Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 4.361,-
Nee
2004
2021-05-17
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Hyundai Matrix met kenteken 06-PP-BK is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2004. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 103 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1599 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8.3 l/100 km. Met een massa van 1.344 kg is deze auto solide gebouwd. Dit voertuig is al 1833 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De APK is geldig tot 17-01-2027. Dit voertuig heeft 5 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1599 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 104 pk |
| Milieulabel | E |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1424 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1820 kg |
| Lengte | 4,04 m |
| Breedte | 1,74 m |
| Hoogte | 1,69 m |
| Wielbasis | 2,60 m |
| Tenaamstelling | 2021-05-17 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-09-22 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-09-22 |
| APK vervaldatum | 2027-01-17 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Hyundai Matrix MPV
|
Nu te koop
25 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 2.250 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.250 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 recente eigenaren
Eerste registratie
Hyundai Matrix
Eigenaar wijziging
8 maandenEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
5 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 2.250,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 98.566 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1415 |
| Periode | 2003-06-11 - 2005-11-18 |
| Aantal geregistreerde auto's | 105 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2003 | 14 | 0 | € 4.121,- | |
| 2003 | 708 | 0 | € 3.725,- | |
| 2003 | 708 | 0 | € 3.725,- | |
| 2004 | 31 | 0 | € 4.315,- | |
| 2004 | 1008 | 1 | € 3.666,- | |
| 2004 | 1008 | 1 | € 3.666,- | |
| 2005 | 60 | 0 | € 19.876,- | € 4.355,- |
| 2005 | 793 | 0 | € 17.475,- | € 3.699,- |
| 2005 | 793 | 0 | € 17.475,- | € 3.699,- |
| 2006 | 67 | 0 | € 17.815,- | € 3.797,- |
| 2006 | 67 | 0 | € 17.815,- | € 3.797,- |
| 2007 | 5 | 0 | € 18.169,- | € 3.988,- |
| 2007 | 5 | 0 | € 18.169,- | € 3.988,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 68-RK-RX | 2026-05-19 | |||
| 81-RG-HN | 2026-05-21 | |||
| 75-RB-SL | 2026-04-22 | |||
| 21-RP-NF | 2026-05-20 | |||
| 79-NG-TX | 2026-05-04 | |||
| 33-RD-DD | 2026-04-07 | |||
| 88-PZ-XZ | 2026-04-24 | |||
| 83-PS-HF | 2026-03-28 | |||
| 08-NF-FF | 2026-05-12 | |||
| 49-PF-LD | 2026-04-04 | |||
| 59-RP-BJ | 2026-03-26 | |||
| 08-PF-RN | 2026-04-08 | |||
| 28-RG-VK | 2026-04-01 | |||
| 33-LX-ZX | 2026-03-30 | |||
| 68-PB-BK | 2026-03-17 | |||
| 53-PX-JR | 2026-04-01 | |||
| 92-RL-VD | 2026-03-23 | |||
| 12-LX-HK | 2026-03-14 | |||
| 18-PF-XB | 2026-03-23 | |||
| 76-RL-HZ | 2026-03-13 | |||
| 51-RF-DP | 2026-03-10 | |||
| 32-PK-TG | 2026-03-10 | |||
| 01-PD-JZ | 2026-03-04 | |||
| 64-PP-ZP | 2025-08-15 | |||
| 12-PS-SG | 2026-01-05 | |||
| 91-PS-LK | 2024-04-11 | |||
| 66-PZ-HP | 2022-01-03 | |||
| 23-PS-HG | 2024-01-17 | |||
| 21-PJ-TF | 2025-12-08 | |||
| 36-PK-BN | 2022-02-23 |