03-28 | |||
| 01-HSB-9 | 2026-03-09 | |||
| 88-JTS-1 | 2026-03-24 | |||
| XF-102-X | 2026-03-12 | |||
| 43-HFT-9 | 2026-03-16 |