Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 32.993
€ 6.812,-
Nee
2009
2026-05-20
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Audi A3 Sportback met kenteken 09-JBV-6 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2009. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Audi was € 32.993. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 125 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1390 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.1 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.360 kg. De auto wisselde in 2026 voor het laatst van eigenaar. Dit voertuig moet over 360 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden. De huidige dagwaarde van deze auto wordt geschat op € 3.300.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1390 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 125 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1360 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1845 kg |
| Lengte | 4,44 m |
| Breedte | 1,77 m |
| Hoogte | 1,42 m |
| Wielbasis | 2,58 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-20 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2009-04-23 |
| Eerste toelating in Nederland | 2009-04-23 |
| APK vervaldatum | 2027-05-20 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Van deze auto zijn 2 verkoopprijzen en 2 kilometerstanden beschikbaar. Ook zijn er 2 historische advertenties beschikbaar
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Audi A3 Sportback stationwagen
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2009
€ 5.300 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 5.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Audi A3 Sportback
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
4 jarenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
8 dagenHuidige eigenaar
5 dagen2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Door overbelasting kan een storing in een massaverbinding voorkomen van het ABS-/ESC-regelapparaat.
Het ESC-/ABS-regelapparaat kan onjuist functioneren waardoor de stabiliserende werking van de wagen via het remsysteem kan wegvallen. De bestuurder wordt bij een defect gewaarschuwd middels de ABS- en ESC-controlelampjes.
De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal een software-update uitvoeren aan het ABS-/ESC-regelapparaat.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2009 | € 5.300,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2009 | 219.494 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2009 | 40 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 906 |
| Periode | 2008-07-04 - 2013-03-12 |
| Aantal geregistreerde auto's | 4646 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 36 |
| Aantal import auto's | 1132 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 36 |
| Import percentage | 24% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2008 | 242 | 76 | € 31.486,- | € 5.036,- |
| 2008 | 95 | 24 | € 35.077,- | € 5.222,- |
| 2008 | 241 | 75 | € 31.486,- | € 5.044,- |
| 2009 | 775 | 157 | € 34.745,- | € 5.345,- |
| 2009 | 1325 | 442 | € 31.663,- | € 4.168,- |
| 2009 | 1325 | 442 | € 31.663,- | € 4.168,- |
| 2010 | 710 | 91 | € 35.862,- | € 5.281,- |
| 2010 | 1658 | 361 | € 32.257,- | € 4.651,- |
| 2010 | 1660 | 363 | € 32.257,- | € 4.648,- |
| 2011 | 1143 | 222 | € 34.589,- | € 4.302,- |
| 2011 | 1143 | 222 | € 34.589,- | € 4.302,- |
| 2011 | 518 | 76 | € 35.747,- | € 4.428,- |
| 2012 | 268 | 29 | € 31.899,- | € 4.155,- |
| 2012 | 101 | 7 | € 35.222,- | € 3.960,- |
| 2012 | 268 | 29 | € 31.899,- | € 4.155,- |
| 2013 | 8 | 0 | € 31.618,- | € 4.875,- |
| 2013 | 3 | 1 | € 31.749,- | € 2.915,- |
| 2013 | 8 | 0 | € 31.618,- | € 4.875,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 61-LZB-3 | |||
| 34-JGD-2 | |||
| 75-RKF-7 | |||
| 38-SKR-5 | |||
| 89-THZ-4 | |||
| 11-HRL-6 | |||
| 43-HVH-9 | |||
| N-357-FJ | |||
| 08-LTD-5 | |||
| 87-HXR-3 | |||
| 31-LJN-6 | |||
| 27-NTZ-5 | |||
| 38-TDD-1 | |||
| 87-PKP-3 | |||
| 80-JVZ-2 | |||
| 66-JDT-1 | |||
| 26-HZT-8 | |||
| RV-063-N | |||
| 28-KVN-4 | |||
| 56-LGS-7 | |||
| 23-JDD-4 | |||
| G-467-JH | |||
| 71-JXH-7 | |||
| 23-SGF-6 | |||
| P-750-FG | |||
| 84-KTG-9 | |||
| RJ-167-R | |||
| 92-JBG-9 | |||
| TT-686-N | |||
| 37-KRJ-2 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 64-JBS-5 | 2026-05-21 | |||
| 37-GXX-4 | 2026-05-18 | |||
| 16-PKZ-6 | 2026-05-17 | |||
| 48-HFV-9 | 2026-05-17 | |||
| 32-GTV-5 | 2026-05-18 | |||
| 70-RHD-5 | 2026-05-11 | |||
| R-792-TF | 2026-05-20 | |||
| 08-JPN-8 | 2026-05-11 | |||
| 25-JRJ-3 | 2026-05-07 | |||
| 66-TFG-4 | 2026-05-15 | |||
| R-529-XJ | 2026-05-03 | |||
| 99-KRD-7 | 2026-04-30 | |||
| 9-KKJ-88 | 2026-05-18 | |||
| 87-LZF-1 | 2026-05-14 | |||
| 74-XRR-2 | 2026-05-06 | |||
| 03-JPD-9 | 2026-05-12 | |||
| 74-JBK-3 | 2026-05-12 | |||
| K-982-RJ | 2026-04-26 | |||
| NJ-418-B | 2026-05-07 | |||
| 42-PKZ-6 | 2026-05-18 | |||
| ZV-458-G | 2026-04-27 | |||
| 86-KZZ-8 | 2026-05-03 | |||
| 62-SKB-2 | 2026-04-28 | |||
| KF-977-J | 2026-04-29 | |||
| 56-SBR-3 | 2026-05-08 | |||
| 97-HRD-1 | 2026-04-24 | |||
| 53-LBT-5 | 2026-05-06 | |||
| 80-KSZ-5 | 2026-05-17 | |||
| J-881-LJ | 2026-05-12 | |||
| 22-RSP-9 | 2026-05-14 |