Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 4.361,-
Nee
2001
2022-02-27
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Ford Focus met kenteken 08-HB-XH is op kenteken gezet in 2001. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 101 pk. Dit model beschikt over een 1596 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 8 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.201 kg. Sinds 1548 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 25-02-2027. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1596 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 101 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1266 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1615 kg |
| Lengte | 4,28 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,48 m |
| Wielbasis | 2,62 m |
| Tenaamstelling | 2022-02-27 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-05-21 |
| Eerste toelating in Nederland | 2001-05-21 |
| APK vervaldatum | 2027-02-25 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Ford Focus hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 2.395 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.150 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Ford Focus
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
5 maandenHuidige eigenaar
4 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 2.395,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 108.765 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 7 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1268 |
| Periode | 2000-08-22 - 2005-05-23 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1411 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 57 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 4% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 292 | 1 | € 3.856,- | |
| 2000 | 172 | 5 | € 4.338,- | |
| 2000 | 292 | 1 | € 3.856,- | |
| 2001 | 350 | 12 | € 4.327,- | |
| 2001 | 1080 | 13 | € 18.102,- | € 3.928,- |
| 2001 | 1080 | 13 | € 18.102,- | € 3.928,- |
| 2002 | 251 | 12 | € 4.541,- | |
| 2002 | 19 | 10 | € 4.464,- | |
| 2002 | 19 | 10 | € 4.464,- | |
| 2003 | 208 | 13 | € 4.630,- | |
| 2003 | 869 | 6 | € 4.058,- | |
| 2003 | 869 | 6 | € 4.058,- | |
| 2004 | 3379 | 11 | € 18.895,- | € 3.906,- |
| 2004 | 3379 | 11 | € 18.895,- | € 3.906,- |
| 2004 | 341 | 13 | € 24.295,- | € 4.373,- |
| 2005 | 603 | 1 | € 3.860,- | |
| 2005 | 89 | 2 | € 4.237,- | |
| 2005 | 603 | 1 | € 3.860,- | |
| 2006 | 3 | 0 | € 4.341,- | |
| 2006 | 3 | 0 | € 4.341,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 69-PJ-KB | |||
| 77-NS-KH | |||
| 10-PD-LJ | |||
| 05-NP-PL | |||
| 57-NN-VB | |||
| 14-RF-LN | |||
| 86-HG-DS | |||
| 80-PX-VB | |||
| 76-LT-HB | |||
| 75-GV-HX | |||
| 71-PG-LK | |||
| 22-NR-DX | |||
| 58-HD-PF | |||
| 02-GJ-KX | |||
| 10-GN-TH | |||
| 29-NN-RR | |||
| 59-LZ-LZ | |||
| 59-PJ-GJ | |||
| 11-FZ-RD | |||
| 79-PG-NV | |||
| 96-PZ-HH | |||
| 79-GV-DG | |||
| 60-ND-FN | |||
| 45-NK-VX | |||
| 15PTVH | |||
| 59-PX-JN | |||
| 03-PZ-TG | |||
| 51-PN-HD | |||
| 66-PB-ZS | |||
| 41-PN-NH |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 53-PJ-GK | 2026-05-18 | |||
| 48-PK-PT | 2026-05-20 | |||
| 39-LZ-LZ | 2026-05-14 | |||
| 37-PX-PP | 2026-05-16 | |||
| 53-NP-PN | 2026-05-16 | |||
| 55-NR-XL | 2026-05-13 | |||
| 81-PS-HB | 2026-05-14 | |||
| 50-NR-ZV | 2026-05-18 | |||
| 65-PP-KD | 2026-05-21 | |||
| 65-NL-PJ | 2026-05-20 | |||
| 23-LN-ND | 2026-05-12 | |||
| 82-PD-LJ | 2026-05-15 | |||
| 20-PZ-TP | 2026-05-11 | |||
| 97-HD-HL | 2026-05-21 | |||
| 86-PD-NS | 2026-05-06 | |||
| 25-PS-JZ | 2026-05-19 | |||
| 90-PZ-TD | 2026-05-05 | |||
| 38-PF-VX | 2026-05-04 | |||
| 54-PL-KD | 2026-05-04 | |||
| 55-NK-ZB | 2026-05-05 | |||
| 15-GH-DV | 2026-05-09 | |||
| 12-PL-HH | 2026-05-03 | |||
| 37-NR-XK | 2026-05-07 | |||
| 61-PT-SZ | 2026-05-14 | |||
| 88-PJ-KB | 2026-05-01 | |||
| 24-NL-NP | 2026-05-01 | |||
| 96-GX-TN | 2026-05-07 | |||
| 11-PT-RL | 2026-04-30 | |||
| 36-GK-KR | 2026-05-06 | |||
| 07-HJ-VR | 2026-04-28 |